تشریفات عروسیکیک و شیرینی

انواع دسر که می‌توانید در جشن عروسی خود از آن‌ها استفاده کنید

جشن پلاس: عروس و دامادهای امروزی دوست دارند جشن عروسی‌شان متفاوت و مدرن برگزار شود. از این رو تمام تلاش خود را برای به کار بردن انواع ایده‌های خلاقانه در مراسم عروسی خود می‌کنند. از تزیین متفاوت محل برگزاری جشن گرفته تا انتخاب مدل‌هایی متفاوت برای کیک عروسی و سرو انواع دسر عروسی که هر کدام به نوبه‌ی خود می‌تواند مراسم عروسی را متفاوت‌تر از بقیه جلوه دهد.

روش‌های مدرن و متفاوت در برگزاری جشن عروسی رفته رفته طرفداران بیش‌تری پیدا می‌کنند. اگر شما هم جشن‌های مدرن را بیش‌تر از جشن‌های سنتی می‌پسندید پیشنهاد می‌کنم این مطلب را از دست ندهید. همانطور که می‌دانید امروزه دیگر کیک عروسی تنها دسر سرو شده در مراسم عروسی نیست به همین دلیل در این مطلب من قصد دارم چند نمونه از انواع دسر متفاوت عروسی را با شما به اشتراک بگذارم.

۱. خمیر پف‌دار با خامه

یک نوع از انواع دسر که می‌توانید برای مراسم عروسی خود از آن استفاده کنید خمیر پف‌دار با خامه یا همان نون خامه‌ای خودمان است. البته ترجیحاً آن‌ها را در ابعاد کوچک‌تری تهیه کنید تا خوردنش برای مهمانان آسان باشد.

%D9%86%D9%88%D9%86 %D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C - انواع دسر که می‌توانید در جشن عروسی خود از آن‌ها استفاده کنید
خمیر پف‌دار با خامه یا همان نون خامه‌ای یک ایده‌ی جالب برای دسر عروسی است.

۲. شیرینی ریز با روکش میوه‌ای

یک ایده‌ی جالب دیگر برای دسر عروسی استفاده از شیرینی‌های کوچک با روکش شکلاتی یا میوه‌ای است که علاوه بر زیبایی برای مهمانان شما جذاب خواهد بود.

shortbread cookies with strawberry sugar - انواع دسر که می‌توانید در جشن عروسی خود از آن‌ها استفاده کنید
یکی از انواع دسر عروسی پرطرفدار شیرینی‌های خشک کوچک با روکش میوه‌ای یا شکلاتی هستند.

۳. دسر لایه‌ای

یکی دیگر از انواع دسرهایی که می‌توانید در مراسم عروسی خود از آن استفاده کنید دسر لایه‌ای است. این دسر می‌تواند طبق ذائقه و سلیقه‌ی شما از ژله‌های رنگی، بستنی و یا ژله بستنی باشد که علاوه بر خوشمزه بودن زیبایی خاصی دارد.

این مطلب هم عالیه:
۵ رفتار نادرست که مهمانان عروسی انجام می‌دهند
layered dessert - انواع دسر که می‌توانید در جشن عروسی خود از آن‌ها استفاده کنید
یک ایده‌ی جالب برای دسر مراسم عروسی استفاده از دسر لایه‌ای است کع می‌تواند از ژله، بستنی یا ترکیبی از هر دوی آن‌ها تهیه شود.

۴. پاپ کیک متفاوت

پاپ کیک‌ها رفته رفته طرفدار زیادی پیدا می‌کنند و می‌توانند یک دسر متفاوت برای مراسم عروسی شما باشند. یکی از جالب‌ترین ایده‌ها برای پاپ کیک مراسم عروسی تزیین آن به شکل عروس و داماد است.

bride and groom cake pops - انواع دسر که می‌توانید در جشن عروسی خود از آن‌ها استفاده کنید
پاپ کیک به شکل عروس و داماد یکی از انواع دسر پر طرفدار مراسم عروسی است.

۵. توپک‌های شکلاتی

توپک‌های شکلاتی همواره طرفدار زیادی داشته‌اند. تزیین متفاوت آن‌ها با مروارید و شکلات سفید می‌تواند آن‌ها را به دسر زیبایی برای مراسم عروسی شما تبدیل کند.

monogrammed cake balls - انواع دسر که می‌توانید در جشن عروسی خود از آن‌ها استفاده کنید
تزیین توپک‌های شکلاتی با شکلات سفید و مروارید خوراکی می‌تواند آن‌ها را به یکی از انواع دسر مراسم عروسی شما تبدیل کند.

۶. ماکارون

ماکارون‌ها روز به روز طرفدار بیشتری پیدا می‌کنند. می‌توانید آن‌ها را در طعم‌های مختلفی تهیه کنید و در مراسم عروسی خود به عنوان دسر سرو کنید.

macaroons - انواع دسر که می‌توانید در جشن عروسی خود از آن‌ها استفاده کنید
ماکارون در طعم‌های مختلف یک ایده‌ی جالب برای دسر مراسم عروسی

 

لطفا با نظرات سازنده خود مارو در این راه یاری نمایید

14 نظرات

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا