لباس عروس

مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

جشن پلاس: مدل لباس عروس هر سال با سال‌ قبلش فرق دارد. طراحان این حوزه علاقه‌ی زیادی دارند دل هر عروسی را با هر سلیقه‌ای به دست بیاورند. برای همین هم هر سال متنوع‌تر از سال قبل طراحی می‌کنند. اگر دوست دارید بدانید امسال، طراحان چه خواب‌هایی برای لباس عروس‌ها دیده‌اند و در فشن شوهای بزرگ دنیا (Fashion Show) چه خبر است، این مطلب که بر اساس مقاله‌ای در سایت Brides (عروس‌ها)  تهیه شده، کمک‌تان می‌کند.

مدل لباس عروس سیاه و سفید

یکی از مدل‌های لباس عروس امسال، لباسی است که در آن‌ رنگ سیاه به کار رفته است. طراحان حتی پایشان را از این هم فراتر گذاشته‌اند و لباس‌هایی سراسر مشکی طراحی کرده‌اند که از قضا بعضی از عروس‌های کشورهای دیگر آن‌ها را پسندیده‌اند! در مدل‌های سیاه و سفید معمولا یا تمام لباس سفید است و کمربند مشکی دارد یا مثل مدلی که در تصویر می‌بینید گلدوزی‌های ریز و درشت سیاه مهمانش شده‌اند.

black on wedding dresses - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

شنل‌ سفیدها

در کشور ما معمولا استفاده از شنل عروس برای این است که حجاب جلوی نا‌محرم حفظ شود. حالا ترندی (Trend) در دنیا راه افتاده است که حکایت از حضور انواع و اقسام شنل‌ها بر شانه‌ی عروس خانم‌‌ها می‌کند.

caplets - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

عروس شلوار پوش

استفاده از کت و شلوار سفید برای عروس می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای مراسم عقد یا عروسی در فضای باز یا سایر شرایط ویژه باشد. اما امسال طراحان قید شرایط ویژه را زده‌اند و از به کار بردن انواع و اقسام مروارید دوزی و سنگ دوزی روی شلوار عروس مضایقه نکرده‌اند.

bride wearing trousers - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

جالب است بدانید در بسیاری مدل‌ها شلوار عروس بدون کت و با تاپ یا بلوز پوشیده می‌شود. تیر آخر هم قرار دادن تور، به عنوان دنباله، پشت شلوار عروس است!

این مطلب هم عالیه:
لباس سفید عروس بهترین رنگ برای لباس عروس

Bride trousers - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

عروسی در آسمان‌ها

در فرهنگ غربی رسمی وجود دارد که عروس در روز عروسی‌اش باید یک وسیله آبی داشته باشد، مثل یک سنجاق موی آبی. گویا طراحان مدل لباس عروس ، این نکته را سرمشق خودشان کرده‌اند و به جای یک وسیله‌ی آبی کوچک، کل لباس عروس را به رنگ آبی آسمانی طراحی کرده‌اند که از قضا خوب هم از آب در آمده‌ است.

blue wedding dress - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

بازگشت مرواریدها

یک عالمه از مدل لباس عروس های امسال، میزبان مرواریدها شده‌اند. طراحان مطرح، استفاده از مرواریدهای ریز و درشت، سفید و سیاه و متنوع را در بسیاری از مدل‌هایشان سر لوحه قرار داده‌اند.

pearls in wedding dress - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

گیپورهای هیجان انگیز

استفاده از گیپورهای شبیه عکس زیر در لباس عروس، آدم را یاد دهه‌ی سی و چهل می‌اندازد، البته این تصور از سال‌های دور به 2017 هم سرایت می‌کند چون امسال، مدل لباس عروس گیپوردار مد شده است. آن‌ هم نه با گیپورهای ظریف و طرح‌های ریز بلکه با طرح‌های درشت و پارچه ضخیم‌تر.

lace - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

حضور طرح‌های برجسته

طرح‌های برجسته روی پارچه لباس عروس درست مثل لباس دامادی 2017، حضور دارد. آن دسته از طراحان ساختار شکن حتی خلاقیت بیشتری به خرج داده‌اند و گل‌های بزرگ پارچه‌ای را روی لباس‌ها دوخته‌اند.

s d dress - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

من پاپیون هستم!

پاپیون‌های خیلی بزرگ روی لباس عروس‌ها جا خوش کرده‌اند و تبدیل شده‌اند به یکی از ترندهای 2017. این ترند به خصوص چشم عروس‌های جوان‌تر را گرفته است.

Bride wearing big bows - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

دستکش‌های بلند بالا

خیلی وقت بود که استفاده از دستکش برای عروس‌ها جایگاهش را از دست داده بود ولی امسال این ترند دوباره برگشته و جایگاهش را با قدرت تمام پس گرفته است. اگر لباس عروستان دکلته است از دستکش بلند کمک بگیرید و در غیر این صورت سراغ دستکش‌های کوتاه سفید بروید. دقت هم داشته باشید که بین سفیدی دستکش و لباستان کوچکترین اختلافی نباشد.

این مطلب هم عالیه:
۱۰ نکته‌ای که قبل از رفتن برای خرید لباس عروسی باید بدانید

Gloves - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

دامن‌های ریشه‌دار

یکی از انواع مدل لباس عروس که برای عروس‌های توپر مناسب است، دامن‌هایی است که پایینشان حالت ریش ریش و لَخت دارد. این مدل‌، به رنگ‌های سفید و نقره‌ای روشن در فشن شوهای زیادی دیده شده‌ است.

fringe dress - مدل لباس عروس های امسال را بشناسید

لباس عروس یقه اسکی!

لباس‌ عروس‌هایی با یقه‌های سه سانتی‌متری و بلندتر به بازار داغ ملزومات جشن ازدواج پیوسته‌اند و جای خودشان را در دل خانم‌هایی با گردن‌های بلند و کشیده باز کرده‌اند. خانم‌هایی که گردنشان کوتاه است یا غبغب بزرگی دارند نباید سراغ این مدل‌ها بروند.

بیشتر بخوانید : عروس ، باید و نبایدهای قبل از جشن

لباس عروس کوتاه

چند سال پیش نوعی مدل لباس عروس مد شده بود که پشت آن بلند و جلویش کوتاه بود. امسال مدلی مد شده که تماما کوتاه است. استفاده از مدل‎‌های یقه قایقی و سر شانه‌هایی که با لباس عروس پوشیده نشده‌اند، مد دیگر امسال است.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا