ایده های جشن عروسیعروس

قوانین طلایی که برای برگزاری مراسم عروسی باید بدانید

جشن پلاس: مراسم عروسی یکی از جشن‌هایی است که در طول عمر فقط یکبار می‌توان ان را برگزار کرد. به همین علت نیز همه سعی می‌کنند تا مراسم‌شان به بهترین نحو برگزار شود و بدون نقص باشد. گاهی اوقات پیش می‌آید که با وجود تلاش بسیار عروس و داماد و خانواده‌هایشان، این مراسم آن چنان که باید، برگزار نمی‌شود. مراسمی که یا خیلی کسل‌کننده است یا حتی ممکن است بعضی اوقات بدشانسی هایی نیز برای آن اتفاق بیفتد. تصور کنید روز عروسی برق آرایشگاه برود و عروس خانم که قرار است زیباترین زن مراسم باشد، سر وقت به جشن نرسد!

به هر حال کلید تمامی این مشکلات این است که برای مراسم عروسی خود  درست برنامه‌ریزی کنید. یکی از فواید برنامه‌ریزی  این است که زمان کافی برای تمام کارهای خود در نظر می‌گیرید. البته برای بروز مشکلات احتمالی نیز خودتان را اماده کنید.

Screenshot 347 - قوانین طلایی که برای برگزاری مراسم عروسی باید بدانید

برگزاری مراسم عروسی خوب

یادتان باشد که پول تنها راه‌حل یک برگزاری یک مراسم خوب نیست. چیزی که مراسم شما را برای مهمانان دلپذیر می‌کند، دیدن صمیمیت و برخورد خوب شماست. برای همین هم باید سعی کنید تا در این روز زیبا، خوش اخلاق باشید.  روز جشن یکی از مهم‌ترین روز‌هایی است که می‌توانید در ان مدیریت و هوشمندی خود را اثبات کنید. ممکن است اتفاقاتی بیفتد که شما را به شدت عصبانی می‌کند ولی باید صبور و خوش‌اخلاق باشید. در اینصورت است که مراسم عروسی خود را به بهترین نحو برگزار خواهید نمود.

[point]توصیه من این است که  یک فهرست از پیگیری‌های روز  مراسم مثل آخرین هماهنگی با تالار، رستوران، گل‌فروشی، آرایشگاه و آتلیه را به خانواده‌تان بدهید تا در صورت لزوم و بدون نیاز به حضور و توضیح شما، مشکلات احتمالی را حل نمایند.[end]
این مطلب هم عالیه:
گوشواره طلا یک گوشواره مناسب برای انتخاب گوشواره عروس

روز مراسم روزی است که باید به همه نشان دهید که مرد و زن زندگی هستید. سعی کنید این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. فراموش نکنید که  مراسم عروسی برای شادی شما و همسرتان و به اشتراک گذاشتن ان با دوستان‌تان برگزار می‌شود. پس سعی کنید تا از همه چیز لذت ببرید.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا