مهمانی دوستانه

در مهمانی های دورهمی دوستانه چه لباسی بپوشیم؟

لباس مناسب برای مهمانی دوستانه باید جذاب و ساده باشد بطوری که در آن احساس راحتی کنیم. مهمانی دوستانه برای همه در هر سنی باشند خوشایند است. زیرا در آن دوستان قدیمی خود را ملاقات می کنند و از خاطرات خوش گذشته حرف می زنند و شاید دوستان جدیدی هم پیدا کنند.  برای این نوع دورهمی ها باید به فکر یک لباس مناسب بود و در انتخاب لبا هم باید نکاتی را مد نظر قرار داد. باید بدانیم که برای همچنین دورهمی هایی خودمان را برای تهیه لباس زیاد به زحمت نیندازیم . چون قرار است در مهمانی خوش باشیم نه اینکه همه ی مدت را نگران نامناسب بودن لباس یا ظاهرمان باشیم. دراینجا جشن پلاس چندین پیشنهاد و مدل لباس های  مناسب و خوب برای شما جشن پلاسی های عزیز که می خواهید در یک مهمانی دورهمی شرکت کنید دارد.1 11 - در مهمانی های دورهمی دوستانه چه لباسی بپوشیم؟

انتخاب لباس مهمانی دوستانه

لباس انتخابی برای دورهمی‌های دوستانه باید کاملا ساده و بدون زرق و برق و کارشدگی و با جنس لطیف باشد. این لباس باید طوری باشد که در آن احساس راحتی کنید. جمعی که در آن هستن کاملا خودمونی و از دوستان مان هستند پس نباید خودمان را اذیت بکنیم و خواسته باشیم طور دیگری بل بپوشیم.

در مهمانی‌های دوستانه یک آرایش معمولی داشته باشید که صورت بی روح نباشد. همچنین موهای خود را شسته و مرتب کنید و آنها را آرایش سنگین نکنید که تا آخر مهمانی در آزار و اذیت باشید. در انتخاب لباس هم دقت کنید که ساده و شیک و زیبا باشد و دارای تزئینات زیادی نباشد.

این مطلب هم عالیه:
معرفی بهترین مدل های بافت مو ۲۰۱۹ مناسب برای انواع مهمانی

اگر حوصله عوض کردن لباس را بعد از مهمانی ندارید، می توانید برای مهمانی های دوستانه از لباس های سنتی که فرهنگ گذشته ایرانی را تداعی می کند استفاده کنید. این نوع لباس‌ها برای خارج از مهمانی هم مناسب می باشد.2 12 - در مهمانی های دورهمی دوستانه چه لباسی بپوشیم؟

استفاده از زیورآلات در مهمانی دوستانه

برای تزئین و و جذاب کردن ظاهر از زیورآلات ظریف و ساده استفاده کنید. ولی سعی کنید به تعداد کم گوشواره و گردن آویز و…را استفاده کنید. استفاده بیش از اندازه ظاهر را خراب می کند.3 6 - در مهمانی های دورهمی دوستانه چه لباسی بپوشیم؟

برای مهمانی از کیف های کوچک استفاده کنید تا فقط وسایل ضروری مثل موبایل و کیف پول و …را داخلش جا بدید.4 5 - در مهمانی های دورهمی دوستانه چه لباسی بپوشیم؟

 

لباس مهمانی های دوستانه با لباسی که در جشن و عروسی یا مهمانی های رسمی می پوشیم تفاوت دارد؛ و دارای چارچوب متفاوت و خاصی است. لباس های مناسب این مهمانی ها باید ساده و زیبا و جذاب باشند سعی کنید اصلا لباس تنگ و چسبان نپوشید. استفاده از زیورآلات ساده و ظریف و آراسته و تمیز بودن ما را متشخص تر نشان خواهد داد. پوشیدن لباس های سنتی که فرهنگ قدیمی ایران را نشان می دهد می تواند یک گزینه عالی برای لباس مهمانی های دوستانه باشد.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن