برای خانم ها

روش های جذاب ست کردن شلوار جین مشکی زنانه برای شرکت در مهمانی

استایل های جذاب با شلوار جین مشکی زنانه

شلوار جین مشکی زنانه چون رنگ خنثی و ظاهر جذابی دارد با هر استایلی جور در می آید و در هر مراسمی با هر موقعیتی قابل پوشیدن است.با راهکارهایی که جشن پلاس ارائه میدهد براحتی میتوانید ستی جذاب از این شلواررا در مهمانی های دورهمی یا گردش های شبانه با انواع لباس ها خلق کنید.

ست رنگ پیراهن با شلوار جین مشکی زنانه

برای استفاده از شلوار جین زنانه در تمام فصل هل می توان با پیراهن جین وکتان شطرنجی استفاده کرد. همچنین ست شلوار جین با پیراهن و تاپ های رنگی بخصوص رنگ سفید و خاکستری گزینه مناسبی می تواند باشد. برای ست فصل زمستان با شلوار جین مشکی، پیراهن رنگ زرشکی و کرم و خاکی تیره و همچنین قهوه ای مناسب می باشد.

ست کفش با شلوار جین مشکی زنانه

ست کردن شلوار جین مشکی زنانه با کفش های مختلف بستگی به مدل شلوار و جایی که میخواهید آن را بپوشید، دارد. برای پوشید شلوار جین در تابستان آن را با دمپایی یا کفش تخت جلو بسته بپوشید.می توانید شلوار جین را با کفش کتان و استایل راحت بپوشید یا اینکه آن را با کفش پاشنه بلند نوک تیز برای مجالس رسمی بپوشید.

چنانچه میخواهید استایلی رسمی داشته باشید، شلوار جین را با بوت پاشنه دار بپوشید. برای ایجاد استایل زمستانی با شلوار جین، بوت های دارای بلندی بالای زانو مناسب اند. همچنین پوشیدن بوت های تخت با شلوار جین استایل شما را غیر رسمی میکند.

2 4 - روش های جذاب ست کردن شلوار جین مشکی زنانه برای شرکت در مهمانی

ست لباس تابستان با شلوار جین مشکی زنانه

با شلوار جین زنانه می توان استایل غیر رسمی و خنک هم ایجاد کرد. بنابراین این نوع شلوار در تابستان هم قابل استفاده است و فقط مختص زمستان نیست. شلوار جین با یک تیشرت و به همراه کت جین نازک نازک یا پنبه ای به رنگ آبی آسمانی یا هر رنگ خنثی، کفش های راحتی کتان یا صندل پشت باز جلو بسته سفید یک استایل تابستانی عالی خلق میکند.

این مطلب هم عالیه:
شلوار جین زنانه را در میهمانی با چه چیزهایی بپوشیم؟
ست لباس زمستان با شلوار جین مشکی زنانه

با شلوار جین مشکی زنانه استایل های زمستانی جذاب و فوق العاده ای می توان درست کرد. این نوع شلوار بدلیل جنس ضخیم و رنگ تیره اش بیشتر مخصوص زمستان است وقتی با لباس های کلفت و بوت های چرم مشکی ست شود استایل جذاب و تو چشمی به شما خواهد داد. مثلا ترکیب شلوار جین  با پلیور بافتنی و یا یک کاپشن دارای پف استایل شیکی را ایجاد خواهد کرد.

انواع شلوار جین مشکی زنانه

سه مدل شلوار جین مشکی پاره، شلوار جین مشکی فاق بلند، شلوار جین مشکی تنگ وجود دارد که استایل های مخصوص هر یک را در ادامه می آوریم.

شلوار جین مشکی پاره

یک گزینه خوب استفاده از سلوارهای اسلش دار با پارگی های بزرگ و یا شلوارهای دارای پارگی کمتر است. پارگی ایجاد شده درشلوار جین مشکی باعث ایجاد حس و حال راک اند رول شده و جذابیت شلوار جین با این پارگی ها بیشتر می شود. برای اینکه با این نوع شلوار استایل شیکی بسازید پیشنهاد می کنیم همراه شلوار جین پاره، کت خلبانی با یقه پوست گوسفند و تیشرت نوشته دار بپوشید.

شلوار جین مشکی تنگ

شلوار جین تنگ را با هر نوع لباس و کفشی قابل میتوان پوشید. این نوع شلوار جین به دلیل تنگ بودنش پاها را کشیده و لاغر نشان می دهد. همچنین بخاطر سادگی و زیبایی که دارد به راحتی با استایل رسمی و غیر رسمی قابل ست شدن می باشد.  این مدل قابل ست با نوت های پاشنه بلند مشکی هم هست که باعث بلندتر به نظر رسیدن پاها می شود.

شلوار جین مشکی فاق بلند

شلوار جین فاق بلند مانند شلوار جین تنگ هم پاها را کشیده جلوه می دهد. زیرا شلوار جین فاق بلند تا بالای ناف می آید وباعث می شود بالا تنه کوتاه و پاها بلند به نظر برسند. همچنین اگر با بوت پاشنه بلند و کت یا مانتوی شل پوشیده شود بلندی پاها را بیشتر نشان می دهد.برای جذاب تر شدن تاپ نیم تنه بپوشید که کمر دیده شود ی اینکه تاپ بلند را داخل شلوار قرار دهید.

این مطلب هم عالیه:
مدل جذاب و دوست داشتنی کیف زنانه برای میهمانی
استایل های مختلف با شلوار جین مشکی زنانه

استایل های مختلفی که می توان با شلوار جین مشکی ست کرد شامل؛ استایل غیررسمی، استایل مهمانی، استایل فان و کت بلیزر با شلوار جین مشکی و استایل سرتا پا مشکی می باشد.

مناسب ترین استایل با شلوار جین مشکی زنانه، استایل غیر رسمی است. این استایل افراد را خیلی شیک و جذاب نشان میدهد. برای ایجاد استایل غیر رسمی با این شلوار لباس راحت و ساده بپوشید و از لباس های رنگارنگ و پرطرح و شلوغ خودداری کنید. مثلا میتوان، شلوار جین را با کت جین و کتانی و یا با پلیور گرم و یک جفت بوت ست کرد و یک استایل بی نظیر خلق کرد.2 5 - روش های جذاب ست کردن شلوار جین مشکی زنانه برای شرکت در مهمانی

استایلی که با شلوار جین برای مهمانی های شبانه می توان ایجاد کرد، پوشیدن کفش پاشنه بلند به همراه یک تاپ و شلوار مشکی کار شده و سنگ دوز می باشد. برا ی اینکه استایل خود را کامل تر و شیک تر کنید از گوشواره های مناسب مهمانی و آرایش جشم ها و استفاده از رژلب غلیظ می باشد.

برای اینکه با شلوار جین مشکی زنانه ، استایلی زنانه و شیک و جوان پسند و دوت داشتنی بسازیم بهترین راه استفاده از شلوار دمپا گشا است.  این شلوار میتوان با تاپ چین دار و کت خز و کلاه جذاب ست کرد تا استایلی توی چشم و مد روز داشته باشیم.

کت بلیزر با شلوار جین مشکی زنانه یک ترکیبی ساده و نیمه رسمی و استایل شیک و عالی خلق میکند. مثلا شلوار جین مشکی با یک کت شیک، تیشرت یا پلیور یقه اسکی به همراه کفش پاشنه پهن یا بوت استایل فوق العاده ای می شود.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن