عروسلباس عروس

بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه کدام ها هستند؟

انتخاب بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه ممکن است کمی سخت و خسته کننده باشد، اما برای پیدا کردن لباس عروس فوق العاده انتخاب های زیادی دارید.

انتخاب بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه ممکن است کمی سخت و خسته کننده باشد، اما برای پیدا کردن لباس عروس فوق العاده انتخاب های زیادی دارید. ما در جشن پلاس نکاتی را به شما می گوییم که شما با در نظر گرفتن آنها می توانید بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه را انتخاب کنید. خرید لباس روزمره و خانگی برای خانم هایی که قد کوتاهی دارند گاهی مشکل است. مطمئنا انتخاب و خرید لباس عروس برای افراد قد کوتاه چالش های بیشتر برای این افراد به همراه خواهد داشت. خوشبختانه شما عزیزان می توانید با انتخاب استایل مناسب و راهنمایی های درستی که ما در جشن پلاس خدمتان عرض می کنیم، لباسی فوق العاده و مناسب با اندام خود را پیدا کرده و در روز عروسی تان با آن بدرخشید. مدل های زیاد و متنوعی از لباس عروس وجود دارند که مناسب اندام شما هستند و شما با آن زیباتر به نظر می رسید؛ با کمک یک خیاط حرفه ای می توانید لباسی دقیقا مناسب خود در مهم ترین شب زندگی برای خودتان فراهم کنید.

مدل های زیادی برای لباس عروس وجود دارند که شما را کشیده تر و زیباتر نشان می دهند؛ برای انتخاب بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه باید لباس عروسی که با فرم بدن تان مناسب است را انتخاب کنید که برای مطالعه بیشتر و دانستن نکاتی در این زمینه می توانید این مطلب را بخوانید. اگر قد کوتاه هستید، هنگام خرید لباس عروس برای جشن عروسی نکات و مدل های مناسبی را که در این مقاله بیان می کنیم را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه را انتخاب کنید.

کنار گذاشتن تجملات

make it easy for petite bride 300x300 - بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه کدام ها هستند؟

 

برای افراد قد کوتاه لباس عروس هر چه ساده تر باشد بهتر است. جزئیات درشت و زمخت مثل پاپیون های بزرگ می توانند مشکل ساز شوند. لباس عروس های پفی و پرنسسی، دنباله و تور بلند همگی برای عروس های قد کوتاه نامناسب هستند.

وجود جزئیات زیاد در لباس عروس توجه را از شما دور می کند و باعث می شود تا شما کوتاه قدتر به نظر برسید. به جای تورهای بلند به سراغ انواع کوتاه تر بروید. علاوه بر لباس عروس کوتاه، ما در جشن پلاس چند مدل زیبای لباس عروس برای افراد قد کوتاه را جمع آوری کرده ایم تا تصمیم گیری را برای شما آسان تر کنیم.

لباس عروس بدون آستین بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه

sleevless wedding dress for petite bride 300x300 - بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه کدام ها هستند؟

لباس عروس بدون آستین، می تواند زیبایی های شانه و گردن شما را نشان دهد. مدل های لباس عروس بدون آستین زیادی وجود دارد و شما انتخاب های زیادی دارید. مدل های بدون بند، بند دور گردنی، بند نازک، یقه های توری و مدل های بدون شانه انتخاب های درستی برای افراد قد کوتاه هستند. اگر شما علاقمند به مدل های آستین دار هستید، لباس عروسی با آستین های کوتاه تر را انتخاب کنید؛ این مدل ها توجه را به سمت پاها شما می برد و شما را کشیده تر نشان می دهند.

این مطلب هم عالیه:
21 راه ساده برای جلوگیری از فاجعه‌های آرایشی روز عروسی

 

لباس عروس مدل ماهی بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه

merimaid wedding dress for petite bride 300x300 - بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه کدام ها هستند؟

لباس عروس مدل ماهی، ظاهری زنانه و جذاب را در مهم ترین روز زندگی به شما می دهد. این مدل برای بیشتر فرم های بدن مناسب است و فرم کلی بدن را هم کشیده تر نشان می دهد. لباس عروس مدل ماهی میان تنه را در بر می گیرد و بالا تنه، پایین تنه و برجستگی های بدن را زیباتر نشان می دهد. مدل هایی با کمر بلند برای کشیده تر نشان دادن پاها مناسب خواهند بود. لباس عروس مدل ماهی می تواند بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه باشد، در این مدل دامن از بالای زانو گشاد می شود. با این مدل لباس عروس هنگام راه رفتن حس زنانگی، جذابیت و فریبندگی به شما دست می دهد.

 

لباس عروس چسبان بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه

 

sheath wedding dress for petite bride 300x300 - بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه کدام ها هستند؟

این مدل لباس عروس از شانه ها تا باسن درز عمودی دارد که فرم کلی بدن را لاغر و کشیده تر نشان داده و بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه است.

افراد کوتاه قد با طراحی ساده و مینیمالی این مدل زیباتر دیده می شوند. پارچه شیفون محبوب ترین جنس برای لباس عروس مدل چسبان است، به دلیل حالت لٌختی که دارد به خوبی روی بدن می چسبد و برجستگی های طبیعی را زیباتر نشان می دهد.

 

 

لباس عروس A شکل بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه

 

Aline wedding dress for petite bride 300x300 - بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه کدام ها هستند؟این مدل کلاسیک برای انواع مراسم های عروسی مناسب است؛ در مراسم های سنتی گرفته تا عروسی های نه چندان رسمی در فضای باز را می توانید این مدل را انتخاب کنید. لباس عروس A شکل بالا تنه را در برمی گیرد و دامن آن از روی باسن به آرامی گشاد می شود. این ویژگی لباس عروس باعث می شود تا گودی کمر زیباتر نشان داده شود و این مدل بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه است. در انتخاب لباس عروس برای افراد قد کوتاه، مدل های A شکل ساده بسیار مناسب تر از انواع پفی است. پف زیاد لباس عروس موجب می شود تا قد شما کوتاه تر به نظر برسد.

این مطلب هم عالیه:
مجلل‌ترین تالارهای عروسی دنیا

مدل های مختلف لباس عروس A شکل که خط کمر آن روی خط کمر طبیعی شما قرار می گیرد را هم گزینه خوبی است. این مدل لباس عروس، پایین تنه را بلند تر، فرم کلی بدن را کشیده تر و در کل شما را قد بلند تر می کند.

لباس عروس کوتاه بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه

short wedding dress for petite bride 300x300 - بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه کدام ها هستند؟
ممکن است این مدل لباس عروس خیلی مرسوم نباشد، اما لباس کوتاه با نمایش دادن پاها، شما را قد بلند تر نشان می دهد. همچنین لباس عروس کوتاه نسبت به مدل های مرسوم و تکراری، متفاوت و مدرن تر هستند. لباس های بلند یا دنباله دار برای عروس های قد کوتاه خیلی مناسب نیستند. دامن های جذب بالای زانو می تواند برای این افراد مفید باشد. در لباس عروس کوتاه، پاها بیشتر از لباس عروس به چشم می آیند، می توانید بدون آن که نگران شلوغی لباس عروس باشید مدل های کار شده از توری و دارای جزئیات را انتخاب کنید.

دقت داشته باشید که ارتفاع لبه پایینی لباس عروس باید مناسب شما باشد و قد آن بین بالای زانو تا وسط ساق پا باشد. رقصیدن و راه رفتن با این مدل لباس، راحت تر است و شما می توانید این مدل لباس عروس را برای مراسم هایی که در فضای باز برگزار می شوند انتخاب کنید.

 

لباس عروس امپراطوری در گزینه هایتان باشد.

empire wedding dress for petite bride 300x300 - بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه کدام ها هستند؟

لباس عروس، مدل امپراطوری را نیز امتحان کنید. در این مدل لباس عروس خط کمر بالاتر بوده و دامن آن از پایین بالا تنه شروع می شود. مدل امپراطوری لباس عروس شما را قد بلند و زیباتر نشان می دهد. از لباس هایی با خط کمر پایین دوری کنید، این مدل ها بالاتنه را کوتاه تر نشان می دهند. لباس عروس مدل امپراطوری می تواند بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه باشد.

 

 

لباس عروس با یقه کار شده بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه

neckline wedding dress for petite bride 300x300 - بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه کدام ها هستند؟

 

جزئیات ظریف مانند مروارید کاری و تور دوزی یا تزئینات زنانه دیگر بر روی یقه، نگاه ها را به خود جلب کرده و فرم کلی بدن را کشیده تر نشان می دهد. اکسسوری هایی را انتخاب کنید که با لباس متناسب بوده، ظاهری یک دست به شما داده و توجه را به سمت صورت شما خواهد برد می برد. بهترین لباس عروس برای افراد قد کوتاه را می توانید با این جزییات انتخاب کنید.

 

 

 

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا