اصلاح و میکاپ دامادداماد

نکات اصلاح سر و خدمات سالن پیرایش برای داماد ها

یکی از مهمترین مواردی که میشه در حین انتخاب کردن سالن پیرایش داماد ها بهش توجه کرد این هست که ببینیم چه خدماتی رو برای داماد ها انحام میدن. هدف اینکه خدمات داشته باشن این هست که صورت بشاش تر، روشن تر از رنگ پوست خودشون بشه. کم شدن افتادگی عضله های پوست و برطرف کردن چین و چروک صورت، تا داماد در روزی عروسیش جذاب تر دیده بشه. گریم داماد و مدل مو داماد و پاکسازی پوست داماد از سری کارهایی است که تو این آرایشگاه ها انجام میشه.

مدل مناسب

بهتره زمانی که می خواین موهاتون رو مدل بدین اول با دیدن ژرونال هایی که در زمینه اصلاح مو هستن، مدل مورد نظرتونو انتخاب کنید. فقط یادتون باشه که فقط برای ایده گرفتن بهش نگاه کنید نخواید که همون مدل مویی که چشمتون رو گرفته روی شما پیاده بشه. فقط ایده ایی که به ذهنتون با دیدن عکس ها میاد رو با آرایشگرتون در میون بزارین ببینید این ایده به چهره و موهاتون میاد یا نه.

.jpg - نکات اصلاح سر و خدمات سالن پیرایش برای داماد ها

کلا صورت و چهره هر شخص با شخص دیگه فرق می کنه، نمی شه گفت مثلا این مدل مو به این آقا میاد حتما به شما هم میاد و شما رو زیبا میکنه. پس دیدن ژرونال رو فقط برای ایده گرفتن بردارین. اگه آرایشگرتون تخصص و تجربه بالایی داشته باشه می تونه از ایده شما به نحو عالی استفاده کنه، بهترین مدل مو رو که بهتون میاد روی موهاتون پیاده کنه، تا فوق العاده بشین. پس بهتره تو انتخاب آرایشگرتون دقت کافی رو داشته باشین و سرسری کسی رو انتخاب نکنید. جشن عروسی شما بهترین و بزرگترین جشن تو کل زندگیتون هست و شما باید توی این حشن فوق العاده باشین.

خدماتی که توی سالن پیرایش برای دامادها انجام میشه.

گریم

گریم برای داماد یعنی عیب و نقصی در صورت وجود داره پوشیده بشه و نقاط قوت صورت پر رنگ تر و جذاب تر دیده بشه. برای مثال کارهایی که برای گریم انجام می شه: تیره کردن گیج گاه، تیره کردن گونه ها، تیره کردن خط روییدن مو، روشن کردن فرو رفتگی ها و…. هستن. شما بوسیله گریم می تونید رنگ صورتتون رو روشنتر و یا تیره تر از حالت معمولی خودش در بیارین، ولی بعضی از افرادی که کار پیرایش داماد رو انجام میدن با برداشتن ابرو و مالیدن کرم پودر به صورت داماد میگن ما گریم رو انجام دادیم! در صورتی که کار گریم اصلا اینها نیست.

این مطلب هم عالیه:
این سوالات را حتما از مدیران تشریفات خود بپرسید تا بهترین جشن را برگزار کنید

5 - نکات اصلاح سر و خدمات سالن پیرایش برای داماد ها

پوست و ماساژ

استفاده کردن از خدمات پوست و ماساژ دادن فقط برای عروسی و مختص به داماد ها نیست. میشه اینکار رو هر ماه و یا هر هفته انجام داد، اثراتی که کار ماساژ روی یه صورت به طور مداوم انجام بشه داره، اینه که: ایجاد طراوت و زیبایی برای پوست، کمک به رفع مشکلات بد خوابی، کاهش استرس و تنش روزانه، جلو گیری از پیر شدن پوست و… هست. از کارهایی که برای روز عروسی هم انجام میشه، پاکسازی سطح پوست هست. پاکسازی برای این انجام میشه که پوست داماد کمتر تحریک بشه. کار پاکسازی پوست این هست که اول سطح صورت رو با لوسیون های خاص می پوشونن تا سلول های مرده پوست از سطح پوست کنده بشه. در آخر با گذاشتن ماسک خاص روی صورت باعث تسکین و آرامش پوست می شن. که هم باعث میشه پوست افتادگی کمتری داشته باشه و روشنتر بشه.

3 - نکات اصلاح سر و خدمات سالن پیرایش برای داماد ها

نکاتی که باید حتما در مورد پیرایش داماد در آرایشگاه بهش توجه کنید.

پیروی نکردن از روند موجود در اصلاح سر

بهتره وقتی که می خواین موهاتون رو برای عروسی کوتاه کنید به این نکته توجه کنید که مویی که دارین کوتاه می کنید باید مدلش طوری باشه که بعدها عکستون رو می بینید ناراحت نشین که چرا این مدل رو انتخاب کرده بودم. بهتره مدلی رو انتخاب کنید و روی موهاتون پیاده کنید که مدش سالها باقی بمونه و جذاب باشه. اصلاح کردن به شیوه کلاسیک می تونه بهترین انتخاب برای شما باشه تا شما رو جذاب تر و شیک تر نشون بده. مدل کلاسیک مال یه دوره خاص نیست و همیشه روی بورس هست همه هم این مدل رو دوست دارن و می پسندن.

این مطلب هم عالیه:
آرایش و لباس داماد در تشریفات عروسی چگونه باید باشد

4 - نکات اصلاح سر و خدمات سالن پیرایش برای داماد ها

اصلاح صورت در پیرایش داماد

اگه شما همیشه از ته ریش استفاده می کنید و طی زندگیتون به این نتیجه رسیدین که ریش شما رو جذاب تر میکنه پس بهتره ته ریشتون رو نگه دارین روی صورتتون. فقط حتما مرتبش کنید و به آراستگی ریشتون توجه داشته باشین. حتما دقت کنید گونه و گردنتون برای روز عروسی اصلاح بشه. ولی اگه قیافه با ریش رو دوست ندارین می تونید با یه قیافه تمیز و اصلاح شده توی عروسیتون باشین. کلا اصلاح صورت باعث می شه مردها جوانتر دیده بشن و در عکس عروسی بشاشیت بیشتری پیدا کنند. در ضمن برای گریم داماد داشتن و نداشتن ریش تاثیر آنچنانی نداره.

 

یه هفته قبل از عروسی موها رو کوتاه کنید.

بهتره زمان اصلاح سر داماد یک هفته قبل از عروسیش باشه مگه اینکه بخواد روز عروسیش موهای کوتاهتری داشته باشه. یک هفته قبل عروسی اصلاح کردن مو باعث می شه که توی این یک هفته مو به فرم ایده آل خودش برسه، تا اگه تا آخر هفته خواستین موهاتون رو کمی تغییر بدین بتونید توی عروسیتون اینکار رو انجام بدین و مشکلی برای موهاتون پیش نیاد.

1 - نکات اصلاح سر و خدمات سالن پیرایش برای داماد ها

مراجعه کردن به سالن های پیرایش داماد تخصصی

کلا آرایشکاه مردانه دو نوع هست. یک نوع یه سالن مخصوص برای آماده کردن داماد داره که فقط کارهای دامادها رو اونجا، انجام می دن. مدل نوع دوم همین آرایشگاه های معمولی که سر خیابون ها می بینید که سالن مخصوصی برای آماده کردن دامادها نداره. هزینه آرایشگاه های مخصوص داماد ها بیشتر از معمولی اون هست.

 

حتما این نکته یادتون بمونه که حتما در مورد آرایش و پیرایش داماد با آرایشگرتون صحبت و مشورت کنید و با آگاهی کامل پیرایشتون رو انجام بدین.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا