آرایش و میکاپ عروسدامادکت و شلوار داماد

مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی

کدام مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی مناسب است؟

کفش داماد

هر عروس و دامادی دوست داره که بهترین جشن عروسی رو داشته باشه و بخاطر اینکه یه شب رویایی برا خودش بسازه باید توی انتخاب وسایلش دقت کافی رو بکنه. انتخاب کردن یه کفش دامادی مناسب هم از این قاعده جدا نیست. کفش که با کت و شلوار هماهنگی داشته باشه. و از همه مهمتر راحتی مدل کفش داماد هست .
شما به عنوان داماد فقط یه جا نمی شینید بلکه همش توی رفت و آمد و خوش آمد گویی هستین پس باید یه کفشی رو انتخاب کنید که از همه لحاظ راحت باشین و در آخر جشن پا درد نگیرین.
برای این که بتونید کفش مناسب رو بخرین بد نیست که این نکات رو هم بدونید.

جنس کفش

12 - مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی

انواع مختلف جنس کفش توی بازار هست ولی برای اینکه بتونید تو عروسیتون عالی باشین بهتره از کفش هایی که از جنس چرم هستند استفاده کنید. چون باعث میشه با کتی که می پوشین به راحتی ست بشه. و اگه بتونید از چرم طبیعی استفاده کنین هم از زیباییش لذت میبرین و هم تا آخر جشن پاهاتون راحت هستن و اذیتتون نمیکنه.
کفش های چرم کلا دو مدله یا مات هست و یا براق. که می تونید نسبت به نوع پارچه ایی که کت تون داره یکیش رو انتخاب کنید و بگیرین.
وقتی برای خرید کفش میرین فقط به طرح جذاب و زیباش نباید توجه کنید. راحتی کفش یکی از نکاتی هست که باید بهش توجه کنید . تا وسط جشن مجبور به کندن کفشتون نشید و از انتخابتون ناراحت نشید.

رنگ کفش

13 - مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی

برای اینکه بتونید بین کت و شلوار و کفشتون هماهنگی ایجاد کنید بهتره کفشتون رو همرنگ کت و شلوارتون انتخاب کنید تا ظاهرتون رو شیک تر نشون بده.
کلا برای کفش داماد دو رنگ استفاده میشه یا قهوه ایی هستند یا مشکی. کفش های زرشکی و یا کرم هم میپوشن ولی این دو تا برای کت و شلوارهایی که به این رنگ نزدیک هستند استفاده میشه و خیلی کم از این مدل کت و شلوار و یا کفش استفاده میکنند.
اما کفش های مشکی و قهوه ایی با هر رنگ و مدلی هارمونی داره. و اگه کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید برای جشنتون می پوشین رنگ کفشتون رو هم مشکی انتخاب کنید، تا جلوه زیباتری داشته باشین. و اگه کت و شلوار آبی انتخاب کردین تا در جشن تون بپوشیدش بهتره که کفشتون قهوه ایی باشه. و با کت و شلوارتون ستش کنید.

این مطلب هم عالیه:
انتخاب لباس عروس

مدل های کفش

11 - مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی

امروزه برای اینکه فروشنده های کفش با هم رقابت کنند و فروش بیشتر و بهتری داشته باشن مدل های متنوعی رو به بازار آوردند.
اکثر آقایون برای خرید کفش دنبال کفش هایی میرن که ساده باشه. ولی اگه یه کفش کلاسیک با دوخت های ظریف انتخاب کنید میتونه استایل تون رو زیباتر کنه.
موقع خرید کفش داماد حتما به کت و شلوار و به خصوص کرواتتون توجه کنید. ببینید اگه کت و شلوار و کروات ساده هستند کفشتون رو هم ساده و هم میتونید طرح دار انتخاب کنید. تا باهم هماهنگ باشند و استایل تون رو به زیبایی به رخ بکشه. اگه کفشتون طرح دار باشه میتونه شما رو از یه نواختی جدا کنه.
حالا با این توضیح بهتره در مورد انواع کفش ها بگیم.

مدل کفش لوفر

.jpg - مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی

مدل کفش مردانه لوفر خیلی راحت و اسپرت تر هست و برای کت و شلوار رسمی مناسب نیست. ولی بیشتر آقایون از این مدل به خاطر راحتیش خوششون میاد از ویژگی های این کفش اینه که: معمولا پاشنه کوتاه هستند، اطراف مچ پارو نمی پوشونه، و زبونش کوتاه تر از بقیه کفش هاست.

مدل کفش داماد دربی

.jpg - مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی

یکی دیگه از کفش های کلاسیک کفش دربی هست. بخاطر طرح دار بودنش به راحتی می تونید با هر کت وشلواری ستش کنید. این مدل کفش اغلب طرح های ظریف و به شکل دوخت هستند که کفش رو زیبا میکنه.
بخاطر همین بهترین گزینه برای آقا داماد‌‌‌‌ هاست و اگه شما هم دوست دارین تو شب عروسیتون متمایزتر باشین بهترین انتخاب میتونه این باشه.

کفش فانتزی

16 - مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی

خیلی از زوج ها برای پیش فیلم و عکاسی تو آتلیه و باغ دوست دارند با لباس فانتزی و کفش فانتزی ظاهر بشن تا با روز عروسیشون فرق کنن.
بخاطر اینکه بتونید با نامزدتون هماهنگ باشید و یه روز جالب رو بسازید، شما هم با نامزدتون در لباس و کفش ست باشین و برای اینکار می تونید از لباس و کفش فانتزی استفاده کنید. به دنبال کفش هایی مثل آلستار برین و رنگ اون رو با کفش نامزدتون ست کنید و با اینکار لذت و شادی رو به خودتون و نامزدتون هدیه کنید.

این مطلب هم عالیه:
جایگاه عروس و داماد

مدل کفش داماد ورنی

2 - مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی

بهتره برای خرید کفش داماد سراغ کفش های جیر نرین. کفش هایی از جنس ورنی می تونه انتخاب خوبی برای شما باشه. که میشه این مدل کفش رو زیر گروه کفش های آکسفورد دونست و یه سبک کلاسیک هم داره که به زیبایی کت و شلوارتون اضافه میکنه.
بهتره دنبال کفش هایی که سگک دارن نرید. چون اصلا مناسب این جور جشن ها نیست و بهتره دنبال کفش هایی که با بند بسته میشن برین. چون به راحتی اون رو باز و بسته می کنید. چون به حالت گشاد یا تنگ میشه دربیاد. و پای شما رو اذیت نمیکنه.

انتخاب کفش دامادی با توجه به قد

 

قد هم میتونه توی انتخاب کفش موثر باشه. مثلا اگه قد تون بلند و کشیده هست. میتونید از مدل کفش داماد ی استفاده کنید که پنجه های گرد دارن. این مدل کفش داماد بسیار مناسب تر از مدل کفش داماد با پنجه های نوک تیز هستند. میتونید کفشی رو انتخاب کنید که این مدلی هست.
و اگه قد کوتاهی دارین و با قد همسرتون یکی هستین. بهتره که از کفش هایی که پاشنه مخفی دارن استفاده کنید تا کمی شمارو کشیده تر کنه و هم از همسرتون بلند تر باشین.
بهتره هیچ وقت موقع خرید کفش دامادی به سراغ کفش های نوک تیز نرین و به جای اون کفش هایی که پنجه گرد دارن رو انتخاب کنید.

آخرین نکات در مورد انتخاب مدل کفش داماد

.jpg - مدل کفش مردانه مناسب برای انتخاب مدل کفش دامادی

و برای اخرین حرفا می تونیم بگیم که همون قدر که انتخاب و سلیقه برای کت و شلوار مهم هست. برای کفش دامادی هم باید این نکات رو دقت کنید. و مهم باشه که کفش دامادی با کت و شلوارتون هماهنگی داشته باشه.
شما میتونید با کمی هزینه بیشتر مدل کفش مردانه ای رو انتخاب کنید که هم توی عروسی به کت و شلوارتون بیاد و هم بتونید اون رو تو مراسم های دیگه استفاده کنید.
سعی کنید کفشی رو انتخاب کنید که کمی پاشنه داشته باشه. کفش داماد تخت برای همچین مجالسی زیبا نیست و نمی تونه وقارتون رو به خوبی نشون بده.
بهتره برای کت و شلوارتون از مدل اکسفورد و یا دربی استفاده کنید. چون این مدل کفش ها با بیشتر کت و شلوار ها هماهنگی دارن.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا