آرایش و میکاپ عروس

کاشت و طراحی ناخن ، ناخن مصنوعی در آرایش عروس

کاشت و طراحی ناخن ، ناخن مصنوعی در آرایش عروس

یکی از خدماتی که آرایشگاه برای آرایش عروس خانم انجام می‌ده، کاشت و طراحی ناخن هستش. و بیشتر از هر چیزی، با توجه به سلیقه عروس خانم انجام میشه. در ادامه ی این مقاله متخصصین جشن پلاس، در مورد طراحی و کاشت ناخن و ناخن مصنوعی  توضیحات و نکاتی رو خدمت شما همراهان جشن پلاس ارائه می کنن. که بهتره قبل از ناخن کاری در آرایش عروس، به اون ها توجه کنید.

163434 1030x683 - کاشت و طراحی ناخن ، ناخن مصنوعی در آرایش عروس
کاشت و طراحی ناخن

1-کاشت و  طراحی ناخن یا استفاده از ناخن مصنوعی ؟!

یکی از مسائلی که عروس خانم‌‌ها در آرایش عروس با اون مواجه می‌شن، این سواله که ناخن بکارند یا ناخن مصنوعی بذارند.  اگه شما هم از این دسته عروس خانم‌‌ها هستین، باید ببینید که قصد دارید برای همیشه ناخن‌‌هاتون رو به این شکل نگه دارید یا نه. کاشت ناخن دائمی‌تره و می‌تونید هر ماه با یه‌ ترمیم ساده اون رو روی ناخن خودتون داشته باشید. اما ناخن مصنوعی به مرور از روی ناخنتون کنده می‌شه. اما دقت کنید که اگه ناخن مصنوعی استفاده میکنین، ناخن‌‌ها با یه چسب محکم به ناخن شما چسبیده باشن و در طول روز کنده نشن. در ضمن اگه ناخن هاتون بلند و مرتب هستش و نیازی به استفاده از تیپ یا ناخن مصنوعی نمی‌بینید، می‌تونید فقط سوهان کشی کنید و لاک بزنید. البته اگه از لاک ژل استفاده کنید خیالتون از بابت لب پر شدن لاک یا شکستن ناخنتون راحت میشه.

2- فاصله کاشت ناخن با زمان عروسی زیاد نباشد.

برای کاشت ناخن یا گذاشتن ناخن مصنوعی عجله نکنین. بهتره ناخن مصنوعی روز قبل از عروسی یا همون روز کار بشه. برای کاشت هم زودتر از سه روز قبل این کار رو انجام ندید. چرا که رشد ناخنتون باعث می‌شه که قسمت ریشه ناخنتون به چشم بیاد. حتما فکر می­کنید که ناخن‌‌های عروس زیاد مهم نیستند و در آرایش عروس  به چشم نمیان و باید دقیق شد تا بتونید عیب و ایراد اون رو ببینید! اما باید این نکته رو در نظر بگیرید ممکنه، فیلمبردار از دست­های شما فیلمبرداری کنه و در فیلم تمام ایرادها خیلی واضح به چشم میان.

این مطلب هم عالیه:
مدل لباس عروس پرنسسی برای عروسهای سخت پسند

3- کاشت و طراحی ناخن عروس بهتر است که، ساده باشد.

این گفته که، زیبایی در سادگیه رو حتما شنیدید! یکی از مواردی که این جمله برای اون کاملا صدق می‌کنه، طرح ناخنی هست که انتخاب می کنید. چرا که طرح‌‌های شلوغ مناسب آرایش عروس نیست و با دیدن عکس و فیلم‌‌ها به مرور ممکنه باعث ایجاد دلزدگی بشه. البته هیچ چیز مهمتر از سلیقه خود شما به عنوان عروس نیست، ولی تا حد امکان اصل سادگی رو فراموش نکنید.

163412 1030x579 - کاشت و طراحی ناخن ، ناخن مصنوعی در آرایش عروس
ناخن مصنوعی

4-رنگ ناخن بهتر است که، ست با اکسسوری یا از رنگهای نود باشد.

برای انتخاب رنگ ناخن می‌تونید از طراحی فرنچ با رنگ پایه ناخن استفاده کنید. یا لاک صدفی بزنید! استفاده از بقیه­ ی رنگ‌‌ها در صورتی توصیه می‌شه که با رنگ کفش، دسته گل، سنگ تاج یا رژ بتونید اونها رو، ست کنید. ست بودن رنگ لاک و رنگ رژ یکی از ایده‌‌های خوبیه که عروس خانم‌‌ها استفاده می‌کنن. رنگ‌‌های صورتی، قرمز، زرشکی، کالباسی و … برای این مورد مناسب هستن.

5-انتخاب فرم ناخن مربعی، گرد یا تیز؟!

انتخاب فرم ناخن به شکل انگشتای دستتون بستگی داره. باید ببینید که کدوم مورد برای انگشتای شما مناسب هست. اما بهتره فرم ناخن‌‌های عروس لطیف باشه. در واقع شکل مربعی و گرد برای عروس خانم‌‌ها مناسب‌تره. ناخن‌‌های نوک تیز حالت خشنی به دست‌‌ها می‌ده.

6- بلندی ناخن ها باید به اندازه و معقول باشد.

بهتره ناخن‌‌های عروس نه خیلی بلند باشه، که انجام کارها رو برای عروس سخت بشه. و نه کوتاه باشه که زیبایی ناخن‌‌ها رو کم کنه. یه اندازه متوسط برای ناخن‌‌های عروس بهترین انتخابه. چرا که ناخن‌‌های خیلی بلند ظرافت رو از بین می‌برن و ناخن‌‌های خیلی کوتاه باعث می‌شه ناخن‌کار در کاشت و طراحی ناخن محدود بشه. البته باید ببینید خودتون با چه اندازه ای از ناخن راحت هستید و با چه اندازه‌ای انگشتانتون زیباتر می‌شه.

این مطلب هم عالیه:
مدل های گل سر عروس با گل‌های طبیعی برای عروس خانم‌های ایرانی
و کفش - کاشت و طراحی ناخن ، ناخن مصنوعی در آرایش عروس
ناخن مصنوعی پا

7- کاشت و طراحی ناخن عروس و  رنگ ناخن‌‌های پا

اگه کفش‌‌هاتون جلو بسته هستن، نیازی به ناخن کاری و لاک زدن ناخن‌‌های پا نیست. ولی اگه دوست دارید در روز عروسی ناخن‌‌های پاهاتون رو هم درست کنید بهتره برای کنترل زمان این کار رو روز قبل از عروسی انجام بدید. سعی کنید اندازه ناخن شست پا رو زیاد بلند نگیرید. تا تو کفش راحت باشید. در مقابل اگه کفش عروسیتون جلو بازه، ناخن‌‌هاتون رو متناسب با ناخن‌‌های دست درست کنید. اگر کفش شما رنگیه، به هیچ وجه لاک هم رنگ کفش‌‌هاتونو انتخاب نکنید. یه رنگ نود، صدفی یا طراحی فرنچ انتخاب‌‌های بهتری هستند.

8-در آرایش عروس لاک ژل بهتر است یا لاک معمولی!

یکی از دو راهی‌‌های عروس خانم‌‌ها، در کاشت و طراحی ناخن ، معمولا اینه که لاک ژل انتخاب کنند یا لاک معمولی هست. لاک معمولی ارزونتره، اما در مقابل نسبت به ژل درخشش کمتری داره و دیرتر هم خشک می‌شه. لاک ژل لب پر نمی‌شه. به همین خاطر اگه می‌خواید روی ناخن‌‌های خودتون لاک بزنید و موادی روی ناخن شما نیست، بهتره برای اطمینان بیشتر لاک ژل بزنید تا در طول روز خیالتون راحت‌تر باشه. چرا که لاک ژل باعث ایجاد یه لایه روی ناخن‌‌های شما می‌شه و باعث می‌شه ناخن شما مقاوم‌تر بشه و نشکنه.

9-چسب ناخن، سوهان و لاک از لوازمی که بهتر است، همراه داشته باشید.

اگه ترس شکستن ناخن، کنده شدن ناخن مصنوعی یا لب پر شدن لاک همیشه همراهتونه، این ابزارها رو تو ماشین عروس همراه با خودتون داشته باشید تا آرامش خاطر داشته باشید و خیالتون از بابت مشکلات احتمالی بعد از کاشت و طراحی ناخن  راحت باشه.

163306 1030x579 - کاشت و طراحی ناخن ، ناخن مصنوعی در آرایش عروس
آرایش عروس
لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا