آرایش و زیبایی

با چه راهکارهایی در مهمانی با آرایشی ساده چشمانی درشت داشته باشیم؟

چشمان درشت به صورت و استایل خانم ها زیبایی و جذابیت خاصی میدهد . به وسیله آرایش می توان چشم ها بادامی یا گرد و درشت یا هر فرم دلخواه درآورید. راهکارها و تکنیک های مختلف آرایشی وجود دارد که می توان با آرایشی ساده، چشمانی درشت و درخشان خواهید داشت. این نوع آرایش سبب تغییر نحوه دید شده و با ایجاد خطای دید در افراد باعث می شود آنها چشم ها را بصورت سه بعدی درشت تر می بینند. برای درشت کردن چشم ها با تکنیک های آرایشی باید از حالت سه بعدی استفاده کرد. همچنین پوشیدن لباس های ساده نیز به درشت نشان دادن چشمها کمک می کند.

راهکارهای ایجاد چشمان درشت با آرایش ساده

آرایش ابروها بسیار مهم هستند زیرا آنها چارچوب صورت را تشکیل میدهند. چنانچه نامرتب و بهم ریخته باشند صورت بد ریخت نشان داده می شود. چون چشم ها مستقیما زیر ابروها قرار دارند بنابراین برای درشت کردن چشم ها باید اصلاح شوند و با مداد یا ریمل هاشور زده شوند تا صورت تمیز جلوه کند.

هایلایت کردن هم برای پلک و هم برای دیزاین کردن ناخن ها استفاده می شود. این روش برای محو کردن و براق کردن و یک دست کردن و بیشتر جلوه دادن آرایش انجام می شود. عملکرد هایلایت یا رترو بدین صورت است که هایلایت کردن باعث انعکاس نور از پلک میشود و یک خطای دید در بیننده ایجاد میکند. این خطای دید موجب درشت جلوه کردن چشم ها می شود. برای داشتن چشمان درشت، با رژگونه بر روی پلک هایلایت ایجاد کنید این کار در مواقعی که حوصله آرایش ندارید یا اینکه باید سریع آرایش کنید کاربرد زیادی دارد.2 4 - با چه راهکارهایی در مهمانی با آرایشی ساده چشمانی درشت داشته باشیم؟

این مطلب هم عالیه:
چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟ برای زیبا بودن در مهمانی بدون آرایش چیکار کنیم؟

برای داشتن چشمان درشت، استفاده از ریمل و فرمژه راهکار مناسبی است. زیرا این کار باعث می شود چارچوب بیرونی چشم واضح و مشخص تر دیده شود و حالت و رنگ چشم بیشتر نشان داده شود.

اگر مژه هایتان به اندازه کافی بلند نیست، از مژه مصنوعی استفاده کنید. زیرا مژه بلند و پرتر چشم ها را درشت نشان میدهد. اگر دوست ندارید هنگام کاربرد مژه مصنوعی چشم های شما کشیده و بادامی جلوه نکند؛ این نکته مهم را به یاد داشته باشید که مژه هایی را که در سمت انتهای چشم بلندتر می شوند به کار نبرید.

چگونه چشمان درشتی داشته باشیم؟

برای درشت کردن چشم ها استفاده از خط چشم سفید نیز موثر است. با این رش به آسانی می توان چشمان درشت ایجاد کرد. بدین ترتیب که خط چشم سفید را روی خط اشک پلک پایینی بکشید. در این صورت در نگاه دیگران خطای دید ایجاد شده و قرنیه چشم بزرگتر جلوه کند.Untitled 1 - با چه راهکارهایی در مهمانی با آرایشی ساده چشمانی درشت داشته باشیم؟

آرایش پلک پایین  برای درشت کردن چشم ها باید مورد توجه قرار گیرد. هنگام آرایش مژه پایین ، مقداری سایه دودی در قسمت بیرون چشم بزنید و مژه را ریمل بزنید. نکته قابل توجه برای این کاراینست که مداد را داخل تمام پلک نکشید چون سبب محدود شدن خط پلک و کوچک تر به نظر رسیدن چشم می شود.

استفاده از تمام روش ها در کنار یکدیگر یا بصورت جداگانه باعث می شود چشمانتان درشت تر بنظر برسد. هر چند اگر بصورت جداگانه روش ها را انجام دهید باز هم باعث ایجاد خطای دید و درشت به نظر رسیدن چشم ها خواهد شد.

این مطلب هم عالیه:
چطور در میهمانی ها کم سن و سال تر و جوان تر به نظر برسیم؟

جشن پلاس شما را دعوت به مطالعه مقاله  چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟ میکند. همچنین با مراجعه به بخش زیبایی و آرایشی سایت می توانید از مقالاتی با موضوعات جذاب مطالعه کنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن