جذاب و خواندنیعروس

مدل کیف و کفش ست عروس

مدل کیف و کفش که ست هم باشند یا مدل کیف عروس که زیبا و مناسب باشه.

کیف عروس

هر زنی یا هر عروسی یه مدل کیفی دوست داره و تو اون سبکی که می پسنده، بیشتر روش رژه میره و زیاد به کیف های دیگه با مدل و سبک های دیگه اهمیت نمیده.
برای اینکه بتونیم برای عروسی کیف و کفش عروس مناسب پیدا کنیم باید بعضی چیزها رو معیار و ملاک قرار بدیم.

2 - مدل کیف و کفش ست عروس

مدل های کیف

به خاطر حسن انتخاب و کارهای جسورانه طراحان کیف، انواع مختلف کیف در بازار وجود داره که همه از یکیشون خوششون میاد و یکی از یکی جالب تر و زیباتر، چه از لحاظ فضای داخلی کیف و چه از لحاظ مدل و طراحی که روی کیف زده میشه.

کیفهای ذوزنقه ایی

طراحان بخاطر تکراری شدن و بوجود آوردن ترکیب تازه از مدل ذوزنقه ایی استفاده کردن، مدل ذوزنقه ایی طرفدار بیشتری نسبت به کیف های گرد و یا مستطیل داره. از سال گذشته این مدل کیف که دو زاویه بیرون رفته داره روی دور محبوبیت قرار گرفته و بیشتر زنان جوان و حتی میانسال هم از این مدل کیف خوششون اومده.
و شما هم میتونید با هر بودجه ای که دارین هر برندی که می پسندید رو انتخاب و نسبت به بودجتون خریداری کنید. این مدل کیف نسبت به مدل های دیگه بزرگ و جادارتر هم هست.

5 - مدل کیف و کفش ست عروس

کیفهای کوچک

دیگه باید برای مهمانی ها هم دنبال یه کیف کوچک و جمع وجور بود تا به راحتی بشه همه جا همراهمون کنیم و از سنگینی و بزرگیش اذیت نشیم. و باید تو کمد هر خانمی یه همچین کیف کوچک و جمع و جور وجود داشته باشه. تا موقع لزوم برای مهمونی ها اون رو تو دستش جا بده. این مدل کیف فقط برای مهمانی ها زیبا هستن و برای غیر مهمانی و بیرون زیاد کاربرد ندارن.

7 - مدل کیف و کفش ست عروس

کیفهای دسته دار کوچک

این مدل کیف برای اینکه دسته های کوچک دارن و روی دوش حمل میشن مورد توجه خیلی از خانم ها قرار میگیره. بهتره بگم که این مدل کیف باعث میشه که تیپتون همیشه فاخر و آراسته باشه. این مدل هم از نوع رسمیش موجود هست و هم غیر رسمی، و میشه با لباس های اسپرت و هم با لباس های رسمی ست کرد.

این مطلب هم عالیه:
اثرات خواب روی زیبایی

کیفهایی با حلقه فلزی

امروزه تو بیشتر فروشگاه ها کیف هایی با حلقه فلزی برای فروش موجود هست و فروش قابل توجهی داره و میتونیم این توصیه رو به شما کنیم که این تجربه تازه رو برای روز هاتون انجام بدین.

8 - مدل کیف و کفش ست عروس

کیفهایی با نقش پوست حیوان

اگه اون هایی که از مدل و طرح های گلی گلی خوششون نمیاد و چشماشون این مدل طرح رو نمیگیره پیشنهاد میکنیم که از طرح پوست نقش حیوان ها استفاده کنید. مثل نقش پوست مار و یا پوست نقش کرگدن و….

مدل کیفهای عروس

حالا که در مورد انواع کیف چیزهایی رو فهمیدیم بهتره که به سمت کیف های عروسی بریم و ببینیم چه مدل کیف عروس برای جشن عروسی مناسب هست.

برای انتخاب کیف مناسب عروس بهتره کیفتون رو زیاد بزرگ انتخاب نکنید. چون کیف بزرگ بدردتون نمیخوره. چون شما فقط پول شاباشی که میگیرین رو توش قرار میدین. لازم نیست وسیله ایی رو توش بذارین و همراهتون کنید.
کیف بزرگ برای عروس خانم ها وجه زیبایی نداره و باعث میشه از وقار تون هم کم بشه.
بهتره که عروس خانم ها کیف هایی با بند بلند استفاده نکنند و اگه میخواید می تونید بندش رو کوتاه کنید. پس بهتره به سایز کیفتون موقع خرید حتما دقت کنید.

حتی برای خودتون هم شاید خیلی مسخره باشه که یه عروس رو دوشش کیف با بند بلند قرار بده.
در موقع انتخاب کیف عروس بهتره به وزن کیف هم دقت کنید و ببینید وزن کیفتون زیاد نباشه. چون موقع جشن حمل اون کیف براتون دردناک هست و دچار مشکل باهاش میشین.

1 - مدل کیف و کفش ست عروس

برای افرادی که قد بلند دارن میتونیم بگیم که هر مدل کیف عروسی که می پسندن میتونن انتخاب کنن و بگیرن. چون همه مدل کیف به این افراد میاد.
بهتره الان که، در مورد کیف ها و کیف عروس مطالبی رو فهمیدیم بهتره که نکته هایی در مورد ست کردن کیف و کفش عروس هم یاد بگیریم تا بتونیم یه انتخاب عالی داشته باشیم.

این مطلب هم عالیه:
نکات مهم و اصلی آرایش داماد مخصوص روز عروسی

نکاتی برای ست کردن کیف و کفش

هماهنگی طرح و رنگ: یکی از اصولی ترین و راحترین کار برای ست کردن کیف و کفش هماهنگ کردن رنگ و طرحش هست. منظورم اینه که اگه رنگ سفید برای کفشتون انتخاب کردین کیفتون هم باید هیمن رنگ سفید باشه. یا اگه طرح کفش از نگین استفاده شده باشه خوبه که روی کیف هم نگین کار بشه و اگه کفشتون رو حالت درخشنده میگیرین کیفتون هم از مواد درخشتده استفاده شده باشه تا با هم همخونی داشته باشه.

جنس کیف عروس :

جنس کیف و کفش عروس هم باید ست هم باشه. اگه جنس کفش از کنف و جیر هست بهتره جنس کیف هم از جنس جیر و کنف باشه.
مدل هایی که از نظر جنس با هم تضاد دارن وقتی در کنار هم قرار میگیرن خیلی محسوس فرقشون دیده میشه. پس بهتره دنبال تضاد بین جنس کیف و کفش نباشید و باید هر دو از یه جنس باشه.

6 - مدل کیف و کفش ست عروس

ست لباس عروس با کیف و کفش

بهتره از ست کیف و کفش با لباس عروستون غافل نشید. بهتره رنگ کیف و کفشی که انتخاب می کنید با لباس عروستون هماهنگی داشته باشه.
اگه لباس عروس شاین دارین، بهتره کیف و کفشتون هم حالتی درخشنده داشته باشه و یا نسبت به لباستون کفشتون پاشنه بلند باشه یا نه، کیفتون زیادی کوچیک باشه و یا متناسب.
اگه لباستون طرح خاصی کار شده بهتره روی کیفتون هم از این طرح وجود داشته باشه.

3 - مدل کیف و کفش ست عروس

ست کردن کیف و کفش با مو

شاید براتون سوال باشه که کیف و کفش چه ربطی به مو داره. براتون بگیم که از وسایلی که روی آرایش موهاتون کار شده بهتره که روی کیف و کفشتون هم باشه. مثلا اگه از مواد درخشنده و یا گل برای تاج گل استفاده کردین بهتره روی کفشتون و کیفتون هم از این ترکیب استفاده کنید. تا جلوه زیباتری داشته باشین. بهتره سلیقه شخصیتون رو فراموش نکنید و با کمی خلاقیت خودتون رو با شکوه توی جشنتون نشون بدین.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا