تشریفات عروسیعکاسی و فیلم برداری

تکنیک‌های عکاسی حرفه‌ای برای عروس‌ ها ومجالس     

یکی از نکاتی که مهمی که همه‌ی عروس‌ها را نگران میکند وبرای همه خیلی دارای اهمیته اینه که عکس‌های زیبایی برایشان باقی بماند.

عروس و داماد و همه ی اطرافیانشان تلاش می کنند که بهترین مراسم را برگزار کنند، به دنبال بهترین لباس ها و بهترین آرایشگرها می روند، هزینه و زمان زیادی را صرف می کنند. اما اگر به نکات کوچکی توجه نداشته باشند ممکن است همه ی زحمت هایشان از بین برود و خاطره ی خوشی از مراسم برایشان باقی نماند.

ما با استفاده از تجربه ی عکاسان حرفه ای نکات کوچک و مهمی را گردآوری کرده ایم تا بتوانید با استفاده از این نکات عکس های خاطره انگیزی را از مراسم خود ثبت کنید.

baner 4 - تکنیک‌های عکاسی حرفه‌ای برای عروس‌ ها ومجالس     

نکات آرایشی:

طولانی بودن مراسم عروسی باعث به هم ریخت آرایش شما می شود. پس به طور مرتب آرایش خود و به ویژه رژ لبتان را تمدید کنید. به خصوص قبل از رفتن جلوی دوربین حتما آرایش خود را چک کنی

lights wedding photo orange county1 - تکنیک‌های عکاسی حرفه‌ای برای عروس‌ ها ومجالس     

زاویه بدن هنگام عکاسی

جلوی دوربین خودتان باشید. منظورم از خودتان بودن این است که طبیعی رفتار کنید، نیازی نیست صاف بایستید یا به دوربین زل بزنید. کم کج ایسادن و گرفتن چانه به سمت پایین می تواند به طبیعی و زیبا بودن عکستان کمک زیادی کند.

چگونه در عکس زیباتر دیده شویم

حتما قبل از مراسم از زاویه های مختلف از خودتان عکس بگیرید تا صورت خود را بهتر بشناسید. زاویه های مختلف صورتتان در عکس ها را با هم مقایسه کنید. معمولا هر فردی در عکس ها یک زاویه ی طلایی صورت دارد که از آن زاویه زیباتر دیده می شود. می توانید برای پیدا کردن این زاویه طلایی با کمک دوستانتان عکس ها را بررسی کنید.

این مطلب هم عالیه:
نکاتی مهم برای انتخاب سالن آرایش عروس و زیبایی

SK78565bw 1030x687 - تکنیک‌های عکاسی حرفه‌ای برای عروس‌ ها ومجالس     

دسته‌گل عروسی :

دسته گل جزء ارکان مهم مراسم عروسی است، پس موقع عکس گرفتن دسته گل را فراموش کنید. دسته گله را هم سطح کمرتان نگه دارید. دسته گل را با یک دست نگه دارید و دست دیگر را آزاد بگذارید. اگر میخواهید کمی لاغرتر به نظر برسید دستانتان را به بدنتان نچسبانید.

لبخند زدن را فراموش نکنید

یادتان باشد که هر چقدر طبیعی تر باشید، زیباتر به نظر می رسید. پس از گرفتن ژست های غیر طبیعی و لبخندهای مصنوعی دوری کنید. خوشرو باشید و لبخند طبیعی بزنید.

ساعت مناسب برای عکاسی عروس

یک ساعت قبل از غروب آفتاب در بین عکاسان به ساعت طلایی معروف است. خورشید در این ساعت اشعه های زیبا و طبیعی دارد. پس بهتر است برای عکاسی در فضای باز این ساعت را با عکاس خود هماهنگ کنید.

انتخاب آرایشگاه مناسب برای عروس

انتخاب آرایشگر جزء سخت ترین انتخاب های مراسم عروسی است. آرایشگری که بتواند مدل مو و آرایش زیبایی را برای شما درست ند باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شما می شود. هم چنین هر چه آرایش شما ماندگارتر باشد و مدل موی مناسب تری داشته باشید عروس و عکاس راحت تر هستند.

wedding picture 1024x1024 - تکنیک‌های عکاسی حرفه‌ای برای عروس‌ ها ومجالس     

در برخورد با عکاس به این نکات توجه کنید

تحت فشار قرار دادن عکاس ممنوع: عکاس می تواند با توجه به خلاقیت خود عکس های زیبایی را از مراسم شما ثبت کند، پس به او اعتماد کنید. عکاس را تحت فشار قرار ندهید که فقط از ژست های از پیش تعیین شده ی شما عکس بگیرد. به او ایده بدهید ولی بگذارید آزادی عمل داشته باشد.

این مطلب هم عالیه:
قرارداد آتلیه عروس خود را اینگونه بنویسید !

به عکاس خود اعتماد کنید: عکاسی شغل اوست، پس قطعا زاویه دید متفاتی نسبت به ما دارد و بهتر از ما می تواند مکان و زاویه ی مناسب عکاسی را تشخیص دهد.

عکس های اسپرت قبل از عروسی را از دست ندهید: در عکاسی  اسپرت آزادی عمل بیشتری وجود دارد چه از نظر انتخاب مکان و لباس، چه از نظر ژست های عکاسی. هم چنین زمینه ی خوبی برای آشنایی و هماهنگی شما و عکاس است. هم چنین می توانید با سلایق همدیگر آشنا شوید.

لیست آشنایان: حتما قبل از مراسم از دوستان و آشنایان خود لیستی تهیه کنید و به یکی از اطرافیانتان بدهید تا اعضای خانواده را به عکاس معرفی کند و موقع گرفتن عکس یادگاری کسی از قلم نیفتد.

ایده: ایده ها و نظرات خود را قبل از مراسم عروسی به طور کامل با عکاس در میان بگذارید. عکاس می تواند ایده های خود و نظرات شما را با هم ترکیب کند و در مراسم به کار بندد. در مراسم استرس نداشته باشید و فقط خوش بگذرانید.

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا