برای آقایانبرای خانم هاشیک پوش

معرفی انواع پاپیون پارچه ای برای مهمانی های رسمی و غیر رسمی

مدل پاپیون پارچه‌ ای؛ به جزییات ظاهری اهمیت بده

پاپیون پارچه ای یکی از جزئیات مهم در هنگام لباس پوشیدن می باشد. پاپیون‌ها در لباس آقایان می تواند یک تکمیل کننده باشد . خانم ها نیز می توانند با آن موهای خود را تزئین کنند. امروزه پاپیون‌ها بسیار پر طرفداراند و برای هر استایلی مدلی موجود می باشند. آقایان بجای کروات و دستمال می توانند از پاپیون‌ها برای تزئین لباسشان استفاده کنند. پاپیون‌ها برای خانم ها هم کاربرد دارد چه در لباس شان و چه برای آرایش مویشان.

مدل پاپیون پارچه ای مردانه

جشن پلاس در این مقاله انواع مدل پاپیون های مناسب برای آقایان و خانم ها را به شما عزیزان جشن پلاسی معرفی می کند.

۱. مدل پروانه‌ای

مدل پروانه ای مدلی پرکاربرد و رایج و بطورکلی کلاسیک است البته مقداری تغییر داشته ولی در زمینه مد کاربرد خود را از دست نداده است. شکل این نوع پاپیون به شکل پروانه میباشد و برای افراد هیکلی و چهار شانه بسیار مناسب است و برعکس افراد لاغر بهتر است از مدل با اندازه کوچکتر را استفاده کنند..jpg - معرفی انواع پاپیون پارچه ای برای مهمانی های رسمی و غیر رسمی

۲. مدل خفاشی

مدل خفاشی از  نوع کلاسیک است و بر عکس مدل پروانه ای محبوبیت زیادی ندارد. به شکل مستطیل و دارای انتهای صاف است .و برای مهمانی های رسمی مناسب است.

تفاوتی که مدل خفاشی یا بال خفاشی با مدل پروانه ای دارد در مقدار ارتفاع آنهاست. مدل خفاشی بسبت به مدل پروانه ای دارا ی ارتفاع کمتر و کمی مرتب تر می باشد. افراد لاغر می توانند بجای مدل پروانه ای از این مدل که دارای طرح‌های ساده و نقوش ریز استفاده کنند.

این مطلب هم عالیه:
ایده‌های لباس رنگی رنگی برای میهمانی

۳. مدل نقطه الماسی
برای مهمانی های غیر رسمی از مدل نقطه الماسی استفاده کنید. زیرا همانند یک الماس روی گردن می درخشد و به استایل شما زیبایی خاصی می دهد.

در ظاهر انتهای پاپیون مانند الماس نوک تیز و دارای زاویه می باشد. مدل نقطه الماسی نیز مثل مدل خفاشی و پروانه ای شناخته شده نیست و خاص می باشد..jpg - معرفی انواع پاپیون پارچه ای برای مهمانی های رسمی و غیر رسمی

۴. مدل گرد

مدل گرد از محبوبیت کمی برخوردار است و بیشتر افراد استفاده کننده خانم ها هستند. مدل گرد نسبت به مدل پروانه ای ارتفاع کمتری دارد. شکل این مدل نیم دایره و دور آن دارای دوخت است.

مدل پاپیون پارچه‌ ای زنانه

۱. سربند‌های پاپیونی

این سربندها از لحاظ طرح و رنگ دارای تنوع بالایی هستند وطرفدران بالایی دارد. کاربرد زیادی در آرایش مو دارد بطوری که با یک سربند پاپیونی می توان مو را به چندین مدل بست. این مدل مناسب مهمانی های غیر رسمی است. .jpg - معرفی انواع پاپیون پارچه ای برای مهمانی های رسمی و غیر رسمی

۲. گیره‌ها و کش‌های پاپیونی

گیره ها و کش ها دربین خانم ها رواج زیادی دارد و برای بستن و تزئین و آرایش مو به مدل های مختلف کاربرد دارد..jpg - معرفی انواع پاپیون پارچه ای برای مهمانی های رسمی و غیر رسمی

۳. سنجاق پاپیونی

امروز وجود سنجاق های پاپیونی در کنار پاپیون پارچه ای باعث ایجاد تنوع بالایی در تزئین لباس و مو شده اند. جنس این مدل از فلز می باشد و می توان مدت زمان طولانی تری از آن ها استفاده کرد. این مدل هم برای مو و هم لباس کاربرد دارد. مدل های مخصوص لباس را هرنگ و مکمل رنگ لباس انتخاب کنید. .jpg - معرفی انواع پاپیون پارچه ای برای مهمانی های رسمی و غیر رسمی

جمع بندی کلی بحث

پاپیون پارچه ای دارای چندین حسن می باشد؛ استایل های متفاوت و جذابی را با این مدل های معرفی شده می توان برای خود ایجاد کرد. و دیگر اینکه چون پارچه‌اند می توان آنها را به محض کثیف شدن شست و دوباره استفاده کرد. نکته مهم اینکه آن ها را با آب داغ نشویید زیرا حالت و فرم خود را از دست می دهند. دیگر اینکه تمام افراد خانم و آقا می توانند بسته به سلیقه خودشان از پاپیون‌ها برای تزئین لباس خود استفاده کنند.

این مطلب هم عالیه:
تیپ مناسب مهمانی برای خانم ها با سلایق گوناگون

آقایان موقع انتخاب پاپیون باید به رنگ و نوع لباس و نوع مراسمی که می خواهند شرکت کنند توجه کنند. خانم ها نیز برای انتخاب مدل پاپیون برای لباس و موی خود به نوع آرایش مو و رنگ لباس شان توجه کنند.

جشن پلاس امیدوار است با معرفی این مدل های پاپیون شما بتوانید ظاهر آراسته تر و زیباتری درمهمانی ها داشته باشید. برای مطالعه مقالات آموزشی د رزمینه مد و زیبایی و لباس و مهمانی و… به سایت جشن پلاس مراجعه کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن