آرایش و زیبایی

معرفی راهکارهایی برای بزرگ نشان دادن لب ها در مهمانی

چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

لب های زیبا و بزرگ، جذاب هستند و چهره شخص را بهتر و خاص تر نشان می دهند. خیلی از افراد با استفاده از بوتاکس و عمل جراحی سعی دارند لبای خود را بزرگ کنند. ولی جشن پلاس در این مقاله به شما دوستان جشن پلاسی یاد میدهد که با رعایت چند نکته مهم در هنگام آرایش بتوانید لبهای خود را بزرگ نشان دهید.

با چه روشهایی لب های خود را بزرگ کنیم؟

لایه برداری روشی برای افزایش گردش خون لبها می باشد. هر چند این روشی موقتی است و باید مرتب لایه برداری لبها را انجام داد ولی سبب بزرگتر و گوشتی تر نشان دادن لبها به مدت کوتاهی می شود. برای لایه برداری لب باید شکر را با روغن زیتون یا مقداری عسل مخلوط کرد و سپس بصورت دورانی لبها را با آن ماساژ داد. ماساژ دادن باعث افزایش گردش خون در لبها می شود .بعد از لایه برداری به لبهایتان مرطوب کننده بزنید. برای بهتر شدن بافت و رنگ لبها را با یک روغن مرطوب کننده یا بالم لب آب رسانی کنید. این روش برای اینکه بخواهید بطور موقت در یک مهمانی لبهایتان بزرگ بنظر برسد مناسب است.

کشیدن خط لب همرنگ لبتان هم باعث بزرگ جلوه دادن لبها می شود و هم لبها را کاملا طبیعی نشان خواهد داد. برای کشیدن خط لب، ابتدا به وسیله کانسیلر لبها را کانتور کنید؛ برای کشیدن خط لب آن را مقداری بیرون تر از خط طبیعی لبها تان بکشید. سپس داخل لب را با همان خط لب پر کنید. توجه کنید که خط لب را خیلی بیرون تر از خط لب طبیعی نکشید.

این مطلب هم عالیه:
هنگام برنزه کردن با آفتاب باید چه نکاتی را رعایت کنیم تا پوست آسیب نبیند

1 1 - معرفی راهکارهایی برای بزرگ نشان دادن لب ها در مهمانی

روشن کردن لبها

روش دیگر برای بزرگ کردن لبها هایلایت کردن کردن و روشن کردن قسمتهایی از لب است. استفاده از کمی برق لب به وسط لب پایینی و بالایی، باعث منعکس شدن ذرات نور در برق لب شده و ظاهر لب بزرگ نشان داده شود. روش دیگر اینکه با استفاده از سایه چشم روشن و براق یا یک مداد سفید روی قسمت کمانی لبهای بالایی را هایلایت کنید. اگر کمی با انگشت پخش و محو کنید خیلی زیبا و فوق العاده لبها گوشی و بزرگ جلوه می کند.

وازلین روغن در دسترسی می باشد و علاوه بر اینکه لبها را نرم و جذاب می کند؛ می تواند لبها را حجیم و بزرگ جلوه دهد. در صورتی که برای بزرگ کردن لبهایتان وقت کافی ندارید؛ مقداری وازلین به لبها بزنید.

2 3 - معرفی راهکارهایی برای بزرگ نشان دادن لب ها در مهمانی

انتخاب رنگ رژ مناسب هم می تواند باعث بزرگ یا کوچک به نظر رسیدن لبها شود. استفاده از رنگ رژ تیره سبب کوچکتر به نظر رسیدن لبها و رنگ رژ روشن را بزرگتر نشان میدهد.

این در حالی است که استفاده از رژلبهای مات، لبها را کوچک جلوه میدهد و رژ لبهای براق و درخشان، به دلیل انعکاس ذره های برق در رژ، لبها را بزرگتر نشان میدهد.

علاوه بر استفاده از مواد آرایشی برای بزرگ کردن لبها، روش های طبیعی هم برای این کار وجود دارد. لبها را تمیز کرده و مقداری دارچین را با عسل مخلوط کنید و به مدت 5 دقیقه روی لبها بگذارید و سپس با آب بشویید. دارچین و عسل از عوامل طبیعی بزرگ و گوشتی کننده لبها هستند.

این مطلب هم عالیه:
معرفی بهترین طرح ناخن برای داشتن دست هایی زیبا در مهمانی

جشن پلاس شما را به مطالعه سایر مقالات مرتبط با موضوع آرایش و زیبایی در سایت دعوت می کند.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن