برای خانم هاشیک پوش

مدل لباس مهمانی و نکات مهم برای زیبا شدن در مهمانی

مدل لباس مهمانی برای همه افراد اهمیت دارد بخصوص برای بانوان. د راینجا جشن پلاس نکاتی را در این زمینه بیان می کند. که با رعایت این نکات می تواند در مهمانی خوش بدرخشید و زیبا جلوه کنید.

مدل لباس مهمانی برای مجالس

لباس مهمانی معمولا از نوع مجلسی با قد بلند و دارای زرق وبرق و کار روی یقه و آستین آن می باشد. برای پوشیدن همچین لباسی باید دو نکته را مدنظر داشته باشید. نکته اول اینکه لباس مجلسی بلند مخصوص مراسم های ازدواج و نامزدی و… است و برای جشن تولد ها مناسب نیست.

نکته دیگر ببینید با صاحب جشن چه نسبتی دارید. مثلا اگر جشن ازدواج خواهرتان هست باید لباس مجلسی بلند و دارای زرق و برق بپوشید. اگر جشن نامزدی یکی از فامیل های دور تان می باشد لزومی در پوشیدن لباس مجلسی نیست.2 7 - مدل لباس مهمانی و نکات مهم برای زیبا شدن در مهمانی

رنگ مناسب برای لباس مهمانی

هنگام خرید لباس مهمانی حتما در مورد رنگ لباس فکر کنید. موقع خرید لباس سعی کنید رنگ لباس با رنگ پوستتان هماهنگ باشد. همچنین رنگ لوازم آرایشی که در شب مهمانی استفاده می کنید باید با رنگ لباس همخوانی داشته باشد. مثلا رنگ کرم پودر مورد استفاده با رنگ لباس یکسان باشد. یا اگر رنگ لباس را آبی انتخاب کرده اید، سایه چشم ها را هم تناژی از رنگ آبی داشته باشد.

اگر می خواهید لاغر جلوه کنید لباس به رنگ مشکی بپوشید. ولی در نظر داشته باشید که رنگ های روشن و شاد جذابیت بیشتری دارند. برای مهمانی های عصرانه و مراسم عقد رنگ روشنی مثل گلبهی مناسب است.

این مطلب هم عالیه:
اسپرت و خوشتیپ برای دور همی دوستانه

برای باشگاه و مهمانی شبانه رنگ مشکی بهتر است. برای اینکه در مراسمات عروسی شبیه عروس نباشید از پوشیدن لباس به رنگ سفید خودداری کنید چون اصلا جالب نیست.3 4 - مدل لباس مهمانی و نکات مهم برای زیبا شدن در مهمانی

توجه به فرم بدن برای انتخاب لباس

برای انتخاب لباس مناسب مهمانی فرم بدنتان را مدنظر قرار دهید. لباس های تک رنگ و تیره برای افراد با قد کوتاه مناسب است. لباس های یقه هفت گزینه مناسبی برای افرادی با گردن کوتاه می باشد. برای افراد با گردن کشیده استفاده از چوکر یا گردنبند طوق و یا دستمال گردن پیشنهاد می شود. مدلهایی که در زیر قفسه سینه آزاد هستند برای افراد دارای شکم و پهلو مناسب است. لباس های چین دار و پفی هم مناسب برای افراد خیلی لاغر می باشد.4 4 - مدل لباس مهمانی و نکات مهم برای زیبا شدن در مهمانی

انتخاب کیف و کفش مناسب

هنگام خرید کیف و کفش به رنگ لباس مهمانی توجه کنید که رنگ ها با هم هماهنگ باشند. مثلا کیف و کفش با رگه های زرد با لباس سبز صدری استایل بی نظیری را ایجاد می کند. دقت کنید که کفش تان دارای پاشنه های خیلی بلند نباشد که باعث کمر و پا درد شوید. د رعوض کفش هایی با پاشنه های پهن و مربعی انتخاب کنید زیرا فشارکمتری به کمر و پا وارد می کند.

5 4 - مدل لباس مهمانی و نکات مهم برای زیبا شدن در مهمانی

کفش مهمانی را چند روز قبل از مهمانی بپوشید تا پا به آن عادت کند و در مهمانی پا را اذیت نکند. در مهمانی ها حتما کیف کوچک به همراه داشته باشد و وسایل ضروری مانند آینه‌ی کوچک، کارت اعتباری، رژ لب و موبایلتان را در آن بگذارید.

این مطلب هم عالیه:
برای انتخاب عینک آفتابی برای صورت های بیضی به چه نکاتی باید توجه نمود؟

کیف های دارای بند زنجیری برای جشن ها و مهمانی ها دارای رسمیت بیشتری است. کفش های دارای بند بلند را با دامن های کوتاه و میدی بپوشید.

مدل موی مناسب برای مهمانی

زیورآلات مو و سر و گردن تکمیل کننده لباس مهمانی می باشد که استایل شگفت انگیزی را برایتان ایجاد می کند. می توانید از سنجاق یا گیره مو که با لباس همخوانی داشته باشد استفاده کنید . استفاده از زیورآلات براق برای مهمانی های شبانه  و رنگ های روشن و زرق و برق دار برای مهمانی عصرانه مناسب است.6 1 - مدل لباس مهمانی و نکات مهم برای زیبا شدن در مهمانی

جشن پلاس شما را به مطالعه مقالات آموزشی مرتبط در قسمت آرایش و زیبایی سایت دعوت می کند.

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن