برای کودکانشیک پوش

معرفی لباس پسرانه که می توان با آن‌ها استایل های جذاب درست کرد

لباس پسرانه خیلی متنوع است و برای خلق استایل های جذاب دست شما مادران عزیز باز هست. در اینجا پیشنهاداتی را جشن پلاس برای شما دارد که می توانید با به کار گیری آنها استایل های با مزه رسمی و غیر رسمی را برای پسر کوچولویتان ایجاد کنید.

لباس پسرانه برای مراسم رسمی

برای شرکت در مراسم عروسی یک دست کت و شلوار می تواند استایل شیک و جذابی برای پسر بچه کوچک تان ایجاد کند. کت و شلوار، جلیقه، پیراهن رسمی و کراوات یا پاپیون برای درست کردن استایل رسمی بسیار مناسب و عالی است.

اگر می خواهید هم لباس فرزندتان متنوع باشد و هم از لحاظ اقتصادی به زحمت نیفتید، کت و شلوار را یکی بخرید ولی چندین پیراهن و کراوات و جلیقه متنوع تهیه کنید.7 1 - معرفی لباس پسرانه که می توان با آن‌ها استایل های جذاب درست کرد

برای زمان بازی پسربچه ها از لباس های راحت مثل گرمکن و شلوارهای بلند بجای شلوارک که روی زانو را می پوشد استفاده کنید. زیرا هنگام بازی به زمی می خورند باعث زخم شدن سر زانو و پاره شدن لباس می شود.

ست دیگری برای بازی بچه ها سوئیشرت و شلوار نخی و آزاد به همراه انواع تی‌شرت‌های رنگی و کلاه کپ برای فصل گرم سال می باشد.

لباس مناسب خانه و تفریح

برای مسافرت و تفریحات خانوادگی د رهوای گرم پیشنهاد جشن پلاس استفاده از لباس های نخی می باشد. می توانید شلوارک های جین و نخی و پیراهن ها و تی شرت های رنگی یا پولوشرت ها ی متنوع را تهیه کنید و برای تفریحات خانوادگی آن ها را به تن فرزندتان کنید. استفاده از لباس نخی برای بچه ها باعث می شود راحت تر نفس بکشند. همچنین بهتر است پولوشرت و شلوارک را بدون ساسپندر بپوشد.1 6 - معرفی لباس پسرانه که می توان با آن‌ها استایل های جذاب درست کرد

این مطلب هم عالیه:
چطور لباس بپوشیم که همیشه آدمی خوش تیپ و شیک باشیم؟

خرید لباس برای داخل خانه برای بچه ها آسان ترین کار است. در انتخاب جنس و رنگ لباس دقت کنید که جنس آن ها نخ پنبه و رنگ های شادی داشته باشند. همچنین تنگ و یا خیلی گشاد نباشد بلکه آزاد باشد تا بچه داخل آن احساس راحتی کند. پیشنهاد جشن پلاس برای لباس خانگی پسربچه ها بلوز آستین بلند، شلوار راحتی، شلوارک، تی‌شرت و حتی رکابی می باشد.

2 6 - معرفی لباس پسرانه که می توان با آن‌ها استایل های جذاب درست کرد

انتخاب کفش مناسب برای موقعیت های مختلف

کفش یکی از مهم ترین آیتم ها در خرید برای بچه هاست. زیرا آن ها در حال رشد اند و پاهایشان دارند فرم می گیرند. بنابراین اندازه استاندارد کفش را برای آن ها تهیه کنید و خیلی کوچک یا بزرگ انتخاب نکنید.

چهار دست کفش را برای پسربچه ها در نظر بگیرید:7 2 - معرفی لباس پسرانه که می توان با آن‌ها استایل های جذاب درست کرد

اگر برای فرزندتان در مراسم های عروسی و رسمی کت و شلوار تهیه کرده اید، پس خرید کفش رسمی هم باید انجام شود. تا ست کاملا رسمی را برای او ایجاد کرده باشید.

برای پیاده روی خانوادگی و کلاس های ورزش یک جفت کفش ورزشی لازم است. موقع خرید از کیفیت و استاندارد بودن کفش مطمئن شوید.

کفش دم دستی برای باز های کودمانه و بیرون رفتن های دوستانه مورد نیاز است. برای این مورد اسنیکرها بسیار عالی اند. برای فصول گرم که پا داخل کفش عرق می کند و اذیت می شود؛ یک جفت صندل استاندارد و با کیفیت تهیه کنید.

چند نکته کلی درمورد ایجاد استایل بچه ها

1.برای تکمیل استایل و خوش تیپ شدنش حتما به موهای فرزندتان مدل بدهید.

این مطلب هم عالیه:
چگونه در مهمانی ها مردی جذاب باشیم؟!

2.اگر از لحاظ اقتصادی مشکلی ندارید برای فرزندتان ساعت مچی اسپرت و رسمی بخرید.

3.برای فرزندتان عینک آفتابی استاندارد بخرید نه تقلبی و کارتونی. د ر این صورت هم از چشم هایش در مقابل آفتاب محافظت کرده اید و هم استایل با مزه ای را برایش ایجاد می کنید.

4.برای انتخاب لباس زیر و جوراب پسربچه تان حتما جنس تمام نخ را بخرید.4 3 - معرفی لباس پسرانه که می توان با آن‌ها استایل های جذاب درست کرد

جشن پلاس امیدوار است با معرفی این استایل ها بتوانید با انتخاب لباس پسرانه مناسب شخصیت با نمک و شیکی را برای فرزندتان ایجاد کنید. برای مطالعه مقالات مرتبط به بخش شیک پوشی سایت جشن پلاس مراجعه کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن