برای خانم هاشیک پوش

در عروسی چی نپوشیم که انگشت نما نباشیم؟

در عروسی چه نپوشیم سوال بسیاری از افرادی است که دوست دارند در مراسمات مختلف طوری لباس بپوشند که هیچ عیب و نقصی نداشته باشد. اینکه بدانیم جشن های مختلف چی بپوشیم و چی نپوشیم مهم است. جشن پلاس در اینجا مطلبی را برای شما دوشتان جشن پلاسی آورده است که در این مورد بسیار مفید خواهد بود.

نکات مهم در عروسی چی نپوشیم

در مراسم هایی مثل عروسی اصلا لباس هایی به رنگ سفید نپوشید. زیرا در مقابل لباس عروس، لباس شما درخشش خودش را ندارد و زیاد در چشم نیستید. اگر دوست دارید سفید بپوشید لااقل پیراهن بلند سفید نباشد زیرا بسیار شبیه به پیراهن عروس می باشد.

اگر لباسی دوست دارید که شبیه لباس عروس سفید است و خیلی دوستش دارید؛ سعی کنید از رنگ های تیره تر آن مدل انتخاب کنید. اصلا سراغ دامن بلند و چین‌چینی و بالاتنه کار شده و با رنگ های صورتی ملایم و روشن نروید.4 2 - در عروسی چی نپوشیم که انگشت نما نباشیم؟

نکته مهم دیگر اینست که از لباس هایی که سرتاپا از الیاف طلایی یا پولک‌ها و سنگ‌های کار شده دارد و از دور خیلی برق می زند هم استفاده نکنید. زیرا خیلی در چشم هستید و شبیه فانوس دریایی عروسی می شوید.از این نوع پارچه ها فقط در قسمتی از لباس مثل بالا تنه یا کمر یا قسمتی از دامن استفاده کنید. بقیه لباس هم از پارچه های به رنگ های مات و معمولی استفاده کنید.

لباس نامناسب برای عروسی

از پوشیدن لباس های خیلی باز که تمام بدنتان پیداست هم استفاده نکنید. یک لباس جمع و جور که نه خیلی باز باشه و نه خیلی بسته بلکه در حد مجلس عروسی باشد. چون برخی افراد دوست ندارند در مراسم ها شاهد همچین مناظری باشند. همچنین با پوشیدن لباس مناسب احترام بزرگترهای مجلس را هم نگه می دارید. پپوشیدن لباس خیلی تنگ در عروسی باعث عرق کردن و اذیت شدن شما می شود. پس سعی کنید لباس انتخابی شما زیاد چسب و تنگ نباشد.1 5 - در عروسی چی نپوشیم که انگشت نما نباشیم؟

این مطلب هم عالیه:
حقه های برای افزایش ماندگاری عطر در میهمانی ها

از پوشیدن لباس هایی با رنگ های جیغ مثل زرد و نارنجی و صورتی خیلی تو چشم خودداری کنید. زیرا این رنگ ها برای انتخاب لباس رسمی اصلا جالب نیست و بیشتر مناسب بچه های 2تا12 ساله است. هرگز لباس مشکی را بدون آرایش بپوشید چرا که این مدل لباس پوشیدن برای مجالس ترحیم و ختم مناسب است. در انتخاب رنگ لباس و آرایش مو و صورت هم از رنگ های چروک بدون تزئین و زرق و برق استفاده نکنید.

اگر بالاتنه و یقه لباس مجلسی شما کار شده و دارای زرق و برق است، طلای زیاد در گردن و دستانتان نیندازید. هرچه طلای کمتری استفاده کنید شیک تر و جذاب تر می شوید. مثلا یک جفت گوشواره در صورتی که بالاتنه کار شده کافی است یا اگر روی لباس کار نشده یک گردنبند بندازید.

در مجالس عروسی باید کفش ظریف و دارای پاشنه درحد نرمال پوشید. هرگز برای این طور مراسمات کفش کتانی، صندل تخت، چکمه و کفش لژدار خیلی حجیم نپوشید.3 3 - در عروسی چی نپوشیم که انگشت نما نباشیم؟

 

برای مطالعه مقالات آموزشی مرتبط به قسمت شیک پوشی از سایت جشن پلاس مراجعه کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن