آرایش و زیبایی

با چه راه هایی می توان فر کردن مژه ها را به زیبایی برای مهمانی انجام داد؟

فر کردن مژه برای افرادی که مژه‌هایی بلند و پرپشت دارند و افرادی که مژه‌هایی صاف و کمی دارند مهم و الزامی است. زیرا فر کردن آن ها چشم را بزرگتر و بازتر نشان می دهد. همچنین مژه‌های کم پشت با فر کردن بیشت ر در چشم می آیند. ممکن است فر کردن مژه‌ها قبل از ریمل زدن به آن ها آسیب بزند، بنابراین جشن پلاس در اینجا راهکارهایی را برای فر کردن مژه برای شما جشن پلاسی های عزیز آورده است.

فر کردن مژه ها با روش های مختلف

فر کردن مژه برای افرادی که مژه‌هایی بلند و پرپشت دارند و افرادی که مژه‌هایی صاف و کمی دارند مهم و الزامی است. زیرا فر کردن آن ها چشم را بزرگتر و بازتر نشان می دهد. همچنین مژه‌های کم پشت با فر کردن بیشتر در چشم می آیند. ممکن است فر کردن مژه‌ها قبل از ریمل زدن به آن ها آسیب بزند، بنابراین جشن پلاس در اینجا راهکارهایی را برای فر کردن مژه برای شما جشن پلاسی های عزیز آورده است.

فر کردن مژه‌ها با قاشق

استفاده از قاشق یک راهکار ساده بجای استفاده از فرکن می باشد قاشقی را با آب داغ گرم کنید. مطابق شکل لبه قاشق را روی ریشه مژه‌ها و روی پلک بگذارید. مژه‌ها را به پشت قاشق حالت دهید و با انگشت فشار دهید. سپس برای حفظ شکل مژه به همان سمت عقب که مژه‌ها را حالت دادید ریمل بزنید و برای اینکه مژه‌ها بهم نچسبند آن ها را شانه بکشید.1 2 - با چه راه هایی می توان فر کردن مژه ها را به زیبایی برای مهمانی انجام داد؟

فر کردن مژه با مسواک

راهکار دیگر استفاده از مسواک برای فرکردن مژه‌هاست.  چند دقیقه ای مسواک را در آب گرم قرار دهید و سپس آن را با حوله خشک کنید. این مسواک گرم مژه ها را به سمت بالا شانه کنید تا حالت بگیرد، می توانید چند بار این کاررا انجام دهید. در مرحله آخر برای ثابت ماندن حالت فرمژه دوبار ریمل بزنید.2 2 - با چه راه هایی می توان فر کردن مژه ها را به زیبایی برای مهمانی انجام داد؟

این مطلب هم عالیه:
کدام رنگ لاک برای پوست شما در میهمانی جذاب تر است؟
فر کردن مژه‌ها با دست گرم

آخرین راهکاری که توصیه می کنیم و بسیار آسان و دردسترس استفاده از دست گرم است. دست را با آب گرم خیس کنید و مژه‌ها را با انگشت به سمت عقب حرکت دهید و برای چند ثانیه  فشار داده و نگه دارید. مانند روش قبل می توانید چندین مرتبه انجام دهید در مرحله آخر دو دوبار ریمل بزنید این باعث ثابت ماندن فر مژه و حجیم شدن آن ها می شود.4 1 - با چه راه هایی می توان فر کردن مژه ها را به زیبایی برای مهمانی انجام داد؟

جشن پلاس شما را به مطالعه و بازدید از بخش های جذاب دیگر سایت دعوت می کند.

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن