دسته گل عروسعروس

مدل دسته گل عروس

چه مدل دسته گل عروس هایی میشه برای دسته گل عروس سفارش داد؟

ایده برای داشتن دست گل زیبا

چه مدل دسته گل عروس هایی میشه برای دسته گل عروس سفارش داد؟ میشه از انواع گل ها برای یه دسته گل عروس استفاده کرد؟ چه رنگی برای دسته گل عروس مناسبه؟
اینها سوال هایی هست که بیشتر عروس خانم ها تو ذهنشون دارن و دوست دارن دسته گل عروسیشون از هر نظر عالی باشه. پیش خودشون میگن که چرا من نباید تو شبی که بهترین جشن زندگیم رو میگیرم اون دسته گلی که دوست دارم رو نداشته باشم. من دوست ندارم، بعدها برای اینکه نتونستم بهترین ها رو انتخاب کنم احساس بدی داشته باشم.
ما به ایده هایی که اینجا میخوایم بهتون بدیم میتونیم یکم از این احساس ها رو ازتون دور و کم کنیم، شما میتونید در ایده هایی که در پایین براتون میاریم به راحتی مدل، رنگ و… دسته گل عروستون رو انتخاب کنید با ما همراه باشین، تا کمی از استرستون کم بشه.

نکته ها و ایده هایی برای انتخاب درست دسته گل عروس

توجه به سلیقه ی خودتون

6 - مدل دسته گل عروس

_اول ببینید خودتون به چه رنگ هایی علاقه دارین، رنگ های روشن مثل صورتی و یا رنگ های تند مثل قرمز. اگه رنگ های روشن و ملیح رو دوست دارین میتونید ازشون استفاده کنید. و یا میتونید با رنگ لباس نامزدی یا عروسیتون ست کنید. یعنی هر رنگی که لباستون هست شما هم میتونید همون رنگ لباس یا تضادش رو انتخاب کنید تا جلوه قشنگ تری داشته باشین زیباتر هم به نظر برسین.

توجه به فصلی که هستید

_ برای انتخاب مدل دسته گل عروس ببینید تو چه فصلی هستین و نسبت به فصلتون به راحتی میتونید دسته گلتون رو انتخاب کنید. تو هر فصلی یه سری گل و مدل رو می تونید تو بازار پیدا کنید و ببینید تو اون فصل مد هستند یا نه. اینو در نظر بگیرین که هر گلی رو نمی تونید طبیعیش رو تو هر فصلی که می خواین پیدا کنید. هر گلی مختص به فصل خودش هست و در همون فصل زیبایی خیره کننده داره. و تو فصل دیگه زیاد جذاب نیست.

اگه براتون هزینه دسته گل مهمه میتونید دسته گلتون رو تو فصل خودش انتخاب کنید تا هزینه کمتری برای شما داشته باشه. مثلا گل لیسکنطوس در بهار و تابستان زیادتر هست و در فصل زمستان خیلی کم وجود داره. یا گل نرگس تو فصل زمستان بیشتر هست و در فصل تابستان کمتر.

2 - مدل دسته گل عروس

به سبک و تیپ خودتون توجه کنید

_ شما اگه یه فرد ساده پسند باشین می تونید با چند شاخه گل و یه روبان دورش یه مدل دسته گل عروس ساده و در عین حال زیبا داشته باشین. یا اگه یه فردی هستین که از شلوغی خوشش میاد میتونید از چند مدل گل و یا شاخه های بیشتر استفاده کنید. این مدل هم در طرح خودش متفاوت و زیبا به نظر میرسه.
این رو میخوایم بگیم که با هر سبک و تیپی که هستین می تونید به راحتی دسته گل مورد پسندتون رو انتخاب کنید. بدون اینکه دردسر سادگی یا شلوغی رو داشته باشین. کلا دسته گل از یه مدل گل میتونه شروع بشه و به چند نوع گل و شاخه اضافه تر ختم بشه. فقط به نوع گلی که دوست دارین فکر کنید تا اون گلی که می پسندید رو، به صورت دسته گل عروس داشته باشین.

این مطلب هم عالیه:
در انتخاب لباس عروس برای افراد چاق به این موارد دقت کنید

ست کردن دسته گل

_ اگه خیلی دوست دارین مدل دسته گل عروس خودتون رو ست کنید، می تونید با گلهای ماشین عروس و گل آرایی که تو مراسم جشنتون انجام میشه ست کنید. یا حتی می تونید دسته گل عروستون رو با کیکتون هم ست کنیدش.

سنگینی دسته گل

_ حواستون رو جمع کنید تا موقعی که میخواین مدل دسته گل عروس رو انتخاب کنید، دسته گلتون سنگین نباشه. تا وقتی که میخواین تو دستتون چند ساعتی بمونه دستتون خسته نشه و برای سنگینی دسته گل کلافه نشین.

توجه به سالم موندن دسته گل

گل 2 - مدل دسته گل عروس

_ بهتره وقتی دسته گل رو برای عکاسی بدست میگیرین سعی کنید زیاد جلوی نور خورشید نمونه و یا زیاد تکونش ندین تا وقتی که به سالن جشن میاین دسته گلتون سالم و با طروات باشه. نه یه دسته گل پلاسیده و پژمرده.

ست کردن آرایش عروس با دسته گل عروس

_ شما می تونید با آرایشگرتون حرف بزنید تا از رنگ و نوع گلی که تو دسته گلتون استفاده کردین برای میکاپ و آرایش موهاتون ازش ایده بگیره و استفاده کنه.

توجه به قد عروس خانم

_ بهتره اگه قد کوتاهی دارین یه مدل دسته گل عروس کوچک و جمع و جور داشته باشین تا قدتون رو نشون نده. اگه قد بلندی دارین دسته گل بزرگ و یا گل های بزرگ برای دسته گلتون خیلی شما رو زیبا میکنه.

دسته گل ترکیبی یا یه دست؟

گل - مدل دسته گل عروس

_ دسته گل های عروسی هم هستن که یه دست اگه باشن، خیلی خوشگل میشن مثل گل رز، ارکیده، شیپوری، ولی نمیشه اینو در مورد تمام دسته گل های ترکیبی بگیم که دست گلهای ترکیبی نازیبا هستن، حتی دسته گل های ترکیبی هم زیبایی خودشون رو دارن و نمیشه به راحتی ازشون گذشت.
دسته گل های ترکیبی این خوبی رو دارن که میشه ما بین گل های اصلی از گلهایی که قیمت پایین تری دارن استفاده بشه تا هزینه دست گل عروستون کمتر بشه.

این مطلب هم عالیه:
چطور استرس مان را در روز عروسی کنترل کنیم و از این روز لذت ببریم

بهتر اینم اضافه کنم که مدل دسته گل عروس که با گل های ترکیبی درست میشه، از نظر دسته گل های یه رنگ این خوبی رو دارن که رنگ و رخ بهتری نسبت به دسته گل یه دست دارن. مثل زنبق، زنبوری، کرزنتیا، داوودی، عروس هلندی، السترو مریا و…

یا میتونید از گلهایی که رنگ های پرنگ تری دارن و شادتر هستند استفاده کنید. تا به لباستون زیبایی فاخری بده و شما رو دو چندان زیباتر کنه. مثل قرمز، بنفش، زرد، زرشکی، آبی، صورتی پرنگ، نارنجی از این دسته رنگ ها میتونه باشه.
شما میتونید بجای استفاده کردن از دسته گل هایی که معمولی شده و بیشتر عروس ها ازش استفاده کردن، میتونید از دسته گلهایی که دنباله دار هستن استفاده کنید.  عروس های کمتری از این مدل ایده گرفتن و اینکار رو انجام دادن. بخاطر همین با انتخاب این نوع دسته گل عروس می تونید خاص باشین.

مدل دسته گل عروس دستبندی

4 - مدل دسته گل عروس

_ شما میتونید از دسته گلهایی که به صورت دستبند هستن و به مچ دست وصل میشن انتخاب کنید. برای این مدل دسته گل عروس میشه از گلهای ریز و کمی هم از درشت استفاده کنید. این مدل دسته گل هم در نوع خودش میتونه خاص باشه و شما رو خاص تر و زیباتر نشون بده.

دسته گل توپی

_ یه مدل دسته گل عروس دیگه که میشه پیشنهاد داد، دسته گلهایی هستن که به صورت توپ هستند. این مدل دسته گل با گلهای رز حالا به هر رنگی که دوست دارین بسیار زیبا هستن و به وسیله ی روبانی که از بین گلها رد شده میشه اون رو در دست آویزان نگه داشت و یا حتی میتونید مثل کیف رو سرشونتون آویزون کنید.

5 - مدل دسته گل عروس

بهتره دوباره اینو بگم که هر مدل و هر نوع گلی که انتخاب میکنید حتما به سلیقه شخصی خودتون هم نگاه کنید، ببینید دسته گل انتخابیتون از نظر گل و مدل به سلیقتون میاد یا نه. تا در آینده با دیدن فیلم و عکس عروسیتون احساس ناراحتی و پشیمانی برای انتخابتون نداشته باشین.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا