جذاب و خواندنی

مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!

برنامه ریزی برای جشن عروسی بدون شک کار آسانی نیست! هرچقدر هم که شما سعی کنید همه چیز دقیق و برنامه ریزی شده باشد

مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!

اشتباهات در جشن عروسی برنامه ریزی برای جشن عروسی بدون شک کار آسانی نیست! هرچقدر هم که شما سعی کنید همه چیز دقیق و برنامه ریزی شده باشد باز هم ممکن است مشکلاتی در جشن عروسی پیش بیاید و شما مجبور هستید که بپذیرید بعضی مشکلات اجتناب ناپذیر هستند.

اما برخی مشکلات در جشن عروسی هست که ما می‌توانیم از قبل آن‌ها را پیش بینی کنیم و برای آن آمادگی داشته باشیم و یادمان باشد که این ها مشکلات کوچک و پیش پا افتاده ای هستند که در صورت بروز آن‌ها دنیا به آخر نخواهد رسید. بروز چنین مشکلاتی معمولا به دلیل اشتباهاتی است که خود زوج ها مرتکب می‌شوند.

جشن پلاس به همین منظور لیستی از اشتباهاتی که هر زوج می‌تواند در جشن عروسی خود انجام دهد تهیه کرده  است که از شما دعوت می‌کنیم با همراه باشید تا از این اشتباهات آگاه شوید.

گرسنگی کشیدن در روز عروسی

af6cfe16816297.562b1a8a90ae4 - مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!
مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!

روز جشن عروسی برای هر کس یک روز پر استرس، شلوغ و پر از دغدغه است. معمولا تمام روز عروسی یعنی از صبح تا آخر شب درگیر آماده شدن و برگزاری مراسم هستید. بسیاری از عروس خانم ها و آقا دامادها به خاطر استرس و مشغله در این روز چیزی نمی‌خورند که این غذا نخوردن یا به دلیل استرس جشن عروسی است یا به این دلیل است که به خاطر مشغله زیاد فراموش می‌کنند چیزی بخورند.

این کار اشتباه محض است و باعث  می‌شود شما یک عروس یا داماد بی حال و بی انرژی در جشن عروسی باشید چرا که گرسنگی باعث می‌شود قند خونتان کم شود. نیازی نیست حتما یک غذای مفصل یا یک وعده سنگین بخورید، کافی است کمی تنقلات یا آجیل در دستتان داشته باشید و آن را کم کم در حین انجام کارهایتان بخورید یا اگر خودتان فراموش می‌کنید بهتر است از کسی بخواهید که حواسش باشد شما در آن روز تغذیه درست داشته باشید.

حدو مرزها را مشخص نکردن

how to include mob stepmom in wedding day three laughing wedding 0316 horiz - مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!
مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!

نظرها و عقیده های مختلفی ممکن است در برگزاری جشن عروسی از طرف اشخاص مختلف دریافت کنیم که بیشترین این نظرات و عقیده ها از سمت خانواده ها اعمال می‌شود. به خصوص اگر هزینه های عروسی به عهده والدین باشد آن ها خود را محق می‌دانند تا در مورد جشن عروسی شما بیشتر اظهار عقیده کنند. بهتر است قبل از اینکه مشکلی از این بابت پیش بیاید، حدو مرزها را با رعایت احترام مشخص کنید و معلوم کنید که تا چه حد و در چه زمینه ای دیگران می‌توانند درباره برنامه ریزی و برگزاری جشن عروسی شما اظهار نظر کنند و در چه زمینه ای نمی‌توانند.

هماهنگ انتخاب نکردن دسته گل با لباس عروس

گل عروس - مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!
مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!

عروس خانم های زیادی هستند که بدون در نظر گرفتن لباس عروس خود دست گلشان را انتخاب می‌کنند و فراموش می‌کنند که زیبایی لباس عروس آن ‌ها را یک دسته  گل هماهنگ کامل می‌کند. بهتر است در هنگام سفارش دست گل برای جشن عروسی خود عکسی از لباس عروس را همراه خود  ببرید تا دست گلی که برایتان طراحی می‌کنند با آن هماهنگ باشد.

تنظیم غیر منطقی بودجه

3. 4 Hal Terpenting dalam Manajemen Keuangan Pasangan Baru 2 - مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!
مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!

یکی از اشتباهات مهم دیگری که معمولا زوج ها در جشن عروسی مرتکب می‌شوند برخورد غیر واقع بینانه و غیر منطقی با بودجه عروسیشان است. در زمان تنظیم بودجه نباید تنها هزینه برای هر نفر مهمان را محاسبه کنید بلکه باید هزینه پذیرایی، دیزاین، گل و غیره را نیز در نظر بگیرید. برنامه ریزی را در تنظیم بودجه فراموش نکنید.

گرفتن رژیم های سخت

بسیاری از افراد دوست دارند تا قبل از جشن عروسی خود به وزن ایده آلشان برسند و بهترین راه را گرفتن رژیم های سخت انتخاب می‌کنند و نزدیک به یک هفته مانده به عروسی این رژیم سخت را می‌گیرند و باعث آسیب به سلامت خود می‌شوند. اگر قصد گرفتن رژیم تا قبل از عروسی خود را دارید بهتر است این رژیم را در بلند مدت و با فاصله زیاد از روز جشن عروسی خود بگیرید.

توجه نکردن به مهمان ها

یکی از اشتباهات بزرگی که در جشن عروسی خیلی به چشم می‌آید نادیده گرفتن مهمان ها و نیاز آن‌ها است. اگر قرار است مراسم آتلیه یا عکاسی شما طول بکشد بهتر است حتما فکری برای سرگرم کردن مهمانان در این ساعات بکنید تا حوصله آن‌ها سر نرود. یادتان باشد که مهمانان شما ممکن است از مسیرهای دور یا حتی شهرهای دیگر آمده باشند، پس حواستان به مهمانان باشد.

تغییر بیش از اندازه ظاهر و چهره

don strange ranch boerne006 - مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!
مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!

بعضی عروس و داماده در روز جشن عروسی به دلیل آرایش و مدل مویی که انتخاب می‌کنند اصلا شناخته نمی‌شوند و شبیه خودشان نیستند. برای جشن عروسی طوری خودتان را درست نکنید که شبیه کس دیگری شوید و بهتر است همان آرایش همیشگی خود را چند درجه بیشتر داشته باشید. به فکر تغییرات بزرگ و اساسی در روز عروسی نباشید مثلا اگر همیشه موهای خود را پایین می‌بندید برای روز عروسی بالا نبندید شاید این سبک مدل مو اصلا به شما نیاید. در مورد آرایشتان هم بهتر است آرایشی را انتخاب کنید که ملایم و طبیعی است. طوری خود را آرایش کنید که اگر سال ها بعد عکس های جشن عروسی خود را نگاه می‌کنید تصور نکنید که او شما نیستید و یک غریبه است.

به مسائل پیش پا افتاده اهمیت دادن

worried bride 500x333 - مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!
مراقب این اشتباهات در جشن عروسی خود باشید!

چه فرقی می‌کند که در جشن عروسی شما دستمال سفره ها چه رنگی هستند یا دسر در بشقاب هایی که شما دوست ندارید سرو شود. مهمترین چیز در این روز خود جشن عروسی است. اهمیت دادن به مسائل پیش پا افتاده و جزئی می‌تواند باعث خراب شدن روز شما شود و برای لذت بردن هرچه بیشتر از جشن عروسی باید این مسائل را نادیده بگیرید.

 

برچسب ها
لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن