آرایش و زیبایی

برای داشتن رنگ مو متناسب با پوست در مهمانی چه باید کرد؟

رنگ مو روی ظاهر تاثیر زیادی دارد وباید با رنگ پوست هم خوانی داشته باشد.غیر از رنگهای اصلی مثل، مشکی، قرمز، بلوند و قهوه ای رنگهای دیگر به علت تعداد زیادشان انتخاب رنگ موی مناسب را دشوار می کنند. برای اینکه در انتخاب رنگ موی مناسب حرفه ای شوید با جشن پلاس تا پایان مقاله همراه باشید.

شناختن رنگ مو مناسب با رنگ پوست

اگر می خواهید برای موی تان رنگهای مناسب انتخاب کنید توصیه می کنیم ابتدا متوجه شوید که ته مایه رنگ پوستتان چگونه است؛ گرم، سرد و یا خنثی. برای اینکه رنگ پوست خود را بشناسید ابتدا در نور طبیعی قرار گیرید. در نور مصنوعی مثل نور لامپ، رنگ پوست بسته به شکست نوری که آن نوع لامپ ایجاد می کند تغییر می کند. یک روش برای آزمایش شناخت رنگ پوست اینست که به پشت دست و به رگ های داخل و مچ دست نگاه کنید . اگر پوست ته مایه گرم داشته باشد رنگهای رگ ها ته رنگ سبز دارند و چنانچه رگ ها بنفش یا آبی رنگ باشند ته رنگ پوست سرد می باشد. اگر هم تشخیص رنگها به وضوح امکان ندارد رنگ پوست خنثی است.

2 3 - برای داشتن رنگ مو متناسب با پوست در مهمانی چه باید کرد؟

رنگ بلوند خاکستری و بلوند گرم

رنگ بلوند خاکستری و رنگهایی مانند نقره ای و یخی مناسب افرادی با رنگ پوست سرد با ته رنگ قرمز می باشند زیرا سایه آبی که در این نوع رنگهای بلوند وجود دارد با قرمزی پوست تضاد زیبایی  ایجاد می کند. در صورت استفاده از هریک از این رنگ ها برای جلوگیری از زرد شدن رنگ موها، از شامپو و نرم کننده بنفش استفاده کنید.

1 2 - برای داشتن رنگ مو متناسب با پوست در مهمانی چه باید کرد؟

رنگهایی همچون رنگ های طلایی، کاراملی، کهربایی، عسلی و یا تافی شکلاتی انتخاب مناسبی برای پوست روشن و سرد با ته رنگ آبی می باشد زیرا رنگ موها را گرم تر می کند. افرادی که پوست زیتونی و خنثی و تیره دارند در صورتی که موها را بیش اندازه روشن یا خاکستری کنند صورتشان بی حال نشان داده می شود. برای جلوگیری از ایتن حالت توصیه می کنیم این افراد از رنگهای عسلی یا بلوند کاراملی استفاده کنند.رنگ بلوند گرم برای افرادی با پوست با ته رنگ گرم مناسب نیست زیرا رنگ زرد پر رنگ آن را رنگ پریده چلوه می دهد. جهت جلوگیری از قرمز شدگی رنگ موها بصورت چرخشی از تونر استفاده کنید.

این مطلب هم عالیه:
خط چشم برای انواع چشم‌های ریز و درشت برای حضور در میهمانی خانوادگی

قهوه ای سرد و گرم

چنانچه ته پوست شما رنگ زرد دارد برای روشن تر کردن صورت از رنگ موی قهوه ای سرد استفاده کنید. برا یافراد با پوست با ته رنگ گرم، رنگ هایی همچون بلوطی، موکا، قهوه ای شکلاتی تیره و قرمز قهوه ای تیره مناسب می باشد.

اگر رنگ پوستی گرم یا خنثی دارید و می خواهید چهره ای ساده و جذاب داشته باشید. در انتخاب رنگ مو از رنگ های قهوه ای گرم مانند قهوه ای طلایی، عسلی، کهربایی، ماهگونی یا دارچینی فراموش نکنید.س - برای داشتن رنگ مو متناسب با پوست در مهمانی چه باید کرد؟

رنگ مو قرمز سرد و گرم

رنگهای قرمز گرم مناسب برای رنگ پوست های پر رنگ نمی باشد به این دلیل که چهره را بیمارگونه و یا سبز جلوه می دهد، بجای آن می توان از رنگ موی قرمز قهوه ای استفاده کرد. پوست های سرد با ته رنگ قرمز همخوانی خوبی با رنگهای قرمز قهوه ای و شرابی دارند. رنگ قرمز این رنگ موها تناژ آبی دارد و باعث می شود صورت قرمز نشان داده شود.

رنگ قرمز گرم مانند رنگ های مسی، کهربایی یا بلوند ترکیب شده با صورتی توت فرنگی برای پوست های خنثی یا آبی انتخاب عالی می باشد. برای اینکه رنگ موها ثابت نماند توصیه می کنیم موهایتان را با سامپویی که برای موهای رنگ شده است شستشو داده و دائما موها را نشویید.سرد - برای داشتن رنگ مو متناسب با پوست در مهمانی چه باید کرد؟

رنگ مشکی گرم و سرد

اگر رنگ پوست تان گرم است رنگهای موی مشکی، آبی-مشکی و مشکی نسکافه ای انتخاب های بسیار مناسب برای شماست. در افراد با رنگ پوست تیره می توان از رنگهای مشکی سرد بدون در نظر گرفتن ته رنگ پوست استفاده کرد. رنگ پوست زیتونی یا روشن را رنگ موها تضاد داشته و سبب از بین رفتن تخه رنگ زرد پوست می شود.

این مطلب هم عالیه:
معرفی راهکارهایی برای بزرگ نشان دادن لب ها در مهمانی

موکایی تیره، کاکائویی و مشکی-قهوه ایاز جمله رنگهای مشکی گرم هستند که برای پوست با ته رنگ سرد تا بلوند و متوسط انتخاب عالی ای می باشند. در صورتی که پوست سیره و سبزه دارید برای گرم تر نشان دادن رنگ مو، از رنگ های موکایی یا کاکائویی استفاده کنید.سرد - برای داشتن رنگ مو متناسب با پوست در مهمانی چه باید کرد؟

رنگ مو ی فانتزی

برای استفاده از رنگ موهای فانتزی بای چند نکته را مورد توجه قرار دهید. برای پوست های سرد، از رنگهای گرم تری مثل صورتی، نارنجی و زرد استفاده کنید. برای جذاب شدن موها در افراد با ته رنگ پوست زرد گرم، رنگهای آبی و بنفش انتخاب مناسبی می باشد. رنگ های تیره تر و پر رنگ ترنسبت به رنگهای کمرنگ تر برای پوست های پررنگ بیشتر توصیه می شود. برای ماندگاری رنگهای فانتزی به مدت طولانی تری بهتر است از مواد و محصولات مخصوص رنگ موهای فانتزی استفاده کنید..png - برای داشتن رنگ مو متناسب با پوست در مهمانی چه باید کرد؟

جشن پلاس امیدوار است با مطالعه و بکار گیری نکات گفته شده در این مقاله بتوانید در انتخاب رنگ موی مناسب رنگ پوستتان توانیی لازم را کسب کرده باشید. لطفا برای مطالعه مقالات بیشتر د رموضوعات متنوع به سایت جشن پلاس مراجعه کنید.

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن