باغسرا و تالارتشریفات عروسی

فصل مناسب برای برگزاری مراسم عروسی

ما در اینجا مزیت‌های فصول مختلف برای برگزاری مراسم عروسی را بررسی میکنیم تا بتوانیم راحتتر تصمیم بگیریم کدامین فصل برای عروسی مناسب تر خواهد بود

آب و هوای تابستان

در تابستان آب و هوا برای گرفتن مراسم عروسی در فضای باز عالی است. روزها در تابستان طولانی تر است و شما می توانید از روشنی روز برای گرفتن عکس های خوب استفاده کنید.

guide to ceremony3 - فصل مناسب برای برگزاری مراسم عروسی

معایب برگزاری مراسم عروسی در تابستان

همه ی افراد از هوای گرم و آفتاب لذت نمی برند پس بهتر است در مکان هایی سایه بان نصب کنید ا هر کس که دوست دارد بتواند در سایه بنشیند. به دلیل گرمای هواد در تابستان حتما نوشیدنی های خنک را در منوی پذیرایی خود فراموش نکنید. بهتر است فضای سرپوشیده ای هم به جهت اطمینان در نظر بگیرید که اگر هوا طبق پیش بینی ما نشد، مهمان ها را به آن مکان منتقل کنیم.

عکاسی در تابستان:

در تابستان به دلیل طولانی بودن روز و وجود نور خورشید، فرصت بیشتری برای گرفتن عکس های باکیفیت وجود دارد. ولی باید دقت کنید که نور نباید به صورت مستقیم در چشم شما باشد. افتادن نور مستقیم در چشم باعث بسته تر شدن چشم و به هم خوردن تناسب چهره تان می شود.

wedding 1 - فصل مناسب برای برگزاری مراسم عروسی

تعطیلات و مسافرت در تابستان

تعطیلات تابستان باعث می شود بسیاری از خانواده ها این فصل را برای مسافرت انتخاب کنند. اگر قصد گرفتن مراسم عروسی خود در تابستان را دارید بهتر است از مدتی قبل تاریخ عروسی را به آشنایان و دوستان خود اعلام کنید تا اگر قصد سفر دارند با مراسم شما تداخل نداشته باشد.

فصل زمستان برای عروسی

معمولا انتخاب فصل زمستان برای مراسم عروسی بیشتر برای کسانی مناسب است که می خواهند زودتر مراسم خود را برگزار کنند. معمولا در زمستان راحت تر می توانید در تاریخ دلخواهتان مکان مناسبی را برای برگزاری مناسب پیدا کنید وهم چنین هزینه های برگزاری مراسم عروسی در زمستان کمتر است.

این مطلب هم عالیه:
آلبوم عکس تنها یادگاری مراسم عروسی
نور در فصل زمستان

در فصل زمستان روزها کوتاه تر است و شب ها طولانی تر. در این فصل به جای استفاده از مکان باز و نور خورشید می توانید از مکان سرپوشیده استفاده کنید و آن را با شمع و چراغ های ال ای دی مزین کنید. در این فصل هم چنین نوع پذیرایی متفاوت است و می توانید با نوشیدنی ها و شیرینی های گرم از مهمان های خود پذیرائی کنید.

شرایط آب و هوایی فصل زمستان برای مراسم عروسی

شاید برگزاری مراسم عروسی در برف و باران خیلی رمانتیک به نظر برسد، اما شما باید راحتی مهمان هایتان را هم در نظر بگیرید. باران و برف و سرما رفت و آمد را برای مهمانهایتان سخت و دشوار می کند.

برچسب ها
لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
تولد مهمونی فروشگاه انجمن ویدیوها مجلات تشریفات
بستن
بستن