آرایش و زیبایی

بهترین رنگ سایه چشم غلیظ برای رفتن به مهمانی

سایه چشم غلیظ برای شرکت در مهمانی شب با دوستتان آرایش چشم مناسب و زیبایی می باشد. سایه چشم غلیظ از محبوب ترین آرایش چشم در بین خانم هاست ولی باید در انتخاب رنگ ایه دقت کرد. جشن پلاس در این مقاله چندین رنگ جذاب و مناسب برای سایه چشم غلیظ را معرفی می کند. با استفاده از این رنگ در سایه چشم حتما آرایش چشم زیبایی خواهید داشت و در مهمانی بهتر به نظر می رسید.

انواع سایه چشم غلیظ

سایه چشم بادمجانی

سایه چشم غلیظ بادمجانی برای شب گردی های دوستانه و مهمانی های مجلل گزینه مناسبی برای آرایش چشم است. انجام این نوهع آرایش بسیار راحت می باشد.  Untitled 2 - بهترین رنگ سایه چشم غلیظ برای رفتن به مهمانی

سایه چشم سرخ

سایه چشم غلیظ سرخ برای شب گردی های دوستانه در شب های پاییزی آرایش هماهنگی است. برای اینکه این هماهنگی را بیشتر کرده و در بین دیگر دوستانتان خاص به نظر برسید، رنگ لباس و آرایش چشم تان را با رنگ های پاییزی ست کنید. رنگ قرمز افراد را قدرتمند و جسور نشان میدهد.

سایه چشم بنفش

سایه چشم غلیظ بنفش افراد را قدرتمند و جذاب نشان میدهد و با هر رنگ چشمی هم خوانی دارد. ترکیب رنگ بنفش با رنگ های تیره بسیار زیباست و برای مهمانی ها و شب گردی های شبانه مناسب است.3 3 - بهترین رنگ سایه چشم غلیظ برای رفتن به مهمانی

سایه چشم بنفش و سرخ توی چشم هستند و افراد را جسور و قدرتمند و جذاب نشان میدهند.  ولی سایه چشم برنزه برعکس سایه چشم بسیار ساده و ملایم است و برای افرادی که تمایلی ندارند که خیلی توی چشم باشند مطلوب می باشد. اما باید بدانیم که این رنگ واقعا باعث می شود چشم ها را در معرض توجه  دیگران قرار گیرند و تقریبا با هر رنگ چشمی هماهنگ می باشد. برای مهمانی های شب و بیرون گردی شبانه هم مناب می باشد.

این مطلب هم عالیه:
معرفی راهکارهایی برای بزرگ نشان دادن لب ها در مهمانی

سایه چشم سیاه برای هر شرایط و مهمانی و مراسمی و با هر رنگ لباسی هماهنگ و مناسب است. این رنگ با هر رنگ پوست و رنگ چشمی زیبا خاصی ایجاد میکند و برای شبگردی های دوستانه و خانوادگی مناسب است.

2 8 - بهترین رنگ سایه چشم غلیظ برای رفتن به مهمانی

سایه چشم  غلیظ صورتی

صورتی رنگی دختر پسندانه می باشد؛ استفاده از این رنگ برای سایه چشم ملایم و جذاب است و می توان برای گردش های شبانه این سایه چشم را استفاده کرد. این رنگ ایه چشم برای افرادی که می خواهند آرایش ساده داشته باشند و در عین حال جذاب نیز باشند مناسب است.Untitled 3 - بهترین رنگ سایه چشم غلیظ برای رفتن به مهمانی

سایه چشم سبز برای مهمانی های دورهمی با خانواده و یا همکاران و تعطیلات آرایش چشم مناسبی است. برای اینکه رنگ سبز پشت چشم بیشتر در چشم باشد باید سعی کنید رنگ سبز را با سایه های تیره ترکیب نکنید.

سایه چشم آبی که می توان از آن به رنگ رویال بلو و یا آبی سلطنتی نام برد امروزه بسیار محبوب شده است. بطوری که در می توان آن را برای رنگ لباس و رنگ آرایش و…یک انتخاب عالی در نظر گرفت. این رنگ همانند رنگ بنفش و برنزه با هر رنگ چشمی هماهنگ و ست می شود. از این سایه چشم در کنسرت ها و مهمانی های شبانه می توان استفاده کرد.

سایه چشم غلیظ همرنگ پوست

می توان سایه چشم را همرنگ پوست انتخاب کرد. بطوری که به دلیل ساده بودن در هر موقعیتی از مهمانی های دوستانه شبانه گرفته تا آرایش در طول روز قابل استفاده است. این سایه چشم به آسانی قابل هماهنگ با لباس ها و تم ها و بیشتر رنگ ها می باشد. اگر می خواهید در مهمانی ها خاص به نظر برسید پیشنهاد جشن پلاس استفاده از سایه چشم همرنگ پوست است.

این مطلب هم عالیه:
آرایش روزانه صورت در منزل برای داشتن ظاهری ساده و شیک

این سایه چشم مثل سایه چشم بنفش و سرخ باعث جذابیت و قدرتمندی در افراد می شود. این آرایش چشم ها را درخشان میکند و برای مهمانی های دوستانه شبانه مناسب است. در سایه چشم آمبره یا نقره ای امکان ترکیب رنگ های مختلف وجود دارد و میتوان خلاقیت خودتان را نشان دهید.

تمام رنگ های مناسب سایه چشم غلیظ که گفته شد برای مهمانی های شبانه مناسب اند و شما را جذاب و خاص نشان خواهند داد. ولی برخی از آنها مانند رنگ سایه سیاه و برنزه مناسب هر موقعیت و مهمانی می باشند و استایل زیبایی برای شما ایجاد می کنند.

جشن پلاس شما را به مطالعه مقالات مرتبط در این زمینه در بخش آرایش و زیبایی سایت دعوت می کند. برای مطالعه مقاله آموزش زدن سایه چشم کلیک کنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن