مهمانی فامیلی

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند شیک و زیبا به همراه تصاویر

لباس مجلسی بلند به استایل جذابیت و زیبایی خاصی می دهد. این نوع لباس نسبتا پوشیده است و برای مراسم ها و جشن های عروسی مختلط مناسب می باشد. مدل لباس‌های بلندی را که برای مجالس مناسب اند در این مقاله معرفی می کنیم مدل های اروپایی اند که می توانید بنا به سلیقه خودتان مدلی را انتخاب کنید. این مدل لباس‌ها باعث می شود شما در مهمانی ها و جشن ها چشمگیرتر و جذابت باشید.

انواع مدل های لباس مجلسی بلند دخترانه و زنانه

به دلیل نوع طراحی لباس ها امروزه طرح های قدیمی و گشاد لباس وجود ندارد. تقریبا زنان و دخترانی که سن 20به بالا دارند می توانند لباس های مشترک بپوشند. یعنی تفاوتی در نوع لباسهای این دو گروه نیست. برای دختران زیر20سال لباس هایی با زرق و برق کمتر و ساده تر که تزئینات زیادی ندارد مناسب تر می باشد. برای این افراد لباسهای کوتاه با تزئینات کمتر آنان را جذاب تر و دخترانه تر نشان می دهد.

در ادامه تعدادی مدل لباس‌های مجلسی که بلند و شیک اند به همراه عکس آورده شده است که می توانید مدل دلخواه خودتان را انتخاب کرده و به خیاط ماهری بدهید تا مطابق اندازه و سلیقه شما بدوزد.

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که تمایل دارید در عین شیک پوشی حجاب هم داشته و پوشیده باشید می تواند به مقاله لباس مجلسی پوشید مراجعه کنید. جشن پلاس انواع مدل های لباس بلند پوشیده را برای شما گرد آورده که می توانید براحتی از بین آنها مدل مدنظرتان را انتخاب و برطبق سلیقه خودتان آن را بدوزید.

این مطلب هم عالیه:
کنترل رفتار کودک شیطون در مهمانی !

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند به همراه تصاویر

2 13 - جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند شیک و زیبا به همراه تصاویر 7 2 - جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند شیک و زیبا به همراه تصاویر 4 6 - جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند شیک و زیبا به همراه تصاویر 6 2 - جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند شیک و زیبا به همراه تصاویر

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن