تشریفات عروسیکیک و شیرینی

جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسی

جشن پلاس: مراسم ازدواج‌تان قرار است تا چند وقت آینده برگزار شود و در حال آماده سازی مقدمات این مراسم مهم هستید. اهمیت این مراسم برای زوج‌های جوان بسیار بالاست و دوست دارند تا به بهترین شکل ممکن انجام شود. هم‌چنین مراسم ازدواج، بهترین زمان برای نشان‌دادن و ثابت کردن عشق و علاقه به طرف مقابل و فرصتی برای ایجاد شادی برای اوست. همین موضوع سبب شده است تا زوج‌های جوان از کوچکترین فرصت‌های این مراسم استفاده کنند تا به‌نحوی همسر آینده‌شان را سورپرایز نمایند.

کیک عروسی، یکی‌ از بهترین گزینه‌ها برای نشان دادن ذوق و هنر وسلیقه است. برخی‌ ترجیح می‌دهند تا نوشته‌ای خاص یا عکسی یادگاری بر روی این کیک سفارش دهند، اما برخی نیز هنرشان را با نماد یا عروسکی که برروی قسمت بالایی کیک قرار داده می‌شود، به رخ بکشند.

در اینجا ما تعدادی از بهترین و جدیدترین تاج کیک‌های عروسی را که می‌توان بر روی کیک قرار داد را انتخاب کرده‌ایم که می‌توانید با الهام گرفتن از آن‌ها، عشق و علاقه‌تان را به همه‌ی مهمان‌ها نشان دهید.

جدیدترین نمونه‌های تاج کیک عروسی

 

1 - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسیاز نمونه‌های جالب تاج کیک که اسم عروس و داماد برروی آن زده می‌شود

 

gold and white wedding cake with initial scropt cake topper - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسییکی‌از مدل‌های بسیار زیبا که حرف اول نام زوجین در دوطرف یک تیر نوشته می‌شود.

 

wooden doll couple wedding cake topper ideas - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسیعروسک‌های کوچک و بامزه‌ای به‌شکل عروس وداماد بر روی کیک قرارداده می‌شود و تاریخ ازدواج بربالای آن ثبت می‌شود.

 

wooden nodder couple wedding cake toppers - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسیاز نمونه‌های رایج که عروسکی کوچک از عروس و داماد بر روی کیک قرار می‌گیرد.

 

pink wedding cake with gold heart shaped cake topper - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسیقلب‌های کوچک بر روی کیک که نشانگر عشق و علاقه زوجین به یکدیگر است.

این مطلب هم عالیه:
۵ مدل کیک عروسی خاص برای جشن‌‌های عروسی مجلل

 

boho heart wedding cake toppers - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسیقلبی از گل یا برگ گیاهان درست می‌شود و بر روی کیک می‌گذارند.

 

gold wedding cake with pink heart cake topper - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسیاز نمونه‌های بسیار زیبا و کم‌نظیر که عبارت پیوندتان مبارک به‌شکل زیبایی طراحی می‌شود.

 

cute bird wedding cake topper ideas - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسیعروسک‌هایی به‌شکل پرنده‌های کوچک و یا پنگوئن که با لباس عروس و داماد بر روی کیک حاضر می‌شوند.

 

pretty swan wedding cake topper ideas - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسیتمثیل زیبایی از دو قو که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.

 

white wedding cake with gold crown topper - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسی

sweet gold crown wedding cake topper ideas - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسی

pink wedding cake with crown cake topper - جدیدترین مدل‌های تاج کیک عروسینمادهایی به‌شکل تاج پادشاهی یا تاج عروس که طراحی می‌شوند. این نمونه‌ها به‌دلیل ظریف‌کاری بالای آن‌ها ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
تولد مهمونی فروشگاه انجمن ویدیوها مجلات تشریفات
بستن
بستن