درباره فروشگاه اینترنتی جشن پلاس

 فروشگاه اینترنتی جشن پلاس

برای برگزاری یک جشن یا مهمانی چه چیزهایی لازم دارید؟ شیر مرغ یا جون آدمیزاد؟

در بخش فروشگاه اینترنتی جشن پلاس هر چیزی که نیاز داشته باشید فراهم آمده است و شما می توانید با کلی تخفیف های هیجان انگیز از طریق خرید اینترنتی به راحتی و در کمترین زمان ممکن خریدهای تان را انجام بدهید. از خرید آسانِ هدیه های مختلف و با کیفیت بگیرید تا خرید وسایل مورد نیاز برای برگزاری  جشن هایتان. اینها همه فقط و فقط با یک گشت و گذار کوتاه در بخش فروشگاه اینترنتی جشن پلاس ممکن می شود که بخش های متنوعی دارد:

foroshgah - درباره فروشگاه اینترنتی جشن پلاس
فروشگاه اینترنتی جشن پلاس

جهت ورود به فروشگاه اینترنتی جشن پلاس کلید کنید.

عقد و عروسی

اولین قسمت درفروشگاه اینترنتی جشن پلاس مربوط به جشن عقد یا عروسی است. شما تدارکات جشن عقد یا عروسی تان را از چه طریقی تهیه می کنید؟ تا به حال پیش آمده که برای خرید ملزومات مراسم جشن عقد و عروسی مجبور باشید ساعت ها شلوغی و ترافیک شهر را تحمل کنید؟ سایت جشن پلاس راهی آسان برای شما تدارک دیده است: کافی است به بخش فروشگاه اینترنتی  در سایت جشن پلاس مراجعه کنید و تمام مایحتاج یک مراسم به یادماندنی و پر از خاطره را همانطور که در خانه تان نشسته اید تهیه نمایید. در این بخش شما می توانید بهترین پوشاک مربوط به مراسم عقد یا عروسی را از برندهای گوناگون مشاهده کرده و در نهایت خرید نمایید. همچنین می توانید از میان یادبودهای متنوعی که برایتان به نمایش گذاشته شده است دیدن کرده و انتخاب هیجان انگیزی داشته باشید. از جمله یادبودهای مراسم حنا بندان و عقد و عروسی مانند سکه های گوناگون و دیگر یادبودهای زیبا و خاطره انگیز.

راستی لوازم جانبی مربوط به برگزاری یک جشن عقد یا عروسی را از کجا تهیه خواهید کرد؟ جشن پلاس برای شما یک سورپرایز دارد: در بخش فروشگاه اینترنتی سایت  جشن پلاس شما می توانید در قسمت مربوط به مراسم عقد و عروسی تمامی لوازم جانبی مراسم تان از جمله چتر عروس، تاج عروس، سبد و ریسه و کله قند و …. تهیه نمایید.

 تولد

بخش دوم در فروشگاه اینترنتی جشن پلاس مربوط به مراسم جشن تولد است. برگزاری یک جشن تولد ساده هم کلی دنگ و فنگ دارد و نیاز به وسایل و تدارکات گوناگون. اما چطور می شود یک جشن تولد خاطره انگیز برگزار کرد و زیاد هم به دردسر نیافتاد؟ جشن پلاس به شما کمک می کند با کمترین هزینه و دردسر یک مراسم تولد عالی برگزار کنید. کافی است وارد سایت شده و به بخش فروشگاه اینترنتی بروید:

در آنجا تمام ملزومات برگزاری یک جشن تولد گرداوردی شده و شما به راحتی می توانید با گشت زدن در فضای فروشگاه اینترنتی مایحتاج دلخواه خود جهت برگزاری یک جشن تولد را تهیه نمایید. از پوشاکی که مربوط به جشن تولد می شود بگیرید که با تنوعی فوق العاده از برندهای گوناگون در اختیار شماست تا اکسسوری مراسم تولد مانند کلاه و نقاب و کارت دعوت و تاج و موی مصنوعی و … و همچنین لوازمی مانند انواع ریسه های متنوع و زیبا برای هر چه زیباتر کردن فضای جشن تان. وقتی با جشن پلاس همراه شدید دیگر نیازی نیست حتی برای خرید کادو هم پا از خانه بیرون بگذارید. ما فکر آن را هم کرده ایم: بهترین و متنوع ترین کادوهای تولد همراه با باکس های متنوع کادو و یا کادوپیچ های زیبا و کاغذهای کادوی جذاب در فروشگاه اینترنتی سایت جشن پلاس گرداورری شده و شما می توانید به راحتی از میان انتخاب های گوناگون گزینه دلخواه تان را خریداری نمایید.

کم کم داشت یادمان می رفت: یک جشن تولد هیجان انگیز نیاز به کمی آتش بازی دارد. و یا مثلا برف شادی و بمب شادی و وسایلی مانند اینها که هیجان و زیبایی خاصی به مراسم شما می بخشد. برای خرید این وسایل جانبی مخصوص جشن تولد هم سایت جشن پلاس در فروشگاه اینترنتی اش همه چیز را برای شما فراهم آورده است.

بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی سایت جشن پلاس

فروشگاه اینترنتی سایت جشن پلاس فضایی گسترده و متنوع است برای اینکه شما بتوانید بهترین انتخاب ها را از ملزومات برگزاری جشن هایتان داشته باشد. راهی آسان برای انجام تدارکات یک جشن.

چه چیزهایی لازم دارید؟

بادکنک برای تزیین خانه؟ در فروشگاه اینترنتی سایت جشن پلاس انواع بادکنک ها با تنوعی هیجان انگیز و باور نکردنی به فروش می رسد: بادکنک با اشکال گوناگون و یا به شکل اعداد یا عروسک های مختلف و ….

دیگر چه چیزی نیاز دارید؟ آها ! شمع برای روی کیک تولد. اینطور نیست؟ متنوع ترین آرشیو شمع های گوناگون از شمع های اعداد تا شمع های وارمر و اشکال و مدل های دیگر در سایت جشن پلاس گرداوری شده است.

حالا که به اینجا رسیدیم باید به فکر کیک تولد یا مراسم عروسی مان هم باشیم. بهترین و مرغوب ترین کیک های تولد با تنوعی قابل توجه در فروشگاه اینترنتی سایت جشن پلاس فراهم آمده اند تا شما بهترین انتخاب و خرید را داشته باشد. انواع کیک های عروسی و تولد با اشکال مختلف مانند کیک های تصویری و عروسکی و فیگور و ….

خب! دیگر چه؟ شما نمی توانید با دست خالی به مراسم عقد و عروسی و یا تولد عزیزانتان بروید! اینطور نیست؟ کادو و هدیه ای مناسب را از کجا تهیه خواهید نمود؟ کاملا درست است: فروشگاه اینترنتی سایت جشن پلاس تنوعی گسترده از کادوهای متناسب با جشن های گوناگون را در اختیار شما قرار می دهد. این پرسش همیشگی که چه کادویی مناسب جشن تولد یا مراسم عقد و عروسی است، در فروشگاه اینترنتی سایت جشن پلاس برای همیشه از ذهن شما پر می کشد: انواع کادوها مانند عطرهای متنوع زنانه و مردانه، اسباب بازی های گوناگون برای کودکان و حتا نوجوانان و یا ساعت های مچی زیبا و متنوع از برندهای گوناگون و همچنین لوازم دیجیتالی برای خانم ها و آقایان و ده ها گزینه دیگر مانند نوشت افزارها و کادوهای به یادماندنی دیگر که دست شما را حسابی برای انتخاب آزاد می گذارد.

یکی دیگر از ملزومات برگزاری یک جشن یا گاها رفتن به یک مهمانی جشن، تهیه دسته گلی زیبا و شکیل است. در فروشگاه اینترنتی سایت جشن پلاس شما می توانید به راحتی از میان گزینه های گوناگون دسته گل و تاج گل های طبیعی و مصنوعی و از انواع گل های گوناگون مانند بن سای و دیگر گل های تزیینی انتخابی در خورِ جشن مد نظرتان داشته باشید.

بخش آخری که می خواهیم به شما معرفی کنیم بخش بلک لایت است:

این بخش شامل پوشاک مختلف از جمله تی شرت و شلوار و کمربند و … بلک لایت با تنوعی فوق العاده است که شما را غافلگیر می کند. و همچنین دیگر وسایل بلک لایت مانند کلاه و نقاب و لیوان و بشقاب و …. برای شما گردآوری شده است که می تواند گزینه بسیار هیجان انگیزی برای مراسم ها و جشن هایتان باشد.

 

فروشگاه اینترنتی سایت جشن پلاس فضایی کاربردی و متنوع است برای راحتی هر چه بیشتر کاربرهای سایت جشن پلاس در امر خرید و تدارکات جشن هایشان.

امروزه توسعه فضاهای مجازی باعث گردیده است روش های خرید مشتریان به کلی تغییر کند. مزایای خرید از طریق اینترنت هر روز اقشار بیشتری از مردم را به این روش خرید ترغیب کرده که نیاز های خود را از این طریق تامین نموده و شیوه خرید مدرن را جایگزین روش های دیگر نمایند. این امر باعث می شود که ایشان وقت ارزشمند خود که در سفرهای شهری جهت یک خرید می گذرانند را با گزینه مناسب تر و با امکانات بیشتری نظیر جستجوهای پیشرفته و مقایسه کالاها جایگزین نمایند.

فروشگاه اینترنتی جشن پلاس با بهره گیری از طرحی جدید و امکانات نرم افزاری علاوه بر خریدی آسان ، راحت و دلچسب امکان انتخاب هدیه برای دوستان را بر اساس داده های تکمیل شونده خود آسان کرده و این نیاز مشتری را برآورده خواهد کرد که دیگر هنگام یک مناسبت ،جشن(عروسی، تولد، مهمانی ) نگران خرید برای عزیزان خود نبوده و به راحتی محصول مورد پسند خود را تهیه کنیم.

علاوه بر این محیط دوستانه و نزدیک فراهم آمده بین کاربران امکان بررسی ، نقد و همچنین اشتراک ایده ها را فراهم خواهد آورد.

ماموريت

زندگی پرسرعت امروز ما را بر این داشت که با ایده های نو و طرحی کاربردی ، سازمانی را طراحی و بنیان کنیم که دیگرمشتریان وقت ارزشمند خود را که صرف سفرهای شهری جهت خرید نکنند و با بهره برداری از محیطی مطمئن ، کارا و سرگرم کننده خرید خود را آسانتر کرده و وقت آزاد شده خود را صرف تفریح ، ورزش و کارهای شخصی خود نمایند.

مأموريت جشن پلاس فراهم ساختن ارايه‏ي کالای مناسب تحت فضای اینترنت با محیطی کاملا مدرن و دوستانه براي مشتريان است.اين فروشگاه با بهره برداری مشتریان از ابزار های هوشمند یافتن ابزار جشن، کادو، تم و… برای دوستان و استفاده از محیط شبکه اجتماعی فروشگاه و بررسی کامل کالاها قبل از خرید این امتیاز را خواهد داشت که دیگر نه تنها برای خرید هدیه سر درگرم نشوند بلکه بتوانند هدیه ای مورد پسند دوستان یا خویشاوندان خود انتخاب کنند که حس خوب رضایت از خرید برای مشتری و داشتن هدیه ای دوست داشتنی برای هدیه گیرنده را فراهم آورد. در مستندات فنی پیوست تمام امکانات منحصر بفرد به تفضیل آمده است .

بیانیه ماموريت

این سازمان برگرفته از ارزش ها و افرادی است که خدمت به خلق خدا را چیزی جز عبادت نمی پندارند. ما بر آنیم که با فراهم آوردن محیطی مطمئن ، کارا ، هوشمند ، سرگرم کننده و متنوع ، تجربه حس خوب خریدی را در محیط اینترنت فراهم آوریم که مشتریان با خرید هوشمندانه ، آسان و سریع خود احساس رضایتمندی را بعد از دریافت و استفاده از محصول باور نمایند.این سازمان با محوریت مشتریان ، برگرفته از پرسنل متخصص ، سخت کوش و مسئولیت پذیر که همگی براساس ارزش های وجودی خود برای کارهایشان انتخاب شده اند ، هدف را رضایتمندی مشتریانی دانسته که آنها صاحبان واقعی سازمان دانسته و سعی در جمع آوری بهترین های دنیا را در یک محیط دارند.

دکمه بازگشت به بالا