برای خانم ها

بهترین ایده های خرید کادو برای خانم ها

آقایان می‌دانند که خرید کادو برای خانم ها همیشه سخت بوده و شاید همیشه در خرید کادو برای همسر یا دختری که بهش علاقه دارن دچار مشکل باشند.

بهترین ایده های خرید کادو برای خانم ها

آقایان می‌دانند که خرید کادو برای خانم ها همیشه سخت بوده و شاید همیشه در خرید کادو برای همسر یا دختری که بهش علاقه دارن دچار مشکل باشند. ما در این مقاله قصد داریم با آقایان جشن پلاسی عزیز چند نکته ای را  در مورد ایده خرید کادو برای خانم ها در میان بگذاریم. در خرید کادو برای خانم ها مواردی هست که اگر به آن موارد دقت کنید خیلی راحت می‌توانید برای همسرتان یا دختر مورد علاقه تان یک کادوی خوب بخرید و به اصطلاح دل او را به دست بیاورید. با ما در این مقاله همراه باشید:

قبل از کادو خریدن شخصیت طرف مقابلتان را در نظر بگیرید

beautiful girl taken by surprise opening gift box e1ufglcz  F0002 - بهترین ایده های خرید کادو برای خانم ها

سلیقه افراد همیشه مثل هم نیست. بعضی خانم ها کادوهایی را می‌پسندند که ممکنه بعضی خانم های دیگر آن را نپسندند و این به شخصیت طرف مقابل بستگی دارد. تیپ های شخصیتی مختلف معمولا علایق و سلیقه های متفاوتی دارند. چند نمونه از این تیپ های شخصیتی رو باهم در زیر ببینیم:

  • خانم های برونگرا و پر هیجان: چنین خانم هایی را همه جور هدیه ای سر ذوق می‌آورد. یک خرس عروسکی بزرگ، کادوهای فانتزی مثل مجسمه های زیبا یا حتی خرید یک حیوان می‌تواند آن‌ها را خوشحال و راضی کند. خرید کادو برای خانم ها که برونگرا و پرهیجان هستند خیلی کار سختی نیست. اما فراموش نکنید که در مناسبت های خاص و در انتخاب کادو برای خانم ها باید همیشه ارزش و لیاقت طرف مقابل را هم در نظر بگیرید و فراموش نکنید که کادویی که شما می‌خرید نشان دهنده شخصیت خود شما است.
  • خانم های آرام، مغرور و درون گرا: چنین خانم هایی معمولا کمی حساس ترند. بهترین گزینه خرید کادو برای خانم ها که این تیپ شخصیتی را دارند یک عطر یا ادکلن خوش بو است.

طلا هدیه مورد علاقه خانم ها

gold necklace dryads2 - بهترین ایده های خرید کادو برای خانم ها

اگر از خود خانم ها درباره ایده خرید کادو برای خانم ها بپرسید اولین چیزی که دوست دارند طلا است. طلا برای خانم ها تنها یک جواهر یا کالای زینتی و قیمتی نیست. بلکه خرید طلا برای خانم ها باعث می‌شود آن‌ها فکر کنند برای شما خیلی با ارزش هستند. یک قطعه طلای هرچند کوچک می‌تواند خانم ها را حسابی ذوق زده و نسبت به شما خوش بین باشد. اما این در صورتی است که بودجه شما برای خرید طلا کافی باشد. در غیر این صورت بسیاری کادوهای دیگر هست که می‌توانید با خرید آن یک خانم را خوشنود کنید.

این مطلب هم عالیه:
روش های بلند نشان دادن قد در میهمانی

بدلیجات ناب خانم ها را خوشحال می‌کند

زیورت آلات یک از گزینه هایی است که در خرید کادو برای خانم ها می‌توانید در نظر بگیرید و خانم ها همیشه از آن استقبال کرده اند. کافی است کمی سلیقه و دقت در انتخاب بدلیجات به خرج دهید تا بتوانید یک کادوی مناسب برای فرد مورد علاقه خود انتخاب کنید.

عطر یک هدیه محبوب برای همه

Dior - بهترین ایده های خرید کادو برای خانم ها

از محبوب ترین ایده های خرید کادو برای خانم ها عطر و ادکلن است. عطر و ادکلن هدیه ای است که هم برای خانم ها و هم برای آقایان جذابیت دارد و هیچ وقت تکراری نخواهد شد. هنگامی که ما این هدیه شیرین و دوست داشتنی را از کسی دریافت میکنیم با هربار استفاده از آن به یاد شخصی که آن را به ما کادو داده است می‌افتیم و یاد و خاطره او برای ما زنده می‌شود. پس اگر می‌خواهید همیشه در خاطر یک نفر بمانید شک نکنید که عطر و ادکلن به خصوص اگر کمی گران قیمت و برند باشد بهترین ایده خرید کادو برای خانم ها است.

گل خریدن همیشه خانم ها را سر ذوق می‌آورد

guy giving flowers to girl - بهترین ایده های خرید کادو برای خانم ها

درست است که خرید کادو برای خانم ها سخت است اما این را بدانید که بعضی اوقات حتی یک شاخه گل هم می‌تواند نشان دهنده عشق و علاقه شما به او باشد و او آن را درک می‌کند. بهتر است سعی کنید در مناسبت های مهم در کنار کادویی که برای همسر یا فرد مورد علاقه تان می‌خرید شاخه ای گل نیز برای او بخرید. در مناسبت های کوچک و یا زمانی که هیچ مناسبتی نیست و شما فقط می‌خواهید به نحوی به طرف مقابلتان ابراز علاقه کنید، گل دادن به او بهترین کار است.

این مطلب هم عالیه:
چه لباس هایی بپوشیم تا در مهمانی قد بلندتر دیده شویم؟

آقایان این توصیه ها را در خرید کادو برای خانم ها جدی بگیرید

677 hero - بهترین ایده های خرید کادو برای خانم ها

  • وسایل منزل کادو نخرید: 90 درصد خانم ها خرید لوازم منزل به عنوان کادو را نمی‌پسندند. آن‌ها دوست ندارند که شما لوازمی را که برای منزل و استفاده در زندگی می‌خرید به حساب کادو برای آنان بگذارید و بیشتر تمایل دارند که شما کادویی اختصاصی مخصوص به خودشان برای آن‌ها در نظر بگیرید.
  • مناسبت های مهم را فراموش نکنید: برای خانم ها به اندازه ای که فراموش نکردن مناسبت های مختلف مثل تولد و سالگرد ازدواج و این قبیل مناسبت ها مهم است خود کادو مهم نیست. پس قبل از اینکه به دنبال ایده خرید کادو برای خانم ها باشید بهتر است سعی کنید تمام مناسبت های با اهمیت برای خانم ها را به خوبی به خاطر بسپارید.
  • در بسته بندی کادو سلیقه به خرج دهید: در خرید کادو برای خانم ها بسته بندی کادو نیز از جمله مواردی است که بسیار به چشم خانم ها می‌آید و برایشان اهمیت دارد. پس بسته بندی زیبا را فراموش نکنید.
  • چیزی که به او قول داده اید بخرید: اگر از قبل قول خرید کادوی خاصی را به همسر یا نامزد خود داده اید هرگز آن را فراموش نکنید و در اولین مناسبت و اولین فرصت سعی کنید چیزی که به او قول داده اید بخرید.
  • ترجیحا لباس یا کفشی که در انتخاب سایز آن دچار مشکل می‌شوید نخرید: تجربه نشان می‌دهد که در بیشتر مواقع خرید کادو برای خانم ها از قبیل کفش، شلوار و غیره بیشتر باعث دردسر می‌شود و اکثرا سایزی که می‌خرید مناسب نیست و مجبور به تعویض آن و دردسرهای بعدی خواهد شد که باعث کم شدن ذوق طرف مقابل برای کادو می‌شود.

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن