مهمانی فامیلی

ایده های جذاب برای ست کردن بوت بلند زنانه در مهمانی ها

بوت بلند زنانه داغ ترین ترندها در پاییز و زمستان هستند. بوت بلند زنانه بدلیل اینکه به افراد استایل خاص و جذابی میدهد در بین خانم ها بسیار طرفدار دارد. در ادامه مقاله جشن پلاس چند ایده ساده و جذاب را برای پوشیدن بوت زنانه بلند در مهمانی ها به شما همراهان جشن پلاسی معرفی میکند.

بوت بلند زنانه را با چی ست کنیم؟

برای شرکت در مهمانی یا مراسم رسمی بوت بلند زنانه با ساپورت و دامن کوتاه بپوشید . بدلیل اینکه قسمت بالایی ران با ساپورت پوشیده میشود استایلی جذاب و زمستانی میگیرید.

استفاده از بوت بلند زنانه و کت بلند برای خانم های قد کوتاه بسیار عالی است. پوشیدن کت بلند با بوت بلند زنانه  تضاد زیبایی به سبب اینکه کت بلند پایین تر از قسمت بالایی بوت قرار میگیرد، ایجاد میکند. همچنین این ترکیب قد را کشیده تر و بلند تر نشان میدهد البته باید فقط تا چند سانتی متر پایین تر از بوت بلند را پوشش دهد.Untitled 17 - ایده های جذاب برای ست کردن بوت بلند زنانه در مهمانی ها

برای داشتن استایل با پایین تنه تنگ و جذاب بهتر است کاپشن اور سایز یا کت بلیزر زنانه بپوشید. همچنین برای اینکه ظاهر کلی متعادلی داشته باشید شلوار جین های چسبان یا ساپورت های زنانه با بوت های تا بالای زانو برای پایین تنه، و لباس های اور سایز مثل کاپشن، سوئیشرت یا کت های گشاد را برای بالاتنه گزینه مناسبی است.

اگر دوست دارید استایلی خیلی اسپورتی داشته باشید می توانید، بوت بلند زنانه مشکی را با شلوار جین رنگ روشن که باعث تضاد جذابی می شود ست کرد.

برای داشتن استایل رنگی در زمستان توصیه می شود، بوت بلند عسلی را با پلیورکرم رنگ ساده بپوشید تا یک تضاد ساده به همراه یک تناژ رنگ خاص در استایل تان ایجاد شود.

این مطلب هم عالیه:
چگونه از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟

ست بوت بلند با لباس چرم

استفاده از بوت بلند زنانه چرمی یک استایل متفاوت برای شما ایجاد میکند. این نوع بوت را می توان با پالتوی مجلسی و همچنین با پیراهن کوتاه رسمی ست کرد.  همچنین برای داشتن یک استایل کاملا رسمی و کلاسیک، بوت های بلند خود را با کت های رسمی و یک کیف مجلسی ست کنید.Untitled 16 - ایده های جذاب برای ست کردن بوت بلند زنانه در مهمانی ها

بوت زنانه بلند با هودی

شما میتوانید برای داشتن استایل متفاوت بوت بلند زنانه را با لباس های اسپورت هم بپوشید.بهتر است هودی های اور سایز و خیلی بلند را با ساپورت و هودی کوتاه را با شلوار جین ست کنید.

جشن پلاس در همین زمینه شما را دعوت به مطالعه مقاله انتخاب کفش زنانه مناسب برای شرکت در مهمانی و مقاله

چگونه  از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟ میکند.

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن