آرایش و زیبایی

آموزش کانتورینگ صورت کشیده برای داشتن یک آرایش حرفه ای و زیبا در مهمانی

کانتورینگ یک ترفند و روش آرایشی است که می توان با آن صورت کشیده را کوچک تر نشان داد. بطور خلاصه  برای اینکه روی صورت خطوط کانتورینگ را ایجاد کنیم باید از زیرسازی برنزه یا تیره استفاده کنیم همچنین برای روشن تر کردن اعضای صورت بر روی زیرسازی تیره هایلایتر میزنیم. س\س شروع به محو و پاک کردن خطوط این خطوط کزده و مقداری رژگونه می زنیم. با ادامه مقاله جشن پلاس همراه باشید تا مراحل این روش آرایشی را با جزئیات بیان کنیم.

کشیدن خطوط کانتورینگ

کرمی که جهت زیرسازی صورت میخواهید استفاده کنید باید با رنگ پوست متناسب باشد. زدن کرم باعث بر طرف شدن لکه ها و جای جوش در صورت می شود.

حتما برای کانتورینگ کردن از براش مخصوص استفاده کنید. برای کوچک تر نشان دادن پیشانی یک خط نازک با یک براش باریک در کنار خط مو بکشید. برای این کار از کرم پودر تیره تر از پوست یا برنزه کردن استفاده کنید.

برای کانتورینگ صورت کشیده کار روی گونه ها بسیار مهم است. ابتدا از قسمت گوش ها شروع به کشیدن خط کنید و تا گونه ها ادامه دهید. برای لاغر تر نشان دادن صورت، یک خط زیر استخوان گونه بکشید این باعث برآمدگی گونه می شود.

برای باریک تر نشان دادن چانه نیز یک خط در وسط چانه کشیده و سپس سمت گردن آن را محو کنید.1 - آموزش کانتورینگ صورت کشیده برای داشتن یک آرایش حرفه ای و زیبا در مهمانی

افزودن هایلایتر

بعد از تمام شدن کار کانتورینگ نوبت به هایلایتر کردن صورت می رسد. مقداری کانسیلر یا هایلایتر برداشته و به شکل دو مثلث برعکس زیر چشم بزنید. این کار سبب از بین رفتن تیرگی های زیر چشم و درخشنده شدن چشم ها می شود. برای کشیدن مثلث وارونه می توانید از هایلایتر یا کانسیلر مدادی و همچنین برای پخش آن از انگشت یا براش استفاده کنید.

این مطلب هم عالیه:
چگونه برای مهمانی مژه مصنوعی بگذاریم تا چشم ها جذاب تر نشان داده شود؟

به وسیله کابسیلر یا هایلایتریک خط در مجاورت خط کانتورینگ بکشید تا گونه ها برجسته جلوه داده شوند. همچنین یک خط کوچک که تمام گونه ها را نپوشاند کنار خط کانتورینگ و بالای گونه بکشید.

برای لاغرتر و کوچک جلوه دادن بینی می توان با کانسیلر یا هایلایتر یک خط از بالا تا پایین تیغه بینی تان بکشید..png - آموزش کانتورینگ صورت کشیده برای داشتن یک آرایش حرفه ای و زیبا در مهمانی

تکمیل کردن آرایش

یک اسفنج آرایش را مرطوب کرده و با حرکاتی دایره وار تمام صورت را مرطوب کنید. برای پخش کردن مواد آرایشی در قسمت گونه و پیشانی از سمت گرد اسفنج استفاده کنید. برای پخش کردن مواد آرایشی در قسمت هایی مانند بینی، اسفنج یا قلم مو را بین دست فشار دهید تا صاف شود، آنگاه شروع به ضربه زدن به پوست شوید. کار را بسیار دقیق و با آرامش انجام دهید تا خط های کانتورینگ طبیعی نشان داده شود و خط ها خراب نشوند.

برای ثابت ماندن خطوط کانتورینگ در تمام طول روز از پودر یا اسپری تثبیت کننده استفاده کنید. بعد از تمام شدن کار پخش مواد آرایشی و سایه ها سراغ تثبیت کننده بروید. با قلم موی کرکی یک لایه نازک از تثبیت کننده را روی صورت بزنید..png - آموزش کانتورینگ صورت کشیده برای داشتن یک آرایش حرفه ای و زیبا در مهمانی

مرحله آخر کانتورینگ صورت کشیده زدن رژگونه است. رژگونه را تنها روی گردی گونه بزنید زیرا در صورت های کشیده زدن رژگونه روی گردی گونه چهره را جذابتر می کند. برای اینکه در کنار هایلاتر روشن، رژگونه زیاد خود نمایی نکند و از جلب توجه آن نکاهد بهتر است از رژگونه های براق استفاده نکنید.

برای مطالعه مقالات مرتبط به زیبایی و آرایش و بسیاری از موضوعات جذاب به سایت جشن پلاس مراجعه کنید.

این مطلب هم عالیه:
چگونه از ماسیدن آرایش روی صورت درمهمانی جلوگیری کنیم؟
برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن