آرایش و میکاپ عروس

برای تعیین تاریخ عروسی با مقاله ی زمان مناسب برگزاری عروسی همراه باشید.

برای تعیین تاریخ عروسی با مقاله ی زمان مناسب برگزاری عروسی همراه باشید.

زمان مناسب برگزاری عروسی

یه کاری که از همه مهمتر هست و باید قبل اینکه به بقیه کارهای عروسی برسید به اون توجه کنید و انجامش بدین، تعیین زمان مناسب برگزاری عروسی هست. و اگه تا حالا تصمیم نگرفتین باید بدونید اولین گام مهم در برگزاری جشن عروسی زمانش هست. وقتی زمان مشخص باشه میتونید بقیه کارهاتون رو بر اساس اون انجام بدین. پس تعیین تاریخ عروسی از مهمترین نکات قبل برگزاری جشن عروسی هست.

تعیین بیشتر از یه تاریخ برای زمان مناسب برگزاری عروسی

عروسی4 - برای تعیین تاریخ عروسی با مقاله ی زمان مناسب برگزاری عروسی همراه باشید.

بهتره عروس داماد به خاطر اینکه مشکلی پیش نیاد چند تا تاریخ برای زمان مناسب برگزاری عروسی معین کنند تا موقع هماهنگ کردن مکان و کارهای دیگه به مشکل بر نخورن.

بعنوان مثال شما یه روز رو تعیین کردین و با همه قرار داد میخواین ببندید ولی مکان جشن یا آتلیه برای اون روز وقت خالی نداره. می بینید که به مشکل بر خوردید.

ولی اگه موقع صحبت کردن دو تا یا سه تا زمان رو، بگین واسه این زمان ها جای خالی میخواین به راحتی میتونید وقت بگیرین. و مشکلی پیش نمیاد. چون سر یه زمان و وقت، هماهنگی بوجود اومده و همه به یه زمان اتفاق نظر پیدا می کنند.
بهتره وقتی که می خواین زمان جشن رو معلوم کنید به این نکته ها توجه کنید.

فامیل رو هم برای تعیین زمان عروسی در نظر بگیرید

عروسی3 - برای تعیین تاریخ عروسی با مقاله ی زمان مناسب برگزاری عروسی همراه باشید.

قبل از هرچیز و تصمیمی با خانواده و فامیلاتون مشورت کنید. ببینید که توی فامیلتون تو اون زمانی که مشخص کردین کسی جشن نداشته باشه تا به تداخل نخوره .

وقتی زمان مناسب برگزاری عروسی رو تعیین کردین به فامیل اطلاع بدین که تو اون زمانی که شما تعیین کردین، تصمیم گیری برای جشن خودشون نداشته باشن.

به اطلاع فامیل و آشنا هایی که ازتون دور هستند هم بگین تا اونها هم بتونن برنامه بریزن و خودشون رو به جشن برسونن.
با اینکار شما به اونها می فهمونید که چقدر بودن اون ها برای شما مهم هست. و دیدشون نسبت به شما خیلی بهتر میشه.
بهترین کار اینه که جشنتون رو تو اعیاد مذهبی انجام بدین و اگه در فرهنگ خانوادتون این کار بسیار مرسوم هست بهتره انجامش بدین.

این مطلب هم عالیه:
راه حل مناسب برای اینکه داماد مجبور نشود خرید طلا را با قیمت بالا انجام دهد.

عروسی1 - برای تعیین تاریخ عروسی با مقاله ی زمان مناسب برگزاری عروسی همراه باشید.

با اینکار می تونید با یه تیر دو نشون بزنید، هم از فرهنگ خانوادتون حمایت کردین و هم تو جشن و سرور که همه مردم شاد هستن دارین ازدواج میکنید و جشن می گیرین.

برگزاری جشن عروسی در روزهای تعطیل یا اعیاد مذهبی

هم توی همچین اعیادی تعطیلی وجود داره و مهمان هاتون میتونن بدون دردسر تو جشنتون حضور پیدا کنن. عید مبعث، عید غدیر، عید قربان، عید فطر و… بهترین زمان برای گرفتن جشن و سرور هست.
بهتره روز برگزاری جشن عروسی تون رو اخرهای تابستان تا اوایل پاییز و یا تعطیلات تابستانی برگزار کنید. در این زمان ها چون هم هوا خنک تر هست و هم مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستن، دانش اموزها و دانشجوها راحت تر میتونن بدون دغدغه، به جشن و شادی بپردازن. ولی خوب هر فصلی مشکلات خاص خودش رو هم داره و باید براش چاره ایی چید.

بهتره روز برگزاری جشن عروسی طوری باشه که چند روز یا حداقل دو روز تعطیلی داشته باشه. همه ی ما این رو میدونیم عروسی تا دیر وقت ادامه داره پس بهترین گزینه این هست. چون فردای اون روز هم تعطیله و میتونید به راحتی استراحت کنید. برای افراد شاغل هم اهمیت این استراحت خیلی زیاد هست. خستگی کار و جشن رو از تنشون در میارن و برای هفته جدید و کار کردن در اولین روز هفته با نشاط تر هستند.

3 - برای تعیین تاریخ عروسی با مقاله ی زمان مناسب برگزاری عروسی همراه باشید.

توجه به حساسیت فصلی برای تعیین تاریخ عروسی

بهتره زمان عروسی رو زمانی بگیرید که مشکلی نداشته باشین. بعضی ها هستن که در فصل خاصی دچار حساسیت میشن. پس دقت کنید زمان عروسیتون توی هر زمان و فصلی باشه الا همون فصل! تا به مشکل بر نخورید و برگزاری جشن عروسی دچار مشکل نشه و خراب نشه.

این مطلب هم عالیه:
نکاتی مهم برای انتخاب سالن آرایش عروس و زیبایی

ایده ی جذاب برای زمان مناسب برگزاری عروسی

شما میتونید با تعیین تاریخ عروسی جذاب برای عروسیتون اون روز رو خاص کنید. مثلا تو تاریخ تولد خودتون یا همسرتون جشن بگیرین. این میتونه یه ایده جالب و جذاب باشه که روز تولد و روز جشن عروسیتون یکی هست. یا تاریخ اولین دیدارتون، یا روز خواستگاری تون.مناسب2 - برای تعیین تاریخ عروسی با مقاله ی زمان مناسب برگزاری عروسی همراه باشید.

بهتره به تقویم هم یه نگاهی بندازیم شاید یه تاریخی دیدیم که دیدن عددش بعد ها باعث خاطره به یادموندنی تو ذهنتون بشه. مثلا۹۶\۶\۹ دوتا ۹۶ کنار هم میتونه خیلی جالب باشه و راحت میتونه تو ذهن باقی بمونه.

نکات آخر برای تعیین تاریخ عروسی

حالا با در نظر گرفتن این نکته ها می تونید به راحتی برید سراغ تعیین زمان عروسی مناسب و برای اجاره آتلیه و لباس عروس و… اقدام کنید. برای دوستان و آشناهاتون دعوت نامه بدین تا اون ها هم بتونند برنامه بچینند و در جشنتون حضور داشته باشن، و در خوشحالی تون سهیم باشن.
این رو هم یادتون باشه که وقتی برای تعیین زمان عروسی یه تاریخ خاص رو انتخاب می کنید، بهتره به هزینه های خدمات و تشریفات هم دقت کنید. مثلا تعدادی از تالارها و و باغ های پذیرایی در روز هایی که عید هست و یا آخر هفته ها هزینه خدماتشون با روزهای عادی فرق میکنه. اگه قصد صرفه جویی دارین بهتر به این نکته هم توجه کنید تا به مشکل برنخورید.

7 - برای تعیین تاریخ عروسی با مقاله ی زمان مناسب برگزاری عروسی همراه باشید.

امیدوارم تونسته باشیم با این نکته ها کمکتون کنیم تا شما بتونید یه زمان عروسی مناسب و یه روز خاطره انگیز برای خودتون و همسرتون بوجود بیارین و بعد ها با به یاد آوردن قدیم لبخند به چهرتون بیاد. آرزوی جشن پلاس برای شما شاد و پر نشاط بودن هستش. همیشه شاد باشید.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا