مهمانی فامیلی

بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه

همانطور که می‌دانید پسر یا دختر بودن یک نوزاد به خصوص نوزاد اول خانواده بسیار موضوع حساس و هیجان انگیزی برای یک زوج و اطرافیان آن زوج است

بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنیست با شکوه

با سلام خدمات جشن پلاسی های عزیز. همانطور که می‌دانید پسر یا دختر بودن یک نوزاد به خصوص نوزاد اول خانواده بسیار موضوع حساس و هیجان انگیزی برای یک زوج و اطرافیان آن زوج است. چند سالی است که زوج ها زمانی که نوزادشان قرار است تعیین جنسیت شود جشن تعیین جنسیت می‌گیرند و حس خوبشان را با دوستان و آشنایان خود در آن لحظه به اشتراک می‌گذارند.

1518422559 OEJONBSGIZ - بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه
بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه

در این مقاله از سری مقالات جشن پلاس ما تصمیم گرفتیم به این موضوع و این جشن بسیار جالب و هیجان انگیز بپردازیم و ایده های جالبی به شما برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت به یاد ماندنی و با شکوه بدهیم تا بخشی از شادی شما را در تعیین جنسیت نوزادتان سهیم باشیم.

سورپرایز بادکنکی جشن تعیین جنسیت

Balloon Pop Gender Reveal 1 - بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه
بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه

جذاب ترین ایده برای جشن تعیین جنسیت اسفتاده از بادکنک های رنگی است که جنسیت نوزاد نیز با استفاده از همین بادکنک ها برای حاضرین مشخص می‌شود. به چند روش می‌توانید این سورپرایز بادکنکی را انجام دهید.

 • روش اول به این صورت است که تعدادی بادکنک که با گاز هلیوم پر شده که رنگ آن‌ها متناسب با جنسیت نوزاد به طور معمول صورتی یا آبی در نظر گرفته و آن‌ها را درون یک جعبه در بسته قرار دهید تا زمانی که درب این جعبه را در مقابل مهمان ها باز می‌کنید بادکنک ها از درون جعبه خارج شوند و به هوا بروند و دختر یا پسر بودن نوزاد برای حاضرین و مهمان ها با توجه به رنگ بادکنک ها مشخص شود.
 • روش دوم این است که می‌توانید یک بادکنک بزرگ در نظر بگیرید و داخل آن را با کاغد های رنگی آبی یا صورتی که متناسب با جنسیت نوزاد است پر کنید و بادکنک بزرگ را در حضور مهمان ها بترکانید تا با دیدن کاغذهای رنگی جنسیت نوزاد برای آن‌ها مشخص شود.
 • روش سوم مانند روش دوم است با این تفاوت که درون بادکنک بزرگ را بادکنک های کوچک یا توپ های رنگی کوچک صورتی یا آبی قرار می‌دهید تا با ترکاندان بادکنک بزرگ و بیرون آمدن توپ ها یا بادکنک های کوچک، پسر یا دختر بودن نوزاد برای مهمانان مشخص شود.

بازی گروهی با مهمانان 

gender reveal silly string 850x638 - بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه
بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه

این ایده بسیار جذاب و هیجان انگیز برای کل مهمانان است. بدین گونه که شما از مهمانان پس از ورود به منزل یا محل برگزاری جشن تعیین جنسیت می‌خواهید که دختر یا پسر بودن نوزاد را حدس بزنند. برای این کار می‌توانید از نشان های آبی یا صورتی مثل دستبند، گردنبند، پارچه، دستمال یا پاپیون استفاده کنید و از مهمان ها بخواهید یکی از آن‌ها را بر اساس حدس خود برای جنسیت نوزاد انتخاب کنند و همراه خود داشته باشند. سپس مهمانان را بر اساس رنگ نشان هایی که به آن‌ها داده اید به دو گروه تقسیم می‌کنید و تا زمانی که جنسیت نوزاد را مشخص نکرده اید این دو گروه به بازی، کل کل و شادی و خنده با یکدیگر می‌پردازند. می‌توانید حتی شرط های با مزه ای بگذارید تا گروه بازنده مجبور باشد پس از تعیین جنسیت آن را اجرا کند.

کیک سورپرایز جشن تعیین جنسیت

کیک جشن تعیین نوزاد 25 - بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه
بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه

کیک سورپرایز یکی دیگر از ایده های جذاب برگزاری جشن تعیین جنسیت است. اجرای این ایده به این صورت است که شما درون کیکی که می‌پزید یا سفارش می‌دهید را پر از خامه به رنگ صورتی یا آبی بسته به جنسیت نوزاد می‌کنید و یا یک نشانه صورتی یا آبی به صورتی که کاملا نمایان باشد در کیک قرار می‌دهید تا زمان برش زدن کیک خامه ها و یا آن نشانه نمایان شود و جنسیت نوزاد را برای حاضرین و مهمانان مشخص کند.

لباس نوزادی پسرانه - بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه
لباس نوزاد جشن پلاس

 

برای پیاده سازی این ایده پدر و مادر نوزاد باید لباس به رنگ صورتی یا آبی بسته به جنسیت نوزاد خریداری کنند و آن را درون بسته بندی زیبا و یا جعبه کادوی زیبا قرار دهند و در مقابل مهمان ها آن را باز کنند و جنسیت نوزاد را برای حاضرین و مهمانان جشن تعیین جنسیت خود مشخص کنند. البته می‌توانید خلاقیت های بیشتری به خرج دهید مثلا به جای لباس از کفش نوزاد یا اسباب بازی هایی که دخترانه یا پسرانه بودن آن کاملا مشخص باشد و حتی عروسک هایی به رنگ آبی یا صورتی یا به شکل دختر یا پسر تهیه کنید و آن را مقابل مهمانان باز کنید و جنسیت نوزادتان را برای حضار آشکار کنید.

انتخاب تم جشن تعیین حنسیت

جشن تولد - بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه
بهترین ایده ها برای برگزاری یک جشن تعیین جنسیت با شکوه

شما می‌توانید سورپرایز جشن تعیین جنسیت نوزاد خود را در همان ابتدای ورود مهمان ها برای آن‌ها انجام دهید و در همان ابتدا آن‌ها را غافلگیر و هیجان زده کنید. به طوری که یک تم صورتی یا آبی بسته به جنسیت نوزاد انتخاب کنید و تزئینات، کیک، ظروف غذا، لباس ها و غیره را با  این تم انجام دهید. مهمانان بلافاصله پس از ورود به منزل شما یا محل برگزاری جشن تعیین جنسیت، از رنگ تمی که انتخاب کردید متوجه نوع جنسیت نوزاد خواهند شد و در نتیجه از همان ابتدا آن‌ها را سورپرایز و غافلگیر خواهید کرد

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن