آرایش و زیبایی

برای داشتن آرایش سریع و شیک در مهمانی چه باید کرد؟

رازهای یک آرایش سریع و شک

آرایش سریع و شیک برای شرکت در مهمانی آرزوی هر خانمی است که میخواهد در جمع درچشم باشد و بدرخشند. در این مقاله جشن پلاس مراحل یک آرایش ساده و شیک را برای شما دوستان جشن پلاسی بازگو میکند.

مراحل آرایش سریع و شیک صورت

در مرحله اول استفاده از کرم پودر و مرطوب کننده است. ابتدا کرم پودر و مرطوب کننده را با مقداری هایلایتر روی پشت دست ترکیب کنید. این کار باعث درخشندگی خالصی روی صورت می شود. حال با یک اسفنج  از ترکیب برداشته و بطور یکنواخت و از مرکز صورت شروع کرده و به اطراف صورت کرم را پخش کنید. بعد از صورت مقدار اسفنج آغشته به کرم را روی پلک و زیرچشم و اطراف گردن بزنید تا هم براق شوندو هم زیرسازی آرایش تان را انجام داده باشید.Untitled 20 - برای داشتن آرایش سریع و شیک در مهمانی چه باید کرد؟

مرحله دوم از آرایش شیک زدن کانسیلر زیرچشم می باشد. برای پوشاندن سیاهی زیر چشم می توان از کرم پودر و کانسیلر استفاده کرد. برای داشتن آرایش ساده و شیک باید از مواد آرایش بخصوص کانسیلر به مقدار مناسب صورت استفاده کرد. در صورتی که مقدار زیادی کانسیلر به پوست بزنید باعث ایجاد حالت کیکی شدن صورت می شود. بعد از زدن کانسیلر آن را با براش دارای موی مصنوعی پخش و یک دست کنید.

مرحله سوم اصول پنکیک زدن در آرایش صورت می باشد. اگر میخواهید آرایش ساده و شیکی داشته باشید از پنکیک به مقدار کم استفاده کنید اینطور آرایش طبیعی تر به نظر می رسد. بجای پنکیک زدن بالای استخوان های گونه به آنها هایلایتر بزنید تا درخشنده و یکدست شوند. بهتر است برای پنکیک زدن از براش رژگونه استفاده شود تا دسترسی به قسمتهای کوچک صورت که میخواهیم به آنها پنکیک بزنیم راحتتر باشد.

این مطلب هم عالیه:
نکات مهم برای مراقبت از موی فر

مرحله چهارم چگونه صورت را هایلایتر کنیم؟

انواع مختلف هایلایتر پودری و کرم هی مایع و یا مدادی وجود دارد که برای داشتن آرایش ساده و شیک و سریع و جذاب کاربرد دارد. قسمت هایی از صورت که باید هایلایتر زده شود شامل؛ بالای استخوان های گونه، گوشه های داخلی چشم، بر روی خط بالای لب و زیرابروها می باشد. هایلایتر سبب درخشنگی صورت شده و به راحتی و سریع صورت را یکنواخت و یکدست می کند.

مرحله پنجم برای داشتن آرایش ساده چگونه و چه رژگونه ای بزنیم. برای رژگونه زدن بایستی با دقت و خیلی کم از رژگونه با رنگ متناسب و نزدیک به رنگ پوست استفاده کرد. رژگونه گلبهی یا صورتی رنگ مناسبی می باشد. زدن بیش از حد رژگونه سبب بد شکل شدن صورت می شود. رژگونه را باید به برجستگی گونه زد، اگر یک لبخند بزنید برجستگی بیشتر نمایان می شود.1 15 - برای داشتن آرایش سریع و شیک در مهمانی چه باید کرد؟

مرحله ششم از آرایش ساده کشیدن خط چشم می باشد. خط چشم مشکی یکی از بهتری رنگ ها برای کشیدن خط چشم می باشد. اگر خط چشم را زیبا و مرتب بکشید ، مژه ها ضخیمتر نشان داده می شوند. برای خط چشم کشیدن ابتدا خط چشم را با دقت و به آرامی به پلک بالا بزنید سعی کنید تا نزدیک خط مژه برسد. بعد از کشیدن آن با انگشت یا گوش پاک کن آن را مقداری پخش کنید تا خط ملایم تر شود.

چگونه با ریمل خط چشم بکشیم؟

برای ریمل و آرایش چشم برای داشتن آرایش ساده و شیک، برای در دید قرار گرفتن مژه ها سرتان را کمی کج کنید و به پایین نگاه کنید. ابتدا سعی کنید ریمل به ریشه مژه برسد و بعد دو لایه ریمل با براش روی نوک مژه بکشید. آرایش مژه های پایین دشوار است و ممکن است سیاهی ریمل پخش شود بنابراین یا اصلا آن را ریمل نزنید یا بسیار کم بزنید.2 20 - برای داشتن آرایش سریع و شیک در مهمانی چه باید کرد؟

این مطلب هم عالیه:
10 روش کارآمد برای از بین بردن موی زیر پوستی برای زیباتر بودن در مهمانی

در مرحله هشتم و آخر باید رژلب و رنگ لب بزنیم. برای اینکه با اندکی صرف وقت از لب تان محافظت کنید  و به آن رطوب و رنگ بدهید از برق لب یا بالم استفاده کنید. اگر از رژ لب برای این کار استفاده میکنید سعی کنید که رنگ آن خیلی تند نباشد. برای داشتن آرایش ساده وشیک از رژ لن ملایم مثل گلبهی و کرم استفاده کنید. برای پخش شدن رطوبت و رنگ بر روی لب، رژلب را به لب زده . با انگشت آن را پخش کنید.

دوستان عزیز جشن پلاسی برای مطالعه بیشتر و آگاهی از چگونگی آرایش صورت توصیه میکنیم مقاله آموزش آرایش اصولی صورت برای شرکت در مهمانی را مطالعه بفرمایید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن