برای آقایانشیک پوش

لباس عروسی برای آقایان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

آقایان در یک مهمانی عروسی چه بپوشند ؟

لباس عروسی برای آقایان نیز مانند لباس مناسب خانم ها برای جشن عروسی مهم است. هر لباسی انتخاب می کنید باید بدانید که از عروس و داماد نباید بیشتر جلوه کنید.

اگر بطور رسمی خواسته باشیم رفتار کنیم برای مراسم های عروسی یک الگوی مشخص و رسمی مانند کت و شلوار مناسب است. ولی امروزه قوانین پوششی در مراسم ها تغییر کرده است و به دواری قبلا نیست و هرکسی می تواند تیپ خاص خودش را در این مراسمات داشته باشد.

الگو های لباس عروسی برای آقایان

الگوی تیپ مشکی

الگوی تیپ مشکی برای عروسی های سنتی یک تیپ رسمی و کلاسیک مناسب می باشد. رسمی تر از تیپ مشکی، تیپ سفید است که د رعروسی کاربرد دارد.

الگوی تیپ مشکی برای مناسبت های اجتماعی ای که در غروب برگزار می شود مناسب است. این پوشش باید مقداری از استایلی که برای محل کار و لباس روزانه دارید رسمی تر باشد و از الگوی تیپ سفید غیر رسمی تر دیده شود..png - لباس عروسی برای آقایان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در این الگو کت هسته مرکزی و پوشش اصلی تیپ را تشکیل می دهد. قسمت تا شده یقه کت باید با بقیه قسمت های کت کمی متفاوت ودارای تضاد باشد. سپس شلوار مشکی بپوشید به همراه کفش چرم مشکی و یک پاپیون مشکی. دراین میان پیراهن تان باید سفید و یقه آن شبیه نوک بال باشد.

بطور کلی باید تیپ سفید و سیاه داشته باشید اگر دارای تجربه بالایی در این زمینه هستید جلیقه بپوشید و قسمت هایی از آن را با نوارهایی تزئین کنید وگرنه یک جلیقه مشکی ساده برای تان مناسب است.

 الگوی تیپ مشکی مناسب همه نیست

الگوی تیپ مشکی برای همه افراد مناسب نیست هرچند می تواند یک تیپ عالی به حساب بیاید. می توان بجای رنگ مشکی یک کت و شلوار به رگ دلخواه که زیاد رنگ جیغی نباشد پوشید و تیپ متفاوتی را برای خودتان بزنید.

مثلا کت شلوار به رنگ آبی و سورمه ای می تواند رنگ های شاد و مناسبی اند که حالت رسمی بودن را نیز دارند.

کراوات به رنگ قرمز و سورمه ای می تواند با کت و شلوار آبی استایل عالی و د رعین حال رسمی را برایتان ایجاد کند. مثلا پیراهن سفید به همراه کراوات قرمز و کت و شلوار سورمه ای پیشنهاد عالی می تواند باشد.

برای اینکه در مراسم عروسی شیک تر به چشم بیایید جلیقه آبی و کفش قهوه ای یا چرم را به تیپ تان اضافه کنید. با این تیپ هم خیلی رسمی نشان داده می شوید و هم بسیار شیک و عالی خواهید شد..png - لباس عروسی برای آقایان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

لباس عروسی برای آقایان درتابستان

پوشیدن کت و شلوار درمراسم عروسی که درتابستان برگزار می شود کمی دشوار است. بهتر است لباسی راحت تر که قابلیت تنفس و هواگیری را داشته باشد و همچنین از رسمی و شیک بودن شما نکاهد استفاده کنید.

ژاکت ورزشی راه راه سفید و آبی از جنس کتان و پنبه که قابلیت تنفس دارد و سبک وزن هستند می تواند به عنوان تیپ تابستانی بسیار مناسب باشد. دراین صورت هم در لباس راحت اید و هم اینکه شیک و رسمی هستید.

این مطلب هم عالیه:
آموزش انواع گره زدن کراوات و مدل های مختلف آن

یک پیراهن سفید نیز بپوشید د راین صورت مرتب تر و ساده و ظریف به نظر می رسید. ولی برای اینکه زیاد رسمی نباشید کراوات نزنید و بجای آن از مربع جیبی که به رنگ ژاکت تتان باشد استفاده کنید.

پیشنهاد جشن پلاس برای داشتن تیپ تابستانه، پوشیدن شلوار آبی کتان به همراه جلیقه راه راه آبی و کفش راحتی قهوه ای تیره و پیراهن سفید می باشد. رنگ سورمه ای تیره یک تضاد متعادلی با پیراهن روشن و سفید ایجاد خواهد کرد.

لباس کوتاه مردانه ی تابستانی

اگر می خواهید در عروسی ای که در حال رفتن به آن هستید بدرخشید، لباس کوتاه انتخاب مناسبی برایتان است. فقط مواظب باشید از عروس و داماد خوشتیپ تر نشوید.

لباس کوتاه مردانه ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن در لباس مردان می باشد؛ که اولین بار توسط فارل ویلیامز پوشیده شد. انتخاب های زیادی برای خرید لباس کوتاه وجود ندارد و باید د رطول زمان تجربه کسب کنید. لباس کوتاه درعروسی هم شما را شیک نشان می دهد و هم تیپ کلاسیک و رسمی را برایتان حفظ می کند..png - لباس عروسی برای آقایان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

استایل پوشیدن یک کت اسپرت از جنس کتان یا پنبه که سبک و قابل تنفس اند، و یک شلوارک رسمی می تواند یک تیپ لباس کوتاه جذاب و مناسب برای عروسی درفضای باز و تابستان باشد.

مثال دیگر پوشیدن کت اسپرت سبک وزن با رنگ کرمی و یک شلوارک به رنگ لیمویی یک تیپ مناسب رنگی روشن برای تابستان می باشد. بهتر است از انتخاب رنگ های جیغ و خیلی روشن اجتناب کنید. استایل لباس کوتاه یک تیپ غیر رسمی و معمولی است که می توان با یک تیشرت ساده آن را کامل تر کرد.

برای اینکه تیپ تان با لباس کوتاه رسمی تر جلوه کند یک کراوات هم بزنید. اگر می خواهید در تیپ تان تضاد و تعادل هم ایجاد کنید توصیه می کنیم پیراهن های به رنگ سیاه یا خاکستری زیر کت امتحان کنید.

 به جای کت و شلوار چه بپوشید

بسیاری از پسرها از پوشیدن کت و شلوار درمراسم های عروسی متنفراند. همچنین د رانتخاب این نوع لباس محدودیت وجود دارد و اینکه قیمت بالایی دارد و پوشیدن آن دشوار است. برا یاینکه روی مد باشد و شیک به نظر برسید حتما نباید کت و شلوار بپوشید.

پیشنهاد ما برای اینکه جذاب باشید اینست که استایل خودتان را ساده و کمرنگ نگه دارد و از لباس های با رنگ های خیلی روشن و جیغ پرهیز کنید. پوشیدن یک جلیقه روی پیراهن خوش رنگ تان می تواند رسمیت کت وشلوار داشتن را حفظ کرده و درعین حال راحت و شیک و ساده جلوه کنید..png - لباس عروسی برای آقایان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

این مطلب هم عالیه:
پسربچه های خوش تیپ با مدل لباس بچگانه برای شرکت در میهمانی

رنگ قهوه ای و آبی یک تیپ روستایی و پاییزی ایجاد می کند. مانند پوشیدن پیراهن آبی به همراه جلیقه ای پشمی و شلوار جین یا کتان سورمه ای. شلوا رجین می تواند دارای حاشیه باشد که تیپی هوشمند و غیر رسمی و روستایی را ایجاد می کند. شلوار کتان سورمه ای تیره یا مشکی رسمی برای مهمانی های سنتی مناسب تر از شلوار جین است.

تیپ های مراسم عروسی

با استفاده از ایده ای مطرح شده از سوی جشن پلاس م یتوانید د راین روز بهترین از نظر پوشش به نظر برسید. م یتوانید تیپ رسمی یا غیر رسمی بزنید و در آن شب خوشحال و شاد باشید. د راینجا چند ترکیب تیپ آورده شده است که برا یپیدا کردن ایده لباس مناسب عروسی می توانید از آن ها کمک بگیرید.

تیپ 1

رنگ خاکستری برای لباس آقایان دارای تنوع زیادی می باشد.  کت و شلوار خاکستری می تواند رسمی بودن و استایل کلاسیک را برایتان ایجاد کند و هم یک تیپ تابستانی و سبک و هوشمندانه محسوب می شود. برا یتکمیل استایل تان و اینکه رسمی تر جلوه کنید کراوات به رنگ تیره و کفش چرمی مشکی را فراموش نکنید تا حرفه ای تر جلوه کنید.1 - لباس عروسی برای آقایان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همچنین برای اینکه بخواهید غیر رسمی باشید می توانید کت و شلوار خاکستری را با کفش قهوه ای و پیراهن پایین دکمه ی غیر رسمی تر بپوشید.

با رنگ خاکستری می توان انواع کراوات و پیراهن را با هم ست و ترکیب کرد. مثلا برای داشتن تیپ یک رنگ کت و شلوار خاکستری را با پیراهن ساده سفید ست کنید. یا آن را با پیراهن به آبی یا صورتی بپوشید.

تیپ 2

بعد از تمام شدن مراسم اولیه عروسی در ادامه جشن می توانید تیپ خود را از رسمی به غیر رسمی تغییر دهید و جذاب تر شوید. پیشنهاد جشن پلاس انتخاب یک پیراهن با رنگ روشن و آستین های تا زده به همراه پاپیون و کمر بند برا یایجاد رسمیت و پوشیدن شلوار کتان سورمه ای تیره یا مشکی می باشد.2 - لباس عروسی برای آقایان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اگر جشن مدنظرتان خیلی غیر رسمی است از شلواری که با کت تان می پوشید استفاده کنید و یک جفت بوت مشکی برای جذابیت و مد روز بودن بپوشید.

نکات مهم در هنگام خرید لباس عروسی برای آقایان

قبل از انجام خرید کدی که مناسب تیپ تان هست را انتخاب کنید. مثلا اگر کد الگو تیپ مشکی است سراغ لباس هایی با رنگ های خنثی بروید.

اگر درانتخاب ترکیب کت شلوار و پیراهن مردداید و نمی دانید دقیقا چه بپوشید  به سراغ مدل های ساده و کلاسیک بروید.

پارچه های غیر معمول مانند پارچه های پشمی مناسب اند. زیرا دراین نوع پارچه ها رنگ ها مخلوط شده و کمتر ترکیب می شود. برای تزئین همچین لباسی می توان یک جلیقه مناسب بپوشید.

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن