تشریفات عروسیعکاسی و فیلم برداری

چطور می تونیم بهترین آتلیه عروس را انتخاب کنیم

آتلیه عروسی

انتخاب آتلیه مناسب برای مراسم عروسی از مهم ترین انتخاب های عروس و داماد است. زیرا عکس و فیلم تنها چیزیست که از مراسم عروسی به یادگار میماند و ثبت کننده ی خاطرات بهترین روز زندگی هر عروس و دامادی است. اما برای انتخاب آتلیه عروس مناسب بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

از مشورت با همسر خود غافل نشوید

با مشورت و همکاری با یکدیگر ، عروس و داماد می توانند تصمیم  بهتری درباره انتخاب آتلیه مناسب بگیرند. عروس و داماد نباید اجازه دهند استرس های قبل از مراسم باعث عدم همکاری لازم بین آنها شود و در انتخاب هایشان تأثیر منفی بگذارد.

baner 4 - چطور می تونیم بهترین آتلیه عروس را انتخاب کنیم

اول تحقیق، بعد انتخاب آتلیه عروسی

دیدن نمونه کارهای آتلیه عروس می تواند کمک بسیار بزرگی به عروس و داماد بکند. نمونه کارهای هر آتلیه ممکن است از طریق وبسایت آنها قابل دسترسی باشد. پس از دیدن نمونه کارها نیاز به گرفتن اطلاعات کامل تری درباره ی هر آتلیه است. اطلاعاتی مثل سابقه آتلیه، محدوده ی قیمت های آتلیه، پرسنل آتلیه و کیفیت عکاسی و فیلمبرداری آنه

اول مقایسه، بعد انتخاب آتلیه عروسی

اگر بخواهید از آتلیه های زیادی بازدید کنید و شرایط آنها را با هم مقایسه کنید چیزی نصیب شما نمی شود و حتی می تواند در انتخاب شما تأثیر منفی بگذارد. می توان گفت که بررسی پنج آتلیه برای انتخاب مناسب کافیست. اگر برای برگزاری مراسم و انتخاب آتلیه دارای محدودیت زمانی هستید می توانید از آلبوم عروسی نزدیکانتان استفاده کنید.

2 - چطور می تونیم بهترین آتلیه عروس را انتخاب کنیم

 

خواسته های خود را به طور شفاف با مدیر آتلیه در میان بگذارید

این مطلب هم عالیه:
10 اشتباهی که نباید هنگام برگزاري عروسی در فضای باز مرتکب شوید

شما در ابتدا باید مشخص کنید که از آتلیه چه انتظاراتی دارید و باید به صورت کاملا شفاف درباره ی تمام خواسته های خود با مدیر آتلیه صحبت کنید. هر چقدر خواسته های خود را دقیق تر با مدیر آتلیه مطرح کنید به نتیجه ی رضایتبخش تری خواهید رسید. مثلا ممکن است دکور آتلیه برای شما مهم باشد، یا به عکاسی در فضای باز علاقه ی بیشتری داشته باشید، یا افکت های کامپیوتری بیشتر مد نظر شما باشد.

 

 بلافاصله پس از انتخاب مکان عروسی،آتلیه عروسی را انتخاب کنید

زمانبندی مراسم عروسی به زمانی که آتلیه عروس برای شما ثبت می کند بستگی دارد. بنابراین پس از اینکه مکان عروسی خود را انتخاب کردید حتما به سراغ انتخاب آتلیه بروید.

 

به آدرس آتلیه عروسی توجه کنید

برای مدیریت زمان در مراسم عروسی حتما به نزدیک بودن مکان آتلیه عروس و آرایشگاه و مکان عروسی توجه داشته باشید.

3 - چطور می تونیم بهترین آتلیه عروس را انتخاب کنیم

 

نکاتی که باید برای گرفتن عکس مناسب عروسی به آن دقت کنید

  • عروس و داماد باید همکاری لازم را با عکاس داشته باشند. در ژست های عکس ها خلاقیت داشته باشید. در ساعات عکاسی استرس مراسم را فراموش کنید و آرام و با نشاط باشید.
  • درباره ی ژست ها و حالت صورت و اندامتان حساسیت زیادی به خرج ندهید. اگر عکاستان حرفه ای باشد می تواند عکس های خوبی را از چهره و اندام های متضاد دربیاورد.
  • قبل از مراسم در اینترنت و آلبوم های اطرافیان جستجو کنید و ژست های موردعلاقه ی خود را انتخاب کنید و آنها را به عکاس نشان دهید. عکاس باید از سلیقه و نظر شما آگاه باشد.
  • برای داشتن عکس های مناسب بهتر است عروس و داماد در انتخاب رنگ لباس های خود دقت کنند.
  • برای تزئین ماشین عروس و انتخاب دسته گل عروسی بهتر است نظر عکاس را هم جویا شوید.
  • انتخاب لباس تیره برای دامادهای چاق می تواند آنها را لاغرتر نشان دهد. هم چنین عروس های لاغر بهتر است لباس های پفی انتخاب کنند.
این مطلب هم عالیه:
عکس عروسی و نکاتی که باید در مورد آن بدانیم
برچسب ها
لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

یک نظر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
تولد مهمونی فروشگاه انجمن ویدیوها مجلات تشریفات
بستن
بستن