آرایش و زیبایی

برای داشتن یک آرایش شیک و ساده برای مهمانی چه باید کرد؟

آرایش شیک و ساده ظاهری جذاب و زیبایی را برای افراد ایجاد می کند. آرایش کردن در مهمانی چون باید آرایشی باشد که هم شیک و جذاب باشد و هم تا آخر مهمانی دوام داشته باشد. جشن پلاس در این مقاله راهکارهایی را معرفی میکند تا آرایش تان در مهمانی تا آخر شب حفظ شود.

 آرایش شیک و ساده برای مهمانی

برای آرایش قبل از مهمانی برنامه ریزی کنید و لباس و کفش و تمام مواد آرایشی و بهداشتی مورد نیاز را آماده کنید. سپس صورت خود را با آب گرم شسته و خشک کنید تا برای آرایش کردن آماده شود. چنانچه پوستی خشک دارید 20 دقیقه قبل از آرایش کردن مرطوب کننده ی سبک استفاده کنید.

استفاده از کرم پایه سبب مانداری آرایش و جلوگیری از جذب آن بر پوست می شود. تمام صورت را با کرم پایه بپوشانید تا سطحی صاف برا یآرایش اماده شود.

بهتراست رنگ کرم پایه مات باشد، کرم پایه را با اسفنج و قلم موی آرایشی بصورت دورانی از مرکز صورت به سمت بیرون بر پوست بمالید. بنابراین لک های صورت یکدست و پوشیده شده و مانع التهاب و درخشش پوست می شود. در صورت استفاده بیش از حد از کرم پایه باعث مصنوعی به نظر رسیدن صورت می شود.

استفاده از کانسیلر برای پوشاندن لک های صورت و تکمیل آرایش پایه توصیه می شود. برای پوشاندن التهاب گونه از کانسیلر با ته رنگ سبز و با ته رنگ صورتی و هلویی برای سیاهی دور چشم استفاده کنید. همچنین برای روشن تر شدن پوست از کانسیلر با ته رنگ زرد استفاده کنید.2 1 - برای داشتن یک آرایش شیک و ساده برای مهمانی چه باید کرد؟

این مطلب هم عالیه:
طراحی سه سوته ناخن برای مهمانی جذاب

آرایش شیک و ساده چشم

از هر سایه و خط چشمی استفاده می کنید برای اینکه براحتی پخش نشود و دوام داشته باشد باید ضد آب باشد. توجه کنید که اگر سایه دارای زرق و برق است بهتر است کمتر استفاده شود.

برای استفاده از ریمل برای آرایش حتما در ابتدا مژه ها را با فرمژه که با سشوار کمی گرم شده حالت دهید این کار حالت مژه را دوام بیشتری میدهد. تثبیت کننده ریمل را از ریشه تا نوک مژه بکشید، اینکار را دوبار انجام دهید چون هرچه ضخیم تر باشد دوام آن بیشتر است.

برای حالت دادن به ابرو ابتدا موهای اضافه را با موچین بکنید و سپس با استفاده از مداد یا ژل ابرو ضد آب به ابرو حالت دهید. سعی کنید از رنگ های تیره برا یابروها کمتر استفاده کنید زیرا به ابرو حالت غیر طبیعی میدهد.

رنگ رژ لب را 24 ساعته و مناسب رنگ لباس یا قرمز کلاسیک انتخاب کنید زیرا برای هر مهمانی مناسب می باشد. برای ماندگاری بیشتر رژ لب، قبل از زدن رژ لب را مرطوب کنید و کرم پایه بزنید.

برای اینکه آرایش برایتان خوشایند و کمی متفاوت باشد بهتر است کمی بیشتر از حد معمول آرایش کنید. مثلا رژ لب یا آرایش چشم تان را پر رنگ کنید. بدین ترتیب با تغییری بسیار کوچک در آرایش تان چهره تان جذاب تر به نظر می رسد.

برا ی مطالعه و آموزش آرایش چشم و لب و صورت به قسمت آرایش و زیبایی در سایت مراجعه کنید.

 

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن