جذاب و خواندنیعروس

ماه عسل رویایی یه مسافرت دونفره عالی

نکات مهم برای یه ماه عسل رویایی

ماه عسل

هر عروس و دامادی دوست دارن بعد جشن ازدواجشون یه مسافرت دونفره یعنی ماه عسل داشته باشن. به یه ماه عسل رویایی و زیبا برن. حالا شده دو روز هم باشه ولی میخوان این اتفاق براشون بیافته.

ولی امروزه دیگه همه میدونیم یه همچین سفری رو نمیشه رفت با این اوضاع اقتصادی که پیش اومده. مگر اونهایی که وضع مالیشون عالی هست و یا برای ازدواجشون برنامه ریزی داشتن و تونستن پولی برای این مورد پس انداز کنن.

عسل6 - ماه عسل رویایی یه مسافرت دونفره عالی

حالا اگه تونستیم ماه عسل بریم باید قبلش یه برنامه ریزی داشته باشیم.

برای قدم اول جایی که دوست داریم رو انتخاب کنیم. جایی که هردو دوسش دارین و بهتون خوش میگذره. مهم نیست که کجا برین تو خارج از کشور برین یا توی کشور خودمون مسافرت برین. مهم اینه که هزینش رو داشته باشین و جایی که میرین به سلیقتون بیاد. با هم مشورت کنید تا ببینن کجا میرید چون تو دوران نامزدی شناخت نسبی نسبت به روحیات همدیگه دارین و وجه تشابه ایی بینتون حتما پیدا میشه.

مراقب هزینه هاتون تو این مسافرت دونفره باشید

2 - ماه عسل رویایی یه مسافرت دونفره عالی

پولی که برای این کار در نظر گرفتین رو حتما مد نظر داشته باشین. در هنگام انتخاب هتل و بلیط قطار یا هواپیما دقت کافی رو داشته باشین تا بتونید بهترین بلیط و هتلی رو که میشه گرفت رو بگیرید. هزینشم به جیبتون بخوره! یا منتظر تورهای لحظه ایی باشین چون تفاوت قیمتی فاحشی دارن. منظور از تورهای لحظه ایی  فقط بخاطر خسیسی نیست. بلکه اگه بتونید یه همچین چیزی رو پیدا کنید یه نوع زیرکی به حساب میاد.

این مطلب هم عالیه:
ساقدوش عروس

در دورانی که توی ماه عسل هستید زیاد خسیس نباشید. اگه بخواین توی مسافرت خسیس بازی در بیارین ممکنه اصلا به دونفرتون خوش نگذره. بخاطر اینکه بتونید توی این سفر خوش باشین در زمان جشن عروسیتون از بعضی هزینه هاتون کم کنید و روی هزینه ماه عسلتون بزارین تا دلشوره کم آوردن هزینه رو نداشته باشین. و یه ماه عسل رویایی داشته باشید.

فصل مناسب رو انتخاب کنید

.jpg - ماه عسل رویایی یه مسافرت دونفره عالی

به فصلی که میخواین ماه عسل رویایی تون رو برید خیلی دقت کنید. اگه توی فصل سردی جشن گرفتین لازم نیست که حتما دو روز بعد جشنتون ماه عسل برین، بهتره که این مسافرت رو ماهای نوروز و یا تابستون برید. اینم بدونید با اینکار چیزی رو از دست نمیدین، بجز سرما که ممکنه ماه عسلتون رو خراب کنه. و قبل از مسافرت دونفره حتما از آب و هوای اونجایی که میخواین برین اطلاع پیدا کنید. تا مشکلی از نظر بارندگی نداشته باشین.

سبک حرکت کنید

.jpg - ماه عسل رویایی یه مسافرت دونفره عالی

وقتی مکانی که میخواین برید رو انتخاب کردین و خواستید راه بیفتین بهتره که سبک سفر کنید. اونم که ماه عسل هست و ممکنه خرید زیادی رو انجام بدین. یه چمدان به همراه چندست لباس ساده برای خودتون و همسرتون بردارید. اگه تو طول سفر همه چیز رو ساده بگیرین و وسواس الکی به خرج ندین مطمئن باشین با همسرتون مسافرت دونفره جذاب زیادی رو میتونید برید و خوش بگذرونید.

ماه عسل یه سکه دو رو

.jpg - ماه عسل رویایی یه مسافرت دونفره عالی

بخاطر ترس و گمشدن و آوارگی توی شهرهای غریب، عادت کردیم که با تور به مسافرت بریم. توری که فقط لیدرش میتونه انتخاب کنه که شما رو کجا ببره بگردونه. برای شما و همسرتون که میخواین یه ماه عسل رویایی برین این بهترین فرصته که خطر کنید و خودتون برای کشف جاهای جدید قدم بردارید. اگه اتفاق هیجان انگیزی هم افتاد براتون بعدها خاطره میشه و از به یاد آوردنش لذت میبرین و کلی شاد میشید. حتی می تونید به جایی که رفتین با مردمش هم صحبت کنید و ببینید چه زبان ولهجه دارن. یا چه ایین و رسومی برای منطقه خودشون دارن و اینجوری اطلاعات عمومیتون هم بالا میره.

این مطلب هم عالیه:
10 راز برای داشتن موهایی بادوام در روز عروسیتان

این رو بدونید ماه عسل مثل یه سکه شیر یا خط میمونه یا بهتون خوش میگذره یا با مسافرت رفتن با همسرتون دلسرد میشید. اما لازم نیست نگران باشید چون هنوز شناخت کافی نسبت به همدیگه ندارید و تو سفر میتونید به خصوصیات همدیگه پی ببرید.

اگه هزینه زیادی برای مسافرت ندارید میتونید یه مسافرت دونفره و دو روزه باهم برید. ممکنه همین سفره دو رزه اونقدر بهتون خوش بگذره که حتی اگه یک هفته یا یک ماه تو مسافرت بودین اینجور بهتون خوش نمی گذشت.

ماه عسل رویایی

عسل رویایی - ماه عسل رویایی یه مسافرت دونفره عالی

شما میتونید با یه سفر ساده، یه ماه عسل رویایی ، یه مسافرت دونفره برای خودتون و همسرتون بسازید. انعطاف پذیری داشته باشین قرار نیست هر چی که شما میگین درست باشه و همسرتون هم چون بهتون علاقه داره چیزی نگه. اگه دوست دارین بهتون خوش بگذره کمی به احساس و علایق همسرتون توجه کنید. یقین داشته باشین ضرر که نمیکنید هیچ، بلکه دل همسرتون رو هم بسیار بدست میارید. زندگی یعنی دونفره فکر کنید، دونفره تصمیم بگیرین و دونفره اجراش کنید.

 

 

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا