عروس

حل مشکل کفش پاشنه بلند برای عروس خانم ها

حل مشکل کفش پاشنه بلند برای عروس خانم ها

در جشن عروسی یکی از چیزهایی که همه منتظر دیدن آن هستند، رقص عروس خانم است. عروس خانم ها معمولا تمرین زیادی برای رقص روز عروسی انجام می‌دهند و سعی می‌کنند در روز عروسی شان رقص یک نفره و یا دو نفره همراه با آقا داماد را به بهترین شکل اجرا کنند. اما یکی از مشکلاتی که وجود دارد معمولا رقص و راه رفتن با کفش پاشنه بلند برای عروس خانم ها است.

البته مشکل رقص با کفش پاشنه بلند تنها مخصوص عروس خانم ها نیست و تقریبا همه خانم ها با این موضوع درگیر هستند و دوست ندارند که بلندی پاشنه کفش هایشان باعث شود رقصشان خراب شود. روی صحبت جشن پلاس در این مقاله با عروس خانم هایی است که دوست دارند در روز عروسیشان حرفه ای برقصند و دچار مشکل همیشگی رقص و راه رفتن با کفش پاشنه بلند نشوند. نکاتی در این باره وجود دارد که اگر رعایت کنید می‌توانید در روز عروسی راحت و مسلط راه بروید و رقص خود را انجام دهید.

2- تا جایی که می‌توانید کفش با پاشنه خیلی بلند انتخاب نکنید

کفش پاشنه بلند در زیبایی خانم ها به خصوص عروس خانم ها بسیار اهمیت دارد. اما پاشنه کفش خود را نباید طوری انتخاب کنید که نتوانید با آن راه بروید یا برقصید و همچنین موجب آسیب رساندن به پای شما شود. اگر قد شما نسبت به قد آقا داماد تفاوت زیادی دارد می‌توانید به جای استفاده از کفش هایی با پاشنه خیلی بلند از راه های دیگر استفاده کنید. مثلا از آرایشگر خود بخواهید که مدل موی شما را بالا درست کند یا تاج بلندی روی سر شما کار کند به طور که تفاوت قد شما و داماد محسوس نباشد و زیاد به چشم نیاید.

pearle1 - حل مشکل کفش پاشنه بلند برای عروس خانم ها

1- سعی کنید با عجله راه نروید

در هنگام استفاده از کفش پاشنه بلند باید به این نکته توجه داشته باشید که نباید خیلی سریع و با عجله راه بروید. با عجله راه رفتن با کفش پاشنه بلند باعث می‌شود پایتان پیچ بخورد یا تعادلتان به هم بخورد و زمین بخورید و یا به پای شما آسیب برسد. در هنگام رقص نیز اگر کفش پاشنه بلند به پا دارید باید حواستان باشد که رقص های خیلی سریع و پر حرکت را انتخاب نکنید و تا جایی که می‌توانید آهسته و نرم برقصید.

2- محکم و کوتاه قدم بردارید

برای اینکه بتوانید با کفش پاشنه بلند به خوبی راه بروید باید سعی کنید قدم هایتان را کوتاه و محکم بردارید. منظور از قدم های کوتاه و محکم قدم های مصنوعی و کودکانه نیست. اما برای اینکه بتوانید با کفش های پاشنه بلند خود راحت تر حرکت کنید و برقصید سعی کنید قدم های خود را کوتاه تر از حد معمول بردارید و در عوض تعداد قدم هایتان را بیشتر کنید.

shoes for a wedding dress 1 - حل مشکل کفش پاشنه بلند برای عروس خانم ها

3- هنگام راه رفتن کمی پاهای خود را قوس دهید

چه در هنگام راه رفتن و چه در هنگام رقصیدن با کفش پاشنه بلند زمانی که احساس کردید تعادلتان می‌خواهد به هم بخورد کمی پای خود را قوس دهید تا مانع از بر هم خوردن تعادل یا زمین خوردنتان شود. با این کار می‌توانید تعادل خود را بهتر حفظ کنید و راحت تر قدم بردارید و برقصید.

4- کفش اندازه پایتان بپوشید

کفش پاشنه بلند به خودی خود راه رفتن را برایتان سخت می‌کند کافی است کمی بزرگ تر از پایتان هم باشد، در اینصورت دیگر نمی‌توانید تعادلتان را در هنگام راه رفتن یا رقصیدن به راحتی حفظ کنید. پس سعی کنید حتما در هنگام خرید کفش عروسی دقت کنید که کفش اندازه پایتان باشد و بزرگتر یا کوچکتر از سایز پای شما نباشد.

Glamorous Bridal Shoes Ideas10 - حل مشکل کفش پاشنه بلند برای عروس خانم ها

5- حواستان به قدم هایتان باشد

هنگام قدم برداشتن با کفش پاشنه بلند در مجلس عروسی تان سعی کنید حواستان به قدم هایی که بر می‌دارید باشد. سعی کنید در یک خط مستقیم راه بروید و قدم های منظم بردارید. هر قدم که بر می‌دارید حواستان به قدم بعدی باشد و جای پای خود را محکم کنید. در کل اگر زمان راه رفتن با کفش پاشنه بلند حواستان به قدم هایی که بر می‌دارید باشد و کمی با احتیاط راه بروید، مطمئنن مسلط تر و راحت تر راه خواهید رفت و مشکلی در هنگام رقصیدن با کفش پاشنه بلند نیز نخواهید داشت.

 

 

نوشته های مشابه

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن