عروسلباس عروس

مدل لباس عروس پرنسسی برای عروسهای سخت پسند

اگر یک تازه عروس هستید و به زودی قرار است که جشن عروسی خود را برگزار کنید، بی شک به دنبال لباس عروس هم بوده اید. یکی از مدل های پر طرفدار لباس عروس، لباس عروس پرنسسی است. حتما کلمه ی پرنسس را در زمان کودکیتان زیاد شنیده اید. در اکثر کارتون ها و داستان های کودکانه، پرنسسی وجود داشت که با لباس های پر زرق و برق و پفی، به این سو و آن سو میرفت. شاید اینکه بخواهید لباس عروسیتان مدل پرنسسی باشد، برگرفته از تخیلات کودکی و آرزوهای کودکان شما باشد!

لباس2 - مدل لباس عروس پرنسسی برای عروسهای سخت پسند

طراحی مدل پرنسسی بیشتر به خاطر همین انیمیشن ها و داستان ها بوده و طراحان با توجه به سلیقه ی متقاضیان خود به این سمت روی آوردند و البته و صد البته هم بسیار پر طرفدار بوده این مدل پرنسسی رویایی!

مدل پرنسسی لباس عروس، پرنسس انگلستان

از معروفترین مدلهای لباس عروس، میتوانیم به لباس عروس پرنسس میدلتون اشاره کنیم. که بسیار مورد پسند واقع شد و طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. همچنین پرنسس میدلتون به عنوان خوش پوش ترین زن بریتانیایی معروف شده است و این لقب را از آن خود کرده است.

لباس7 - مدل لباس عروس پرنسسی برای عروسهای سخت پسند

همانطور که می دانید لباس پرنسسی دارای مدلهای زیادی است. اما مهمترین فرق لباسهای پرنسسی که بسیار مشهود است، دامن لباس پرنسسی است. این لباسها دارای دو نوع دامن کوتاه و دامن بلند هستند.

مدل پرنسسی کوتاه

بعضی از عروس خانم بر سر این دوراهی می مانند که کدام مدل را انتخاب کنند. مدل پرنسسی کوتاه؟ یا مدل پرنسسی بلند؟

این مطلب هم عالیه:
ایدهای جالب برای سورپرایز کردن ساقدوش عروس

لباس6 - مدل لباس عروس پرنسسی برای عروسهای سخت پسند

در واقع هر دو مدل به قدری زیبا هستند که نمیتوان از هیچکدام چشم پوشی کرد. اما باید بگوییم که مدل پرنسسی کوتاه این قابلیت را دارد که بلند هم شود. بله این امکان وجود دارد که دامن کوتاه به دامن بلند تبدیل شود. در واقع یک دامن بلند پفی جداگانه وجود دارد که میتوان به راحتی به لباس عروس دامن کوتاه وصل کرد و در طی جشن با دو ظاهر و لباس متفاوت ظاهر شد.

جدا کردن این دامن هم بسیار راحت است و عروس خانم به راحتی می تواند دوباره به شکل قبل خود برگردد و لباس دامن کوتاه ظاهر شود.

انتخاب لباس مناسب

چهره

انواع لباس پرنسسی وجود دارد که شما با توجه به مسائل مختلف باید تصمیم بگیرید که کدام برایتان بهتر است. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در نوع و مدل لباس عروس پرنسسی ساختار چهره ی شماست. شما باید با توجه به ساختار چهره خود یک لباس مناسب را انتخاب کنید.

لباس4 - مدل لباس عروس پرنسسی برای عروسهای سخت پسند

محل برگزاری عروسی

همچنین محل برگزاری عروسی هم مناسب است. اگر مکان کوچک است باید بدانید که لباسهای بسیار پف دار و بزرگ، میتوانند شما را آزار دهند و موجب خستگی و کلافگی شما شوند.

یا مثلا اگر مراسم در باغ است باید دنباله ی لباس را کم کنید چرا که ممکن است به هر جایی گیر کند. اگر در تالار است به این نکته توجه کنید که بخاطر حجم زیاد پارچه در لباس عروس پرنسسی ممکن است شما گرمتان شود.

لباس3 - مدل لباس عروس پرنسسی برای عروسهای سخت پسند

اندام

اندام شما هم بسیار مهم است. در انتخاب هر لباسی به اندمتان نگاه کنید. شما نمیتوانید مدلهای کمر باریک را برای عروس های چاق انتخاب کنید. یا مدلهایی با پف بسیار برای عروس های لاغر، باعث بیشتر لاغر نشان دادن عروس میشوند و به نحوی عروس در لباس گم میشود. اما لباس با پف متعادل مناسب این افراد خواهد بود.

این مطلب هم عالیه:
مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاب

لباس1 - مدل لباس عروس پرنسسی برای عروسهای سخت پسند

کمک گرفتن از مزون دارها

اگر باز هم انتخاب درست لباس عروس پرنسسی برایتان سخت است، از مزون دارها یا طراحان لباستان کمک بگیرید. با توجه به تجربه و مهارت خود بهترین کمک به شما هستند. چه بسا که عروس خانم های زیادی را دیده اند و به خوبی از مشکلات این لباسها آگاهند و با توجه به تجربیاتشان میتوانند بهترین راهنما برای شما باشند.

لباس8 - مدل لباس عروس پرنسسی برای عروسهای سخت پسند

هزینه

یکی دیگر از المان های انتخاب لباس عروس پرنسسی هزینه است. مسلما لباس پر زرق و برق تر و پف دارتر گرانتر هم است. اگر هزینه ی زیادی ندارید بهتر است سراغ لباسهایی بروید که پف کمتر و زرق و برق کمتری دارند. همچون میدلتون که بسیار مناسب و خانمانه هم است.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا