برای خانم هامهمانی فامیلی

انتخاب کفش زنانه مناسب برای شرکت در مهمانی

کفش زنانه به گونه ای است که میتوان با آن استایل های جذاب و گوناگونی را ایجاد کرد. جشن پلاس در این مقاله تلاش میکند تا تا شما دوست جشن پلاسی را با نکاتی در زمینه انتخاب کفش زنانه بدون توجه به رنگ کفش و مناسب لباس تان برای شرکت در مراسم ها میهمانی ها آشنا کند.

رنگ کفش مناسب با لباس

در انتخاب رنگ کفش باید رنگ لباس تان را در نظر بگیرید. بطوری که رنگ این دو باهم ست شوند و مخالف هم نباشند. اگر قوانین مهمانی مورد نظر شما را مجنور به پوشیدن لباس خاصی نکند یا اینکه از نظر ایمنی و سلامتی محدودیتی نداشته باشید میتوانید هر کفشی بپوشید.بهتر است از پوشیدن کفش و لباسی که هر دو طرح دارند خود داری کنید چون ممکن است جالب بنظر نیاید. کفش پاشنه بلند را میتوان با تاپ مجلسی زرق و برق دار و یا رنگ لباس روشن پوشید. هیچوقت تمام لباس و کفش تان را یکرنگ نپوشید و مگر اینکه دوست داشته باشید اینکار را بکنید. از تناژهای مختلف یک رنگ استفاده کنید اگر بلوزتان به رنگ  صورتی روشن است، کفش صورتی چرک به بپوشید.

Untitled 14 - انتخاب کفش زنانه مناسب برای شرکت در مهمانی

میتوان کفش های با رنگ روشن و دارای طرح شیک را با لباس های ساده پوشید تا لباس ساده زیبا جلوه کند. مثلا با لباس مشکی یا قهوه ای، کفش پاشنه بلند قرمز بپوشید. یا با یک کفش مجلسی با طرح پوست تمساح یک بلوز ساده و شلوار جین بپوشید.

چنانچه لباس شما دارای چند  رنگ است مثلا درای طرح های هندسی به رنگ بنفش و صورتی است میتوانید کفشی به رنگ یکی از دو رنگ لباس بپوشید.

برای محیط های اداری از رنگ های استاندارد مثل کفش چرم قهوه ای یا مشکی و همچنین رنگ طوسی یا سرمه ای استفاده کنید. اگر محیط کار دارای جدیت کمتری است برای کاهس رسمیت لباس یونیفرم تان میتوانید از کفش های رنگی بپوشید.

انتخاب کفش زنانه مناسب فصل

در طول فصل بهار متناسب با لباس میتوان هم  کفش های زمستانی و هم تابستانی پوشید. برای تابستان نیز صندل ولی بدون جوراب بپوشید. در پاییز نیز میتوان انواع کفش ها را پوشید ولی با در نظر داشتن این نکته که صندل نپوشید و بجای آن از نیم بوت استفاده کنید. در فصل زمستان نیز کفش های پاشنه پهن را انتخاب کنید برای جلوگیری از سر خوردن روی برف و یخ. مثل کفش های لوفر، تخت و بوت های بلند انتخاب مناسبی هستند.

این مطلب هم عالیه:
آموزش گام به گام تزیین کیک لایه ای با خامه در منزل وِیژه مهمونهای دور همی - خوش بگذره...

انتخاب کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند انواع مختلفی دارد شما دوست جشن پلاسی میتوانید مقاله چگونه برای مهمانی یک کفش پاشنه بلند را انتخاب کنیم را مطالعه کنید.

کفش پاشنه سوزنی پاها را ظریفتر و جذابتر و ظاهر قد را بلند تر نشان میدهد. ست دامن مدادی و شلوار تنگ و کفش پاشنه سوزنی پاها را بلندتر نشان میدهد.

کفش پاشنه کوتاه برای پیاده روی شبانه و برای محیط های اداری گزینه مناسبی می باشد.  کفش های پاشنه بلند بندی پاها را کوتاه نشان میدهد بنابراین برا ی پاهای کوتاه  گزینه مناسبی نیست .  اما اگر پاهای کوتاهی دارید از کفش های پاشنه بلند بدون بند  با ارتفاع کمتر از 8 سانتی متر استفاده کنید. این نوع کفش ها  درعضله پشت ساق پا  کشش ایجاد میکند و پاها را از ظرافت می اندازد. کفش پاشنه مربعی یا بیضی انتخاب خوبی برای پاهای بزرگ است. زیرا کفش های پاشنه بلند و باریک وتیز پاها را بزرگتر جلوه میدهند.

پاشنه مناسب محیط های اداری

برای محیط های اداری از کفش های جلو بسته و پاشنه کوتاه استفاده کنید. برا ی مراسم ها و میهمانی های رسمی و نیمه رسمی کفش پاشنه بلند برای انتخاب کفش زنانه گزینه مناسب است. کفش پاشنه بلند جلو بسته یا جلوباز برای مراسمهای زسمی و برای مهمانی های نیمه رسمی و دوستانه کفش پاشنه بلند جلوبسته و جلو باز یا بندی مناسب است. برای استایل روزانه  کفش پاشنه بلند را با لباس معمولی یا شلوار جین و تیشرت تنگ را با کفش پاشنه سوزنی ست کنید.

انتخاب صندل

انواع صندل شامل؛ صندل بدون پاشنه ،صندل بندی پاشنه بلند، صندل های راحتی، صندل های پیاده روی و صندل پاشنه بلند می باشد. برای داشتن استایل زنانه میتوان صندل پاشنه کوتاه را با دامن یا شلوار هر قد و اندازه ای بپوشید. صندل پاشنه بلند را میتوان با پیراهن کوتاه مشکی یا یک لباس شب مشابه ست کرد. به علیت کشید شدن روی پاهایتان به واسطه صندل پاشنه بلند قد شما بلندتر جلوه میکند.

صند ل های راحتی  شبیه دمپایی را برای کوتاه مدت و موقع انجام کارهای روزمره و فقط کنار ساحل بپوشید. صندلهای پیاده روی را نیز میتوان با شلوارک و شلوار کشی و پیراهن پوشید. ولی با لباسهای رسمی و مجلسی صندل نپوشید چون ست جالبی در نمی آید. اگر میخواهید با لباس معمولی شیک جلوه کنید، صندل پاشنه کوتاه با یک دامن جین معمولی و بلوز تنگ گزینه جذابی برای داشتن استایل مجلسی و شیک است.Untitled 13 - انتخاب کفش زنانه مناسب برای شرکت در مهمانی

این مطلب هم عالیه:
چگونه از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟

انتخاب کفش زنانه تخت

کفش تخت را باید با دامن کوتا یا شلوارهای تنگ کشی و شلوار برمودا بپوشید. پوشیدن کفش تخت با شلوار چسبان در صورتی که ران های درشت دارید توصیه نمی شود زیرا پاها از شکل و قیافه می افتد.  پوشیدن کفش تخت با دامن بلند یا ماکسی شما را بد لباس و شلخته نشان میدهد.

برای ایجاد استایل مجلسی کفش های تخت طرح دار بپوشید و برای مهمانی های معمولی نیز کفش تخت ساده تر مناسب است.

برای استفاده از کفش تخت در محیط های اداری بهتر است کفش تخت ساده با چرم مشکی یا قهوه ای باشد. کفش تخت معمولی را در محیط ادرای نپوشید.

برای مراسم نیمه رسمی کفش زنانه از نوع تخت از انتخاب های اولیه است. کفش طرح دار با یک پیراهن خنک ست مناسبی برای مهمانی های رسمی در فضای باز می باشد.

انتخاب بوت

بوت مخصوص فصل های سرد و برای گرم نگه داشتن پاها مناسب است. استایل بوت باعث میشود با لباس های سنگین زمستانی به خوبی ست شود. اگر نیم بوت با پاشنه نازک با بوت کات یا راسته یا جین تیره پوشیده شود، پاشنه این نوع بوت پاها را باندتر نشان میدهد. بوت پاشنه بلند پهن در عین اینکه شما را شیک نشان میدهد شما را از سر خوردن روی برف و یخ حفظ میکند و به لباس تان جنبه رسمی میدهد. بوت فشن تا زانو را میتوان با دامن یا پیراهن پوشید، این استایل خانم هایی را که پاهایشان از زیر زانو نازک تر از بقیه قسمت های آن است جذاب میکند.

انتخاب کفش های آکسفورد و لوفر

کفشهای آکسفورد و لوفربرای  محل کار مناسب اند. این کفش ها را میتوان هم با شلوار و هم با پیراهن و دامن پوشید که جذابیت خاصی ایجاد میکنند. همچنین میتوان  کفش لوفر پاشنه کوتاه یا بدون پاشنه را با یک دامن روی زانو یا دامن کمر جذب و کلوش یا بایک شلوار ست کرد.

انتخاب کتونی ورزشی

درانتخاب کفش کتونی ورزشی باید توجه نمودک که متناسب با ورزشی که انجام میدهید، متناسب با لباس ورزشی و متناسب با لباس غیر ورزشی تان باشد. مثلا اگر دونده هستید، کفش های دو با کفی های مناسب بپوشید. یا اگر لباس ورزش بدمینتون پوشیده اید، کفش های مخصوص همین ورزش را به پا کنید. نکته همهم اینکه کتونی های ورزشی خیلی حرفه ای را برای استایل روز مره استفاده نکنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن