جشن و مهمانیمهمانی کودکانه

شش نکته و راهکار برای مهمانی های کودکانه

اگر شما می‌خواهید برای کودکان یک مهمانی مانند جشن تولد برگزار کنید، پس با فرزند من همراه باشید. در این پست 6 راهکار مفید

جشن پلاس: اگر شما می‌خواهید برای کودکان یک مهمانی مانند جشن تولد برگزار کنید، پس با 
فرزند
من
 همراه باشید. در این پست 6 راهکار مفید و سرگرم کننده که باعث صرفه‌جویی وقت برای تدارک غذاها نیز خواهند شد را برای شما آماده کرده‌ایم. پس این شما و این راهکارهایی مفید برگزاری مهمانی کودکانه:

طرح دار هلالی - شش نکته و راهکار برای مهمانی های کودکانه

1- اگر شما قصد دارید برای مهمانی خود با ساندویچ از بچه ها پذیرایی کنید، یک پیشنهاد دوست داشتنی داریم: استفاده از نان تست و ایجاد برش های هیجان انگیز و فانتزی بر روی آنها. به راحتی می توانید این کار را توسط یک قیچی و در زمان منتظر ماندن برای خنک شدن چای‌تان انجام دهید!

یخی خانگی - شش نکته و راهکار برای مهمانی های کودکانه

2- یکی از بهترین راهکارها برای آرام کردن بچه ها، خصوصاً در تابستان و روزهای گرم این است: قالب کیک یک نفره یا لیوان استیل کوچک + چوب بستنی و یا آبنبات چوبی تهیه کنید. چوب بستنی را در قالب بگذارید، و بعد داخل آن را با شربت یا آبمیوه پر کنید و درون فریزر یا جایخی بگذارید تا یخ بزند. یک بستنی یخی دلچسب!
می‌توانید به جای چوب بستنی از قاشق کوچک فلزی (اما محکم) و به جای قالب هم از کاسه استیل یا پلاستیکی مقاوم استفاده کنید. فقط بستنی نباید کاملاً یخ بزند. در واقع شما دارید یخ در بهشت درست می کنید.

بشتر
بخوانید:کنترل رفتار کودک شیطون در مهمانی !

تزئین کیک - شش نکته و راهکار برای مهمانی های کودکانه

3- از بچه‌ها برای تزئین کیک کمک بگیرید. به آنها اجازه بدهید تا خامه را روی کیک بگذارند یا پودرهای رنگی را روی کیک و بیسکوییت ها بپاشند.

میوه - شش نکته و راهکار برای مهمانی های کودکانه

4- میوه‌ها را به سیخ بکشید! این کار هم برای سرگرم کردن بچه ها خوب است، هم باعث می‌شود تا آنها یک غذای سلام را با لذت تمام بخورند. پس میوه‌ها را خرد کنید و از بچه‌ها بخواهید تا آنها را به سیخ‌های چوبی بگذارند. می‌توانید این سیخ‌ها را در یخچال بگذارید تا در زمان مناسب سرو کنید.

این مطلب هم عالیه:
آداب میهمانی رفتن و لذت بردن ازآن

ساندویچ - شش نکته و راهکار برای مهمانی های کودکانه
5- مشابه مورد قبل، همین کار را می‌توانید با تکه‌های نان تست و لایه‌های ژامبون یا پنیر و سبزیجات انجام بدهید. فقط این کار را خودتان انجام بدهید تا از ناخنک زدن بچه‌ها و یا خرد شدن تکه‌های نان جلوگیری کنید.

میوه تکه شده - شش نکته و راهکار برای مهمانی های کودکانه

6- یادتان باشد که کودکان در مهمانی همه چیز را می‌خورند! پس سعی کنید تا حد ممکن از مواد غذایی سالم مانند میوه‌ها و سبزیجات استفاده کنید و کمتر سراغ هله و هوله بروید. مهمانی‌های کودکانه بهترین فرصت است  تا بچه‌ها را با میوه، سبزی، شیر و خوراکی‌های مفید دیگری که ممکن است در مواقع عادی از خوردن آنها سر باز بزنند، آشتی دهید.

پیشنهاد می کنیم در انجمن گفت و گوی جشن
پلاس
نظربدین درباره این موضوع و یا سولات خود را مطرح کنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن