آرایش و زیبایی

برای مهمانی های دورهمی چگونه سایه چشم سفید و مشکی بزنیم که جذاب باشیم؟

مراحل سایه چشم مشکی و سفید با تصویر

سایه چشم سفید و مشکی آرایشی ساده و در عین حال جذاب ایجاد میکند. با این دو رنگ که برای همه در دسترس است میتوان یک آرایش کامل و زیبایی را ایجاد کرد. جشن پلاس در این مقاله مراحل سایه زدن چشم با رنگ سفید و مشکی را همرا ه با تصویر گرد آوری کرده است. دوستان جشن پلاسی ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

مرحله اول استفاده از مداد چشم سیاه

در مرحله اول قبل از هر کاری، زیر چشم را با کرم دور چشم کاملا مرطوب کنید. برای پوشاندن سیاهی زیر چشم می توانید از یک کانسیلر مناسب استفاده کنید. برای اینکه کانسیلر به خوبی زیر چشم را بپوشاند از یک پودر فیکس استفاده کنید. برای شروع سایه زدن یک مداد مشکی نرم و کرمی مانند بردارید مداد نرم و کرمی بسیار راحت تر از مدادهای دیگر محو می شود. و با این مداد داخل و گوشه بیرونی چشم را خیلی با دقت سیاه کنید.1 - برای مهمانی های دورهمی چگونه سایه چشم سفید و مشکی بزنیم که جذاب باشیم؟

مرحله دوم محو کردن مداد چشم

در مرحله دوم زدن سایه چشم به آرامی خط سیاهی را که در مرحله قبل با مداد نرم مشکی و کرمی مانند کشیدید به وسیله یک براش محو کن پاک کنید. بجای براش محو کن میتوان از گوش پاک کن استفاده کرد.بعد از محو کردن خط سیاه مرحله قبل با مداد چشم به آرامی روی پلک بکشید.2 - برای مهمانی های دورهمی چگونه سایه چشم سفید و مشکی بزنیم که جذاب باشیم؟

مرحله سوم سایه چشم زدن

مرحله سوم شروع سایه زدن می باشد. اما قبل از زدن سایه سفید و مشکی، مداد مشکی که در مرحله دوم پشت پلک کشیدید را با یک سایه مات سیاه، سایه سیاه بزنید. هنگام سایه زدن پشت پلک مراقب باشید سایه پخش نشود. اگر قلم سایه را نمدار کنیم سایه چشم کمی پر رنگ تر می شود.3 - برای مهمانی های دورهمی چگونه سایه چشم سفید و مشکی بزنیم که جذاب باشیم؟

این مطلب هم عالیه:
برای داشتن آرایش سریع و شیک در مهمانی چه باید کرد؟

مرحله چهارم سایه براق سفید

در مرحله چهارم از یک سایه براق سفید دقیقا وسط پشت پلک استفاده کنید. چنانچه از یک کرم سفید به عنوان پایه سایه استفاده کنید باعث می شود سایه چشم جلوه بیشتری داشته باشد. بعد از زدن سایه سفید، قسمت خارجی و داخلی سایه سفید را با یک سایه مشکی، سایه بزنید.4 - برای مهمانی های دورهمی چگونه سایه چشم سفید و مشکی بزنیم که جذاب باشیم؟

مرحله پنجم محو کردن آرایش گوشه چشم

در مرحله پنجم  از زدن سایه چشم باید آرایش گوشه چشم را که در مراحل قبل انجام داده ایم پاک کنیم. برای اینکار از یک براش یا گوش پاک کن استفاده کنید. سپس برای ایجاد تعادل در آرایش چشم با استفاده از سایه سفید براق مرحله قبل یک سوم از بالا و پایین گوشه داخلی چشم را براق کنید.  بعد از این کار یک سایه براق یا مات در زیر ابرو یا همان استخوان چشم بزنید.

5 - برای مهمانی های دورهمی چگونه سایه چشم سفید و مشکی بزنیم که جذاب باشیم؟

مرحله ششم کشیدن خط چشم

در مرحله ششم و آخر نوبت کشیدن خط چشم می شود. می توان با توجه به مدل چشم سایه را پهن یا نازک کشید، سپس مژه ها را فر کنید و سپس از ریمل استفاده کنید.6 - برای مهمانی های دورهمی چگونه سایه چشم سفید و مشکی بزنیم که جذاب باشیم؟

با انجام دقیق مراحل این آموزش به چشمانتان ظاهر جذاب و زیبایی میدهید. برای اینکه در مهمانی ها با این آرایش ست زیبایی داشته باشید، می توانید یک پیرهن مشکی ساده بپوشید.

جشن پلاس شما را به مطالعه مقاله استفاده از چه ترفندهایی در آرایش ما را جوانتر نشان می دهد؟ در بخش آرایش و زیبایی سایت دعوت میکند.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن