ایده های جشن عروسیعروس

بهترین ایده ها برای سورپرایز سالگرد ازدواج

سورپرایز سالگرد ازدواج شاید کمترین کاری باشد که ما بتوانیم برای خوشحال کردن همسر خود و قدردانی از او انجام دهیم. سالگرد ازدواج یکی از مناسبت های مهم در زندگی هر انسان متاهلی است

بهترین ایده ها برای سورپرایز سالگرد ازدواج

سورپرایز سالگرد ازدواج شاید کمترین کاری باشد که ما بتوانیم برای خوشحال کردن همسر خود و قدردانی از او انجام دهیم. سالگرد ازدواج یکی از مناسبت های مهم در زندگی هر انسان متاهلی است و درواقع فرصتی است تا در میان مشغله های زندگی و تمام روزمرگی هایی که شاید ما را کمی از همسرمان غافل کرده است و فرصت این را به ما نداده است تا در کنار همسرمان وقت بیشتری بگذرانیم یا از او بخاطر این که یک سال دیگر در کنار ما زندگی کرده است و روزهای خوب و بدی را با ما گذرانده است قدردانی کنیم.

ایده سورپرایز سالگرد ازدواج معمولا کمی چالش بر انگیز است به خصوص برای آقایان. و هر سال در زمان نزدیک شدن به سالگرد ازدواج به این فکر می‌کنند که چطور می‌توانند شب سالگرد ازدواجشان را یک شب به یادماندنی و خاطره انگیز برای همسر خود بسازند. ما در جشن پلاس هدفمان این  است که با دادن چند ایده جالب و زیبا برای برگزاری و سورپرایز سالگرد ازدواج بتوانیم با شما در تصمیم گیری هایتان در روزهای شیرین و مهم زندگی همراه باشیم.

با هم به فضای باز بروید

married couple walking hand in hand - بهترین ایده ها برای سورپرایز سالگرد ازدواج

قدم زدن در کنار همسر خود به خصوص اگر مدت های زیادی است که به یک فضای باز برای پیاده روی نرفته اید می‌تواند به عنوان بخشی از سورپرایز سالگرد ازدواج شما ایده خوبی باشد. قبل از اینکه کادوی خود را به همسرتان در این روز بدهید یا او را به شام دعوت کنید بهتر است از او بخواهید تا با هم کمی در فضای باز قدم بزنید و خاطرات خوب روزهای اول آشنایی را با هم مرور کنید.

به جایی که اولین بار با هم آشنا شدید بروید 

سورپرایز سالگرد ازدواج شما می‌تواند رفتن به جایی باشد که برای اولین بار همسر خود را در آنجا ملاقات کردید و با او آشنا شدید. این نه تنها باعث ایجاد حس آرامش در همسر شما خواهد شد بلکه با این کار به او یادآوری می‌کنید که هنوز او را دوست دارید و اولین روز آشنایی با او را به خاطر دارید.

این مطلب هم عالیه:
۳ رنگ عالی برای مدل سایه چشم عروس

یک قرار گروهی بگزارید

Polson Kleinman Samuel Lippke Studios friends - بهترین ایده ها برای سورپرایز سالگرد ازدواج

می‌توانید از گروهی از دوستان نزدیکتان که مورد علاقه همسرتان نیز هستند بخواهید که در سورپرایز سالگرد ازدواج شما را همراهی کنند. به طوری که یک میهمانی ترتیب دهید و آن گروه  از دوستانتان را دعوت کنید و به طور غافلگیرانه همسرتان را با آن ها روبرو کنید و اوقات خوشی را در کنار دوستانتان در شب سالگرد ازدواج خود بگذرانید.

با یک آتلیه عکاسی برای آن شب هماهنگ کنید

romantic couple posing at camera with balloon 23 2147735733 - بهترین ایده ها برای سورپرایز سالگرد ازدواج

یکی از ایده های قشنگ برای سورپرایز سالگرد ازدواج گرفتن عکس یادگاری است. شما می‌توانید قرار با یک آتلیه عکاسی برای رفتن به آنجا و عکس گرفتن با همسرتان را در لیست برنامه های شب سالگرد ازدواج خود قرار دهید و از قبل با آتلیه ای هماهنگ کنید و به طور غافلگیرانه از همسرتان بخواهید که آماده و آراسته شود و با هم به آتلیه بروید و در این شب زیبا  یک عکس دو نفره به یادماندنی از خودتان به ثبت برسانید.

یک رستوران خوب رزرو کنید

شاید با خودتان بگویید که رفتن به رستوران کار همیشگی شما است و سورپرایز سالگرد ازدواج محسوب نمی‌شود. اما بخاطر داشته باشید که شب سالگرد ازدواج شما یک شب متفاوت است و هرکاری در این شب می‌تواند متفاوت باشد. اگر شما عادت دارید که هر هفته با همسرتان به رستوران بروید این بار سعی کنید یک رستوران متفاوت در جایی متفاوت و با غذایی متفاوت در نظر بگیرید، آن را از قبل رزرو کنید، در صورت امکان بخواهید که میزآرایی شود و هرکاری که فکر می‌کنید می‌تواند همسرتان را غافلگیر و خوشحال کند انجام دهید.

این مطلب هم عالیه:
عطرها و ویژگی های خاص آنها

برای همسرتان یک دست خط بنویسید

loveNoteGift header - بهترین ایده ها برای سورپرایز سالگرد ازدواج

بدون شک می‌توان گفت که نوشتن احساس قلبی در مورد همسرتان بهترین سورپرایز سالگرد ازدواج برای او است. حرف هایی است که شاید ما هیچوقت نتوانیم به همسرمان بزنیم. مثل اینکه چقدر او را دوست داریم و چقدر خوشحال هستیم که در کنار او زندگی می‌کنیم و قدردانی از او. در سال یک بار می‌توانید حرفهایی که توی دلتان هست و می‌دانید که گفتن آن به همسرتان باعث رضایت و دلگرمی او  خواهد شد را بنویسید و در روز سالگرد ازدواج به همراه گل یا هدیه ای که برای او تهیه کرده اید به او بدهید.

گل بخرید

Chocolate flower Bouquets for GF BF - بهترین ایده ها برای سورپرایز سالگرد ازدواج

نه تنها برای سورپرایز سالگرد ازدواج بلکه برای هر مناسبتی سعی کنید در کنار هدیه یا تبریک یا سورپرایز خود گل هم برای همسرتان خریداری کنید. دادن گل یکی از کارهایی است که بسیار حس خوبی در طرف مقابلتان ایجاد می‌کند و باعث آرامش و خوشحالی او می‌شود.

دکوراسیون رمانتیک بچینید

bea - بهترین ایده ها برای سورپرایز سالگرد ازدواج

فرقی نمی‌کند که شما در چه محلی سورپرایز سالگرد ازدواج خود  برای همسرتان را انجام می‌دهید. این مکان می‌تواند در منزل، محل کار او، یک رستوران یا کافی شاپ یا حتی داخل ماشین شما باشد. هرجایی که شما قصد سورپرایز کردن و غافلگیرکردن همسرتان را دارید بهتر است آن‌جا را تزئین کنید و فضا را رمانتیک کنید. سورپرایز سالگرد ازدواج باید رمانتیک باشد. پس اگر در منزل هستید بهتر است با چیدن یک میز زیبا یا گذاشتن گل و شمع در سر راه ورود او یا بسیاری ایده های خلاقانه دیگر او را غافلگیر کنید. اگر رستوران رزرو کردید از صاحب رستوران بخواهید تا میزآرایی رمانتیک را برای شما انجام دهد و یا حتی اگر در ماشین خود می‌خواهید او را سورپرایز کنید سعی کنید گل ها را در جایی قرار دهید که فضا رمانتیک شود و او سورپرایز شود.

 

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

یک نظر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا