تاج عروسدسته گل عروس

تم عروسی صورتی ؛ بهترین روز زندگی خود را با این رنگ جشن بگیرید

صورتی از رنگ های مورد علاقه خانم هاست و واضح است که تعداد زیادی از عروس ها دوست دارند که تم عروسیشان این رنگ را داشته باشد. صورتی رنگی عاشقانه است که می تواند مراسم عروسی را زیبا و عاشقانه کند. این رتگ برای عروسی در فصل تابستان بسیار مناسب است و می توان جشن عروسی شیک و زیبایی را با کمک گرفتن از این رنگ برگزار کرد.

مواردی که باید برای اجرای یک تم عروسی در نظر بگیریم:

انتخاب کارت دعوت های عروسی

شما می توانید کارت دعوت عروسیتان را با رنگ صورتی طراحی کنید. این رنگ  را می توانید در طرح های متنوعی به کار ببرید وکارت عروسی مورد علاقه تان را سفارش دهید. همیشه باید تعداد کارت عروسی بیشتری چاپ کنید، زیرا چاپخانه ها کارت ها را در تعداد زیاد چاپ می کنند. اگر تعداد کارت عروسیتان کم باشد، نمی توانید یک یا دو عدد جداگانه برای مهمان های فراموش شده چاپ کنید.

کیک عروسی - تم عروسی صورتی ؛ بهترین روز زندگی خود را با این رنگ جشن بگیرید

کیک های عروسی

کیک های با تم رنگی صورتی بسیار جذاب هستند. هم می توان کیک ها را با فوندانت صورتی پوشاند و هم می توان یک کیک سفید رنگ را با گل های صورتی تزئین کرد. استفاده از رنگ سفید برای پایه ی کیک باعث می شود تزئینات صورتی رنگ روی آن بیشتر خود را نشان دهند.

دکوراسیون عروسی

رگگ صورتی را می توان در بسیاری از وسایل عروسی به کار برد: رومیزی ها، دستمال کاغذی ها، ظروف میوه و شیرینی، صندلی های عروسی، گل های روی میز. اگر صندلی های سالن عروسی رنگ دیگری دارند، می توانید یک پارچه یا روکش صورتی بر روی آنها بکشید. البته در عین حال زیبایی این رنگ بهتر اس در هر جایی از آن استفاده نکنید و از رنگ سفید در کنار این رنگ استفاده کنید. حتی می توانید گیفت عروسی خود را نیز به این رنگ انتخاب کنید.

این مطلب هم عالیه:
یادبود عروسی زیبا برای جشن های عروسی مدرن
%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%A8%D9%88%D8%AF %D8%B5%D8%AF%D9%81 %D8%AD%D9%84%D8%B2%D9%88%D9%86%DB%8C 3 - تم عروسی صورتی ؛ بهترین روز زندگی خود را با این رنگ جشن بگیرید

دسته گل عروس

بهتر است وقتی عروسیتان تم دار است، رنگ دسته گل عروسیتان را هم متناسب با تم عروسی انتخاب کنید. انتخاب یک دسته گل با گل های رز صورتی برای علاقه مندان به این تم رنگی می تواند بسیار جذاب باشد. بعد از عروسی هم می توانید این دسته گل را خشک کرده و نگه دارید، پس جذابیت گل های طبیعی را از دست ندهید.

اگر عروسیتان قرار است در فصل تابستان برگزار شود انتخاب تم عروسی صورتی روشن می تواند انتخاب خوبی باشد، اما توصیه ما برای عروسی های فصل زمستان رنگ های صورتی تیره تر است.

برچسب ها
لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

یک نظر

دکمه بازگشت به بالا
تولد مهمونی فروشگاه انجمن ویدیوها مجلات تشریفات
بستن
بستن