آرایش و زیبایی

انتخاب مناسب رنگ لباس با رنگ موی بلوند برای جذاب تر شدن در مهمانی ها

انواع رنگ موی بلوند را با چه رنگ لباسی ست کنیم؟

رنگ موی بلوند برای شما یک پالت رنگ طبیعی ایجاد میکند که دست شما را در انتخاب رنگ لباس و مدلهای آرایشی بیشتر باز می گذارد.  در ادامه مقاله به شما می گوییم که چه رنگ لباسی مناسب و چه رنگی نامناسب برای موی بلوند می باشد.

موی بلوند دارای رنگ روشن، گرم و طبیعی است که رنگ های لباس باید با این رنگ موها به درستی ست شوند تا استایلی جذاب داشته باشید.

رنگ لباس مناسب رنگ موی بلوند روشن

رنگ هایی که با رنگ موی بلوند روشن متناسب اند شامل، رنگ پاستیلی، سبز کمرنگ نعنایی و آبی فیروزه ای روشن با ته رنگ خاکستری می باشد. همچنین رنگ لباس با سایه هایی از صورتی روشن چرک و یاسی برای خانم های با رنگ موی بلوند روشن مناسب می باشد. توجه کنید که رنگ پاستیلی روشن فقط مناسب رنگ موی بلوند روشن است و برای رنگ موی بلوند گرم مناسب نیست.

Untitled 3 - انتخاب مناسب رنگ لباس با رنگ موی بلوند برای جذاب تر شدن در مهمانی ها

رنگ لباس مناسب موی بلوند گرم

افرادی که دارای رنگ موی بلوند گرم هستند بطوری که رنگ مو به زردی گرایش دارد، می توانند رنگ لباس قرمز و با ته مایه نارنجی بپوشند. برای انتخاب لباس با رنگ سبز برای موی بلوند گرم ، لباس با رنگ سبز چمنی و زیتونی مناسب است. همچنین برای انتخاب رنگ قرمز برای لباس تنالیته گوجه ای مناسب است.

برای این نوع رنگ مو، رنگ لباس مشکی و سفید انتخاب بسیار مناسب و جذابی است. بهتر است برای رنگ مو بلوند گرم، از لباس هایی با رنگ های آبی فیروزه ای، سبزآبی، مرجانی، هلویی یا بنفش پررنگ مثل یاقوتی و طیف لیمویی تا زرد را بجای رنگ پاستیلی روشن انتخاب کرد.

این مطلب هم عالیه:
چگونه از خط چشم رنگی در یک آرایش ساده استفاده کنیم؟

Untitled.1png 1 - انتخاب مناسب رنگ لباس با رنگ موی بلوند برای جذاب تر شدن در مهمانی ها

نکته ظریف برای انتخاب رنگ لباس برای موی بلوند گرم اینست که رنگ های خنک تری مانند سبز نعنایی روشن و زیتونی، وقتی  که با این رنگ موی ست شوند، پوست را خاکستری کرده و نگاه را جسور نشان می دهند.

رنگ لباس مناسب موی بلوند طبیعی

همانطور که در ابتدای مقاله بیان شد رنگ موی بلوند طبیعی به آسانی با تمام رنگ ها ست می شود و لباس با هر رنگی مناسب این نوع رنگ مو می باشد. بهر حال لباس هایی به رنگ قهوه ای تیره و ذغالی و سرمه ای گزینه عالی برای ست کردن رنگ لباس با رنگ موی بلوند طبیعی می باشد.

Untitled.1png - انتخاب مناسب رنگ لباس با رنگ موی بلوند برای جذاب تر شدن در مهمانی ها

رنگ های نامناسب برای موی بلوند

همراهان جشن پلاسی همانطور که در مورد موهای بلوند گرم گفته شد که با رنگ نارنجی و قرمز ست مناسبی ایجاد می کند، اما خوب است بدانید که افراد دارای رنگ موی بلوند سرد نباید از رنگ لباس های با ته مایه نارنجی و قرمز و طلایی استفاده  کنند. زیرا این برجستگی های و جذابیت این رنگ ها به همراه رنگ موی بلوند سرد  کمتر دیده می شود و جذابیت را از چهره میگیرد.

بنابراین خانم های با رنگ موی بلوند گرم نباید لباس هایی با تناژ کمرنگ مثل صورتی و آبی و زرد کمرنگ استفاده کنند. همچنین افراد دارای رنگ موی بلوند سرد نیز نباید ترکیب رنگهای گرم استفاده کنند.

برای مشاهده و مطالعه مقالات مشابه به قسمت های مختلف سایت سر بزنید و از مطالعه مقالات جذابی مانند راهنمای کامل انتخاب رنگ لباس در تابستان لذت ببرید.

این مطلب هم عالیه:
راهکارهایی برای آرایش سریع برای رفتن به مهمانی
برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن