پاگشای عروس دامادجشن و مهمانینکات آموزشی

بهترین لباس برای عروس خانم ها در مهمانی پاگشا

لباسی که عروس خانم ها برای مراسم پاگشا انتخاب میکنند بسیار مهم است و باید دقت کنند تا مناسب ترین لباس را برای این مهمانی انتخاب کنند.

جشن پلاس: لباسی که عروس خانم ها برای مراسم پاگشا انتخاب میکنند بسیار مهم است و باید دقت کنند تا مناسب ترین لباس را برای این مهمانی انتخاب کنند.

لباس مناسب برای مهمانی پاگشا

برای مهمانی پاگشا کت و سارافون لباس مناسبیه، جلوی کت بجای دکمه با پاپیون بهم متصل بشه یقه کت آرشال و همراه با درجیب (طرح جیب).gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بهترین لباس برای عروس خانم ها در مهمانی پاگشا

لباس پاگشا

پا گشا مراسمی است که بعد از عروسی برگزار می شود و اقوام نزدیک عروس و داماد آن ها را به خانه ی شان دعوت می کنند

تا عروس و داماد به قول معروف پای شان به خانه ی آن ها باز شود ؛این مطلب پاسخی به دغدغه اصلی عروس خانم ها برای لباس مناسب این میهمانی است.
عروس خانم ها چند ماه اول عروسی شان مدام این طرف و آن طرف دعوت می شوندو یکی از مهم ترین دغدغه های زوج ها ، خصوصا عروس ها این است که در این مراسم باید چگونه لباس بپوشند.

آراسته باشید

قبل از رسیدن به لباس و نوع لباسی که لازم است به تن کنید باید درباره ی یک مسئله ی مهم تر با هم صحبت کنیم.زمانی که شما برای مراسم پا گشا به جایی دعوت می شوید اولین بار است که اقوام قرار است
شما را به عنوان عروس خانواده ببیند و در آن شب باید بهترین حالت خودتان را داشته باشید.آراستگی و پاکیزگی اولین توقعی است که از شما به عنوان یک تازه عروس می رود و بهتر است آن را رعایت کنید.یادتان باشد نوع لباس پوشیدن شما کمی از شخصیت شما را به دیگران نشان می دهد و بهتر است بر اساس شخصیتی که دارید
لباس مورد نظرتان را انتخاب کنید و همان اول راه نشان بدهید که اهل پوشیدن چه لباس هایی هستید.

لباس باز نپوشید

پوشیدن لباس های خیلی چسبان و باز برای اولین مراسم انتخاب مناسبی نیست چون شما هنوز شناخت کافی از افرادی که قرار است با آن ها رو به رو شوید ندارید و ممکن است با لباس بازی که به تن کرده اید بین آدم های دیگر خیلی معذب باشید.
حتما قبل از این که وارد مراسم پا گشا شوید از همسرتان در باره ی خانواده ای که قرار است به دیدار آن ها بروید بپرسید و با در نظر گرفتن شرایطی که دارند لباس بپوشید.

پیشنهاد می کنیم در انجمن گفت و گوی جشن پلاس نظربدین درباره این موضوع و یا سولات خود را مطرح کنید

کت و شلوار

کت و شلوارها به دو دسته تقسیم می شوند. کت و شلوارهای خیلی رسمی که معمولا عروس خانم ها با سنین بالاتر به تن می کنند
و کت و شلوارهای تینیجری که به درد عروس خانم های کم سن و سال تر می خورد.

این مطلب هم عالیه:
تزئین سفره مهمانی برای پاگشای عروس دماد جدید

پاگشا 2 - بهترین لباس برای عروس خانم ها در مهمانی پاگشا

کت و شلوار لباسی مناسب برای مراسم پاگشا

البته این نوع پوشش خیلی همه گیر نیست و خیلی ها سمت استفاده از کت و شلوار نمی روند و ترجیح می دهند لباس های ظریف تر و زنانه تر بپوشند.

کت و دامن

کت و دامن انتخاب جالبی است. هم خانم های جوان و هم خانم هایی که دهه ی سی زندگی آن ها گذشته است سمت این نوع پوشش می روند. برای مراسم پا گشا بهتر است رنگ کت و دامنی که انتخاب می کنید شاد باشد تا بتواند تازه عروس بودن شما را در چشم دیگران خیلی پررنگ کند. می توانید کت و دامن تان را با کت و شلوار همسرتان ست کنید

پاگشا 1 - بهترین لباس برای عروس خانم ها در مهمانی پاگشا

کت و دامن مناسب برای مراسم پاگشا

و مثل یک عروس و داماد واقعی در مراسمی که برای شما در نظر گرفته اند شرکت کنید. لباس مناسب مهمانی پاگشا

سارافون و ساپورت

سارافون هایی که تا زیر زانو هستند و به همراه ساپورت ، ست خیلی خوبی می سازند برای مراسم های پاگشا انتخاب مناسبی هستند. می توانید این لباس را با هارمونی رنگ لباس همسرتان ست کنید و به پیشواز یک مراسم پاگشای جذاب بروید. این نوع پوشش معمولا برای پاییز و زمستان مناسب تر است.
شما می توانید در این فصل از سارافون های پشمی که تناسب خاصی با ساپورت های ضخیم پشمی دارند استفاده کنید و حسابی بدرخشید.

پیراهن

خانم های زیادی هستند که هنوز هم پیراهن را در هر مراسمی به هر چیز دیگری ارجح می دانند. اگر شما هم دست دارید در مراسم پاگشایی که برای تان ترتیب داده اند پیراهن بپوشید باید نوع بسیار ساده اش را بدون هیچ مروارید و دانتلی انتخاب کنید. پیراهنی به تن کنید که شما را نشستن و راه رفتن معذب نکند چون قرار است شب طولانی را پشت سر بگذارید و با فامیل شوهر بیشتر معاشرت کنید ، اگر در لباسی که به تن می کنید معذب باشید قطعا با مشکل رو به رو می شوید.

بلوز و شلوار نخی

شلوارهای مشکی و چسبان نخی که یک درجه از لگ ها ضخیم تر هستند این روزها جزو همراهان همیشگی خانم ها به حساب می آیند و خیلی ها برای مراسم های مختلف از آن کمک می گیرند. اگر انتخاب شما برای مراسم پاگشایی که برای تان در نظر گرفته اند شلوار نخی مشکی است می توانید آن را با یک بلوز یا پیراهن رنگی ست کنید و در مراسم حضور بیابید.

شومیز و جین

اگر اهل پوشیدن لباس های اسپرت هستید و دوست ندارید در مراسم ها خیلی رسمی به نظر برسید بهترین گزینه برای شما شومیز و جین است.

این مطلب هم عالیه:
چگونه یک مهمانی فوق العاده برگزار کنیم؟ و از آن لذت ببریم

 

پاگشا - بهترین لباس برای عروس خانم ها در مهمانی پاگشا

لباس اسپرت برای مراسم پاگشا

 

خیلی از تازه عروس ها ممکن است این مدل لباس پوشیدن را نپسندند اما اگر شما اسپرت پوش هستید قطعا این نوع پوشش جزو گزینه های اول شما به حساب می آید و بهتر است از همان استفاده کنید تا بقیه بدانند استایل لباس پوشیدن شما چگونه است و بیشتر با شما آشنا شوند و بدانند که شما اهل پوشیدن این نوع لباس ها هستید و خیلی اهل پوشیدن لباس های رسمی نیستید ، حتی اگر قرار باشد در مراسم پاگشا حضور پیدا کنید.

 اگر دوست دارید ویدیو در باره این موضوع را دنبال کنید))ورود به بخش ویدیو جشن پلاس((

زیورآلات را فراموش نکنید

شما تازه عروس هستید و باید کمی بیشتر از بقیه ی افرادی که در مراسم پاگشا هستند به چشم بیایید. برای این کار کمی از زیورآلات خودتان را از کشو خارج کرده و استفاده کنید. البته منظورمان از زیورآلات سرویس عروسی تان و تمام طلاهایی که دارید نیست.
یک گردنبند ظریف به همراه گوشواره ، حلقه ی ازدواج و ساعتی که در دست دارید برای آن شب کفایت می کند. البته اگر گردنبند مخصوص برای روی پیراهن تان دارید هم می توانید از آن کمک بگیرید. استفاده از تل، هدبند و سنجاق سرهای زیبایی که این روزها خیلی در بازار مد هستند هم می توانند در شبی که قرار است مهمان خانه ی اقوام همسرتان بشوید به کار تان بیایند.

لباس مناسب مهمانی پاگشا

رنگ تل و سنجاق تان را حتما با رنگ لباس تان ست کنید و به خودتان زیبایی بیشتری ببخشید. یادتان باشد برای آن شب خیلی زیورآلات و وسایل عجیب وغریب به خودتان آویزان نکنید چون ممکن است آن هایی که شناخت کافی از شما ندارند فکر کنند شما قصد دارید وسایلی که دارید را به رخ آن ها بکشید و همین مسئله ممکن است باعث شود دیگران برداشت متفاوتی از شخصیت شما داشته باشند.

دمپایی فراموش نشود

شما نمی دانید زمانی که قرار است برای اولین بار به خانه ی کسی بروید محیط آن جا چگونه استو آیا می شود با کفش وارد شد یا نه. برای این که خودتان را به مشکل نیندازید و دردسر برای خود تان درست نکنید ،کافیست زمانی که برای رفتن به خانه ی اقوام حاضر می شوید یک کفش، دمپایی یا کف پوش مخصوص مهمانی با خودتان برداریدو زمانی که وارد خانه ی مورد نظر شدید ، آن ها را به پا کنید و به مهمانی تان برسید.

برای خرید بهترین ها پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه اینترنتی جشن پلاس بزنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن