برای آقایانشیک پوش

معرفی انواع تیپ کلاسیک مردانه

تیپ کلاسیک مردانه یک مد همیشه ثابت می باشد که هیچ وقت قدیمی نمی شود و در اکثرا موقعیت ها کاربردی است. این نوع ظاهر و استایلی شیک و جذاب و متفاوت برای شما ایجاد می کند.

استفاده از برندها و مدهای روز که همیشه در حال تغییراند شاید برای اکثر افراد اقتصادی نباشد. بنابراین پیشنهاد جشن پلاس برای خوش پوش و شیک بودن استفاده از استایل کلاسیک است. دراینجا انواع تیپ‌های کلاسیک را با توضیحات مفصل برایتان آورده ایم.

ملزومات تیپ کلاسیک مردانه

برای داشتن استایل کلاسیک عالی فرم بدن یک عامل مهم می باشد. در صورتی که فرم بدنتان شکل مثلث معکوس است چون سایز کمر از اندازه دور سینه حداقل 20سانتیمتر کمتر است؛ تیپ کلاسیک می تواند برای شما استایلی زیبایی را ایجاد کند.

  • سعی کنید لباس هایی هم اندازه و متناسب فرم بدن تان بپوشید تا خوش پوش جلوه کنید. از پوشیدن لباس های تنگ یا گشاد که شما را از قیافه می اندازد خودداری کنید.
  • دقت کنید که استایل کلاسیک انتخابی یتان با شخصیتتان متناسب باشد. برای داشتن تیپ کلاسیک، مدل موهای شما نیز باید کلاسیک باشد.
  • اگر تیپ کلاسیک را انتخاب کرده اید باید بدانید که مدل موهایتان هم کلاسیک انتخاب کنید.
  • شلوار جین برای تیپ های اسپرت مناسب است بنابراین برای مدل کلاسیک شلوار پارچه‌ای، مخمل و کتان بپوشید. پیراهن‌های گل گلی، تیشرت‌های فانتزی و شلوار‌های تکه دوزی شده برای این نوع مدل مناسب نمی باشد.
  • کفش‌های کالج، چرم و بوت‌های چرم ساق دار مخصوص این نوع استایل هستند. کفش‌های اسپرت، کتانی، بوت‌های اسپرت و کفش‌های تخت برای داشتن استایل کلاسیک کاربردی ندارد.
  • جوراب‌هایی که به رنگ شلوار یا چند درجه تیره‌تر و جوراب های مشکی برای داشتن تیپ کلاسیک ایده ال اند. در عوض جوراب های سفید مخصوص تیپ های اسپرت و ورزشی است.
  • برای زیباتر شدن استایل کلاسیک می توانید از اکسسوری های مختلفی استفاده کنید. مثلا ساعت مچی، کراوات، دستمال جیبی و دکمه سر آستین حتی اکسسوری های طرح دار استایل شما را جذاب تر می کند.
  • رنگ‌های کلاسیک شامل خاکستری، سفید، مشکی، سرمه‌ای و قهوه‌ای رنگ هایی خنثی هستن که برای این نوع استایل مناسب اند. اصلا دراین نوع مدل لباس پوشیدن از رنگ های جیغ و پررنگ استفاده نکنید. حتی رنگ‌های شاد را در ترکیب با رنگ‌های خنثی و به صورت نامحسوس استفاده کنید. رنگ های شاد را می توانید در اکسسوری یا پیراهن تان استفاده کنید که زیاد در چشم نباشد.
  • یک نکته مهم در تیپ کلاسیک مرتب و تمیز بودن می باشد. در این استایل پیراهن را داخل شلوار بزنید و دکمه های سر آستین را ببندید و کت بپوشید. اگر کت استفاده نمی کنید و تنها پیراهن و جلیقه می پوشید بهتر است آستین های پیراهن را تا بزنید.

انواع تیپ کلاسیک برای آقایان

تیپ کلاسیک انواع مختلفی دارد و می تواند برای فصل های متفاوت کاربردی باشد. در ادامه تصاویری از انواع این نوع تیپ را برای شما گردآوری کرده ایم.

2 - معرفی انواع تیپ کلاسیک مردانه

270644 874 - معرفی انواع تیپ کلاسیک مردانه 9 - معرفی انواع تیپ کلاسیک مردانه 8 - معرفی انواع تیپ کلاسیک مردانه 6 - معرفی انواع تیپ کلاسیک مردانه 5 - معرفی انواع تیپ کلاسیک مردانه 4 - معرفی انواع تیپ کلاسیک مردانه 3 - معرفی انواع تیپ کلاسیک مردانه

 

این مطلب هم عالیه:
15 مدل تیپ مجلسی مردانه برای شرکت در انواع مهمانی ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن