عروسلباس عروس

کفش سفید عروسی

کفش سفید و مناسب روز عروسی

چرا باید کفش‌های سفید عروسی خریداری کرد؟

اگر یک لباس سفید کلاسیک عروسی خریده اید پس شما به راحتی می‌توانید کفش‌هایی که با این لباس جور باشد بخرید و کارتان نسبت به لباس عاجی رنگ راحت‌تر است و با این حال هنوز هم اهمیت دارد که یک تکه پارچه از لباس عروسی‌تان را به همراه داشته باشید زیرا سایه های رنگ سفید می‌تواند به طور چشمگیری متفاوت باشند، کفش‌های سفید محض با ساق پاهای برنزه خیره کننده می‌شود و با لوازم تزیینی مانند الماس و کریستال ترکیب زیبایی به وجود می‌آورد که اخیراً نیز بسیار مد شده است. اما نگران این نباشید که پول زیادی برای کفش‌های سفید می‌پردازید و فقط یک بار می‌پوشید، به یاد داشته باشید رنگ‌کردن کفش‌های سفید بعد از عروسی بسیار آسان است.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - کفش سفید عروسی

چرا باید کفش‌های عروسی عاجی رنگ گرفت؟

تنوع زیادی در سایه های رنگ عاجی وجود دارد. بنابراین یک جفت کفش عروسی به رنگ عاجی می‌خواهید که کاملاً با لباس‌تان مطابق باشد پس باید بسیار با دقت خرید کنید، اگر کفش‌های طراحی شده توسط طراح لباس‌تان گران قیمت است و یا مدلش مورد دلخواه شما نیست. یک تکه از پارچه لباس عروس تان را بگیرید و هنگام خرید کفش با خود به همراه داشته باشید. آسان‌ترین روش برای پیدا کردن کفش‌های عروسی عاجی رنگ که با لباس‌تان ست باشد این است که یک جفت کفش سفید رنگ انتخاب کنید و با استفاده از یک پارچه نمونه به تولید کننده آن کفش سفارش دهید تا همانی را بسازند که می‌خواهید. کفش‌ها عاجی رنگ عروسی با لوازم تزئینی مروارید و ناخن‌های صورتی پا زیبا می‌شوند.

این مطلب هم عالیه:
مدل کیف و کفش ست عروس

چرا باید کفش‌های عروسی متالیک خرید؟

کفش‌های متالیک گزینه های مطابق مد امروزی هستند که تقریباً با همه نوع لباس عروس‌ها همخوانی دارند. کفش‌های نقره‌ای با لباس سفید محض عالی می‌شود در حالی که کفش مسی و طلایی کامل کننده لباس های عاجی رنگ هستند. صورتی متالیک ظاهری دخترانه به عروس می‌بخشد و رنگ‌های متالیک کرمی، رنگ‌هایی هستند که در میان رقاصان محبوبند زیرا آن‌ها می‌خواهند توجه مردم از کفش‌ها گرفته شود پس این رنگ می‌تواند توجه مهمانان را به صورت متمرکز کنند.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - کفش سفید عروسی

چرا باید کفش‌های رنگی برای عروسی گرفت؟

اکثر عروسان مدرن، کفش‌های رنگی عروسی را به عنوان روشی برای اضافه کردن تنوع و ذوقی از خود به لباس عروس‌شان می‌دانند و محبوب ترین روش برای پیدا کردن کفش رنگی، ست کردن رنگ کفش با رنگ لباس ساقدوشان است. اگر رنگ خاصی در لباس عروسی‌تان داشتید می‌توانید کفشی پیدا کنید که هم رنگ آن باشد. هم‌چنین می‌توانید رنگ کفش تان را به رنگ دسته گل‌تان نیز انتخاب کنید. گزینه نهایی انتخاب رنگ کفش، یاقوت کبود یا لاجوردی است که می‌توانید به عنوان وسیله‌ای آبی که باید در عروسی داشته باشید، استفاده کنید.

برچسب ها
لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
تولد مهمونی فروشگاه انجمن ویدیوها مجلات تشریفات
بستن
بستن