جذاب و خواندنیعروس

روش هایی که باعث چاق شدن عروس خانم ها میشه.

عروس چاق!

روش هایی که باعث میشه عروس ها چاق نشوند.

بعد از اینکه جشن عروسی تموم شد و استرسهای جشن عروسی هم با یه مراسم زیبا و باشکوه تموم میشه. بعد از اون هم، روزی های زیبا و شادی جلوی عروس خانم و آقا داماد قرار می گیره. اما دردسرهایی هم به همراه داره که یکی از اون دردسرها چاق شدن بعد از عروسی هست.

بیشتر عروس خانم ها بعد از اینکه عروسیشون تموم میشه تازه متوجه میشن که دارن به سرعت چاق میشن و وزنشون زیاد شده. تازه یادشون می افته که باید دنبال یه راهی برای کم کردن وزنشون باشن.

6 - روش هایی که باعث چاق شدن عروس خانم ها میشه.

حالا با نکاتی که می گیم براتون می تونید این اضافه وزن ناخواسته رو از بین ببرین.

رژیم گرفتن قبل از جشن عروسی

بیشتر عروس خانم ها همیشه موقع پرو لباس به مشکل اضافه کردن وزنشون مواجه میشن. و می بینند که این لباس انتخابی برای اندامشون مناسب نیست. پس همشون سعی می کنن تا رژیم بگیرن و به اصطلاح خودشون و بدنشون استاندارد بشه. اما بهتره این نکته رو فراموش نکنیم که با اینکاری که انجام دادیم درسته که سریع لاغر میشیم ولی سیستم تغذیه ایی بدنمون رو دچار هیجان کردیم و وقتی که بعد از جشن عروسی به تغذیه طبیعی خودمون برگردیم، سریع شروع به چاق شدن می کنیم. بهتره که روش های مناسب رو برای داشتن تناسب اندام مناسب یاد بگیرین تا با این مشکل مواجه نشین. بدن این تغییرات یک هویی رو نمیتونه تفصیر کنه و گیج میشه.

2 - روش هایی که باعث چاق شدن عروس خانم ها میشه.

به رخ کشیدن دست پخت

یکی از مسئله هایی که بعد از اینکه عروسی تموم میشه برای عروس و داماد ها بوجود میاد قضیه دست پخت عروس خانم هست. تو این دوران عروس خانم ها سعیشون رو می کنن که از نظر دست پخت و خونه داری سنگ تمام برای همسراشون بزارن. وانواع مختلف غذا های ایرانی و حتی خارجی، غذا های سرد یا گرم، انواع دسرها، با کالری های مختلف آماده کنن و روی میزشون برای همسرشون تزیین کنند. این کار اصلا بد نیست که هیچ خیلی هم عالیه ولی باید با چاقی و چاق شدن هم کنار بیاین و خودتون رو از این بابت سرزنش نکنید.

این مطلب هم عالیه:
راهای فوق‌العاده برای کاهش هزینه های مراسم عروسی

رقابت کردن با آقا داماد

از مشکلاتی که بعد عروسی برای عروس و داماد پیش میاد اینکه عروس خانم برای اینکه تو غذا خوردن همراه همسرش باشه به اندازه اون غذا می خوره و نکته اصلی اینجا هست که شما به خاطر عشق و علاقه ایی که دارین خرج می کنید متوجه حجم غذایی که دارین مصرف می کنید نیستید. تو این روز ها غذاهای پر از کالری و رنگارنگ جلوتون قرار می گیره که اشتها آور و پر از کالری هستن. درسته که باید همسرتون رو موقع غذا خوردن همراهی کنید ولی این نکته رو فراموش نکنید که مصرف غذایی آقایون از خانم ها بیشتر هست. اگه بخواین همراه اونها پیش برین ممکنه دو برابر اونها کالری ذخیره کنید چون تحرک شما کمتر از تحرک همسرتون هست. و ممکنه دچار مشکل بشین.

1 - روش هایی که باعث چاق شدن عروس خانم ها میشه.

عصرانه و میان وعده از عوامل مهم چاق شدن

به طور معمول آقا داماد ها روز های اول برای همسرشون تنقلات زیادی می گیرن و در وعده های مختلف مصرفش می کنن. یا موقعی که به گردش میرن مواد غذایی که برای تفریح آماده کردن پر از کالری هست. بخاطر همین عروس خانم ها باید مراقب تغذیه خودشون باشن. از تنقلات مصنوعی مثل چیپس و پفک و مواد غذایی مصنوعی چرب هم پرهیز کنن.

2 - روش هایی که باعث چاق شدن عروس خانم ها میشه.

ورزش کردن مانع چاق شدن شما میشود

عروس خانم ها باید کمی از زمان روزانه خودشون رو به ورزش کردن و فعالیت بدنی اختصاص بدن. اگه دوست دارین زیاد بخورین و نمی تونید کمتر کنید سعی کنید همون قدر که کالری به بدنتون وارد می کنید همون قدر هم ورزش کنید تا کمتر بشه. تناسب اندام داشتن برای شما چه در روز و شب عروسی و چه بعد از جشن عروسی خیلی مهم هست پس سعی کنید. حتما فعالیت بدنی بیشتری برای خودتون داشته باشین. به باشگاه برین و خودتون رو برای لاغر شدن مجبور کنید. چاق شدن راحته و در عوض لاغر شدن به شدت سخت.

این مطلب هم عالیه:
میکاپ عروسی- انتخاب رژ مناسب

 

از همسر خودتون خجالت نکشید

بعضی از عروس خانم ها برای اینکه زودتر از همسرشون از پای غذا بلند بشن خجالت می کشن و حس می کنند که این یه بی احترامی هست و باید حتما با هم بلند شن از روی غذا. این طرز فکر اصلا درست نیست تو هر مکان و زمانی که قرار دارین شما باید زودتر از همسرتون از پای سفره بلند بشین. به اندازه خودتون که نیاز به غذا و کالری دارین مصرف کنید و به همسرتون هم بگین که دوست دارین خوش اندام و زیبا باشین. مطمئن باشین که همسرتون از این عقیده شما ناراحت که نمیشه هیچ حتی ازش استقبال هم می کنه.

 

5 - روش هایی که باعث چاق شدن عروس خانم ها میشه.

بهتره این نکته رو فراموش نکنید که تناسب اندام و زیبایی شما می تونه باعث جلب توجه همسرتون به شما باشه. هر چند که چاق شدن یا بودن هم چیز بدی نیست و میتونه زیبا باشه. اما بهرحال اضافه وزن باعث برخی مشکلات هست که گاهی آزار دهنده هستند.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا