آرایش و زیبایی

آیا آرایش با عینک در مهمانی ما را زیبا می کند؟

ترفندها و نکات آرایشی که خانم های عینکی باید بدانند

آرایش با عینک ممکن است کمی سخت باشد؛ بنابراین در اینجا ترفندهایی را معرفی میکنیم تا این کار برایتان راحت تر شود. عینک زدن مانعی برای داشتن آرایشی زیبا محسوب نمی شود، با راهکارهایی که جشن پلاس ارائه میدهد.

میتوانید طوری آرایش کنید که صورت و چشمانتان از پشت عینک هم جذاب و زیبا به نظر برسد.

نکاتی برای آرایش با عینک که باید بدانیم

روش ساده برای اینکه بتوانید همراه عینک آرایش زیبایی داشته باشید، استفاده از کانتورینگ می باشد. چون عینک باعث میشود روی چشمها سایه ایجاد شود برای حل مشکل باید برخی از قسمت های صورت و پوست روشن به نظر برسد. برای این کار زیر چشم ها و اطراف بینی را با کرم پودر بپوشانیم تا روشن تر بنظر آید. همچنین برای تغییر کامل تر استفاده از رژگونه برنزه روی گونه ها و پره های بینی و بالای پیشانی پیشنهاد می شود.

متناسب کردن ابروها با قاب عینک هنگام آرایش می تواند ظاهر شما را بهتر نشان دهد.مثلا ابروهای پرپشت و ضخیم با قاب های ظریف بهتر به هم می آیند. همچنین اگر قاب عینک ضخیم و بزرگ به چشم میزنید، ابروهای خود را نازک و انحنا دار کنید.

برای اینکه چشم ها از پشت عینک زیباتر و بهتر به نظر برسد آرایش غلیظ و تو چشم توصیه می شود. مثلا آرایش پیشنهادی جشن پلاس، خط چشم گربه ای و سایه خیره کننده پلک می باشد؛ توجه کنید که هنگام انتخاب رنگ سایه رنگ قاب عینک را هم مدنظر داشته باشید.

استفاده از فرمژه روش بدون نقص است و مانند ریمل که ممکن است به لنز عینک مالیده شود و ظاهر چشم و عینک را خراب می کند، نمی باشد. بلکه باعث بلندتر و فرتر شدن مژه شده و چشم ها را بازتر و زیباتر نشان میدهد.

این مطلب هم عالیه:
آموزش آرایش اصولی صورت برای شرکت در مهمانی

نحوه آرایش پلک و چشم با عینک

برای اینکه چشم ها از پشت قاب عینک بزرگتر و زیباتر به نظر برسند زدن کمی اکلیل به گوشه پلک پایین چشم پیشنهاد جشن پلاس به خانم های عینکی می باشد. بنابراین چشمانی بزرگتر و با جلوه بهتری خواهید داشت.

همچنین برای بزرگ و درشت تر کردن چشم می توان سایه ی خط چشم را زیر پلک بالا یا پایی پخش کرد. این کار باعث میشود چشم درشت تر و بزرگتر و زیباتر از پشت قاب عینک دیده شود.

چنانچه عینک مورد استفاده شما باعث شده چشم شما از پشت عینک کوچک تر به نظر برسد، می توانید با کشیدن خط چشم مشکی مدادی در تمام اطراف چشم، کاری کنید که آن از پشت قاب عینک بزرگتر جلوه کند.

حتی خانم های عینکی هم می توانند سایه دودی زیبایی بزنند البته با رعایت نکاتی که گفته می شود. برای این کار خط چشم را دو لایه بزنید به این خاطر که چشم از پشت قاب بخوبی دیده شودو سپس سایه بزنید.

2 11 - آیا آرایش با عینک در مهمانی ما را زیبا می کند؟

نحوه آرایش گونه و لب با عینک

اگر فردی عینکی هستید و لب ها بدون رژ و با رنگ طبیعی هستند، برای اینکه حالت چهره خود را از بی رنگی در بیاورید از رژگونه استفاده کنید. مثلا رنگ صورتی روی قسمت برجسته گونه  باعث می شود گونه ها طبیعی به نظر برسند. بجای رژگونه کرمی از نوع پودری آن استفاده کنید تا روی قاب عینک مالیده نشود.

عینک باعث می شود گونه ها پررنگ به نظر برسند. بنابراین اگر دلتا میخواهد گونه ها از این هم جلوه بیشتری داشته و لاغرتر به نظر برسند، هنگام آرایش روی گونه ها از کرم پودر روشن یا هایلایتر استفاده کنید.

این مطلب هم عالیه:
سفید کردن داند ها با روش های خانگی و طبیعی

اگر عینک می زنید برای آرایش لب، طوری آرایش کنید که لب ها کمتر جلوه کنند و توی چشم باشند. مثلا هنگامی که رنگ عینک شما خیلی جیغ و توی چشم هست و میخواهید سایه ای بزنید که به رنگ قاب عینک باشد باید آرایش لبها کمتر و دارای جلوه کمتری باشد. بنابراین استفاده از رژلب خنثی یا فقط برق لب پیشنهاد مناسبی است.

امیدواریم با به کار گیری این ترفندها در آرایش با عینک جذاب تر و زیباتر در مهمانی دیده شوید. جشن پلاس در ادامه شما را به مطالعه مقالات مرتبط انتخاب بهترین عینک آفتابی مطابق با فرم صورت بیضی دعوت می کند.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن