آرایش و زیبایی

معرفی بهترین طرح ناخن برای داشتن دست هایی زیبا در مهمانی

طرح ناخن برای زیبایی و آراستگی دست گزینه مناسبی برای انواع مراسم ها می باشد. دست زیبا آرزوی خیلی افراد هست، بخصوص اگر آن شخص عرو خانم باشد. در شب عروسی دوست دارد دست هایی زیبا و در چشم داشته باشد. مطمئا دوست دارد که در عکس های آن شب به همراه دسته گل، دست های آرایش شده و مرتب باشد. چشن پلاس در این نوشته  تعدادی طرح های ناخن زیبا را برای همچنین مراسم هاو مهمانی هایی گرد آوری کرده است.

برای استفاده لاک در جشن عروسی هرنوع رنگ لاکی از رنگ سفید کلاسیک و صورتی روشن گرفته تا رنگ های جیغ و پررنگ مناسب می باشد. معمولا عروس های سنتی و مرسوم رنگ لاک های ملایم و روشن مثل سفید و طلایی یا صورتی روشن را می پسندند . رنگ لاک هایی با تنتژ پر رنگ تر مثل قرمز و بلوطی و ارغوانی هم انتخاب بیشتر عروس های مدرن می باشد. در جشن عروسی محدودیتی در انتخاب رنگ لاک نیست و می توان حتی رنگ آبی هم که رنگی چشم گیر و جسورانه را استفاده کرد.

20 طرح ناخن برای عروس

اگر حلقه ازدواج شما سفید یا نقره ای است، فرنچ نقره ای برای ناخن یک طرح با درخششی فوق العاده است.  قسمت بالای ناخن فرنچ کنید. برای لاک زیر یا بیس این فرنچ نقره ای، رنگ سفید ساده یا طوسی روشن استفاده کنید. لایه زیرین ساده با این فرنچ براق، جذابیت و در عین حال سادگی را به اوج می رساند.

طرح ناخن فرنچ کلاسیک

یک طرح ناخن، فرنچ های کلاسیک است که هرگز دمده نمی شود.اگر ناخن هایی سالم دارید نیازی به رنگ زیر فرنچ نیست اما اگر دوست دارید آنها به چشم بیایند ترکیب صورتی ملایم یا رنگ هلویی، بدون جزئیات زینتی با فرنچ سفید به ناخن جلوه خاصی میدهد.

اگر لاک تان ساده یا فرنچ کلاسیک است و دوست دارید مقداری به چشم آید از طرح آمبره یادتان نرود. این طرح ناخن برای عروس های ساده پسند گزینه مناسبی است. در این طرح یکی از ناخن ها را با طرحی مثل طور و گیپور تزئین کنید تا حالتی از عروسی مانند تور پیراهن عروس در آن نمایان باشد.

ترکیب طرح گل و نگین بسیار جذاب و ساده است. درصورتی که در استفاده از آنها زیاده روی نشود. برای استفاده از این طرح جشن پلاس پیشنهاد می کند از هر کدام از طرح گل و طرح نگین فقط روی یکی از انگشتان استفاده کنید. زیرا اگر قرار باشد همه انگشتان طرح گل یا نگین باشند جذابیت و زیبایی آن از بین می رود.

این مطلب هم عالیه:
چگونه براش آرایش خود را تمیز کنیم؟

1 3 - معرفی بهترین طرح ناخن برای داشتن دست هایی زیبا در مهمانی

رنگ عاجی با کمی اکلیل

رنگ عاجی و کمی اکلیل طرح ناخن زیبا و به روزی است برای افرادی که میخواهند از طرح های ساده و فرنچ استفاده نکنند. در این طرح رنگ عاجی را به عنوان رنگ پایه به ناخن بزنید و سپ برای تزئین و اینکه جلوه بهتری به ناخن بدهید کقداری اکیل به قمت بالای ناخن بزنید.

برای اینکه ناخن ها رد روز عروسی بدخشند گزینه مناسب استفاده از رنگ لاک طلایی است. برای ایجاد درخشش بیشتر توصیه می شود روی رنگ طلایی از برق ناخن هم استفاده کنید.

3 4 - معرفی بهترین طرح ناخن برای داشتن دست هایی زیبا در مهمانی

طرح ناخن فرنچ با کمی رنگ قرمز

.

لاک قرمز ناخن ها بسیار جذاب میکند و مناسب برای جشن عروسی می باشد. هچنین این روشی جهت نشان دادن شخصیت شما در مدل طراحی ناخن می باشد. در این طرح ناخن، رنگ پایه سفید را به ناخن بزنید سپس با رنگ قرمز روی ناخن طرح قلب بکشید.

. استفاده از رنگ لاک آبی می تواند شما را جسور نشان داده و جلوه خیلی زیادی روی ناخن داشته باشد. طراحی روی رنگ لاک آبی هم بیار زیبا است.

می توانید از طرای سه بعدی استفاده کنید و نه تنها انگشت حلقه دار را زیبا کنید بلکه تمام انگشتانتان را جذاب و شیک جلوه دهید.

استفاده از طرح ناخن نارنجی برای مراسم عروسی در تابستان زیبا و مناسب است. برای اینکه طرح جالب و خلاقانه به نظر برسد از رنگ نارنجی کم رنگ و کمی نگین استفاده کنید. این طرح بسیار مدرن و به روز و جوان پسند می باشد.

طرح مناسب برای ناخن ها بخصوص برای کسانی که جشن عروسی یشان در زمستان می باشد و یا علاقه زیادی به استایل های زمستانه دارند، طرح دانه برف است. زیرا برای این فصل، مناسب و باشکوه است و با لباس سفید عروس استایل جذابی ایجاد می کند.

طرح ناخن زرق و برق دار

اگر دوست دارید طرح ناخن تان پر زرق و برق باشد تا انگشت انگشتری شما بیشتر به چشم آید این روش مناسب است. استفاده از رنگ نقره ای برای انگشت دارای حلقه باعث درخشیدن ناخن و زیبایی آن می شود. برای دیگر ناخن ها از رنگ صورتی ساده یا بی رنگ استفاده کنید. اینطور انگشت های دیگر جلوه کمتر و انگشت انگشتری جلوه بیشتری دارد.

استفاده از رنگ بنفش به دلیل تیرگی که دارد برای لاک ناخن عروسی به همراه رنگ سفید لباس جذابیت خاصی دارد. این رنگی کلاسیک تر بین رنگ های دیگر می باشد. بجای رنگ بنفش نیز می توان از لاک های براق و کروم و استفاده کرد.

این مطلب هم عالیه:
با چه راهکارهایی در مهمانی با آرایشی ساده چشمانی درشت داشته باشیم؟

اگر بخواهید که رنگ لاک تا مدتی روی ناخن بماند و یا اگر میخواهید چند روز جلوتر از عروسی طرح و رنگ لاک ر روی ناخن امتحان کنید تا از مناسب بودن آن مطمئن شوید می توانید از لاک های ژلیش استفاده کنید. زیرا ژلیش زود خشک شده و ماندگاری بیشتری از لاک دارد و درخششی که روی ناخن ا یجاد میکند خاص ترو زیباتر است. چنانچه دو روز قبل عروسی این رنگ لاک را بزنید مطمئن باشید که جلوه اولیه خود را تا روز عروسی از دست نمیدهد.

2 9 - معرفی بهترین طرح ناخن برای داشتن دست هایی زیبا در مهمانی

طراحی ناخن ساده و زیبا

طراحی ناخن زیبا و ساده بدون استفاده از رنگ های مختلف و شلوغ و پر زرق و برق  و در عین حال بامزه، طرح گلدار در تصویر می باشد. مناسب ترین طرح ناخن برای روز عروسی که دارای طرحی شیک ، مدرن و کلاسیک و زیباست.

برای خاص و متفاوت بودن و اگر نمی خواهید برای ناخن ها از مواد آرایشی زیادی استفاده کنید ولی دوست دارید ناخن هایتان طبیعی و زیبا و ساده باشد، می توانید ناخن ها را ساده نگه ارید و برای جلای بیشتر روی آنها برق ناخن بکشید. یا اینکه روشی را که جشن پلاس معرفی می کند به کار ببرید. ابتدا ناخن ها را تمیز و مرتب کنید سپس برای یک اندازه و یک شکل شدن سر آنها را سوهان بکشید. و بعد برای جلا دادن ناخن از دیگر مواد آرایشی و یا سوهان دیگر استفاده کنید.

طراحی ناخنی که خودتان هم می توانید انجام دهید

اگر از طرح های که گفته شد نمیخواهید استفاده کنید در اینجا طراحی ناخنی که خودتان هم می توانید انجام دهید را معرفی میکنید. برای کاهش هزینه عروسی بهتر است لااقل طراحی ناخن را خودتا انجام دهید. برای طراحی ناخن، یک رنگ پایه ملایم یا بی رنگ به ناخن بزنید و بگذارید خشک شود. یک توری کوچک را روی ناخن ها بگذارید و روی آن را با رنگ سفید رنگ کنید و صبر کنید تا خشک شود. برای تزئین بیشتر روی آن یک لایه شفاف و بنفش بکشید.

در صورتی روی ناخن پا طراحی کنید که کفش نوک باز پوشیده  و انگشتان به وضوح از آن پیدا باشد. برای رفتن به ماه عسل هر طرحی را می توان روی ناخن پا پیاده کرد.

جشن پلاس شما را به مطالعه انواع مقالات در موضوعات جذاب آرایشی و زیبایی دعوت می کند.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن